Star Wars

Založil Darth, 30.10.2012, 23:45:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

STARHAWK

4-LOOM a Zuckuss by boli cool. Ostatnych z velkej 5ky som zohnal postupne.

BTW hrava tu niekto este SW TOR ? Coskoro pride nove rozsirenie Fallen Empire a tie zmeny sa mi vobec nepacia a to vraj maju pomoc beznym hracom (co som, hravam v priemere 1h/den). Totalne idu sprasit crafting napr.

Kubos.cz

Obcas me to chytne a zahraju. Jsem myslim level 48 nebo tak.

Jedine co chodim je pvp a flashpointy. Ale posledni dobou me to do flashpointu nenajde ani grupu trva to treba i hodinu a to jsem sith jugernaut (tank role) takze asi tak  ::)

Darth

Citace od: STARHAWK kdy 08.10.2015, 15:09:47
4-LOOM a Zuckuss by boli cool. Ostatnych z velkej 5ky som zohnal postupne.

BTW hrava tu niekto este SW TOR ? Coskoro pride nove rozsirenie Fallen Empire a tie zmeny sa mi vobec nepacia a to vraj maju pomoc beznym hracom (co som, hravam v priemere 1h/den). Totalne idu sprasit crafting napr.

Hrál jsem to měsíc hned po spuštění (měsíc co byl zadarmo), během toho dokončil komplet mise a dotáhl se Sith warriorem na Dartha  (  ;D ), pak už zbývaly jen PvP tuším na Ilumu a ty mě absolutně neberou, tak jsem skončil. Asi 2x jsem se tam ještě nakouknul (jednou během 14 dnů welcome back a pak po spuštění free to play), ale už mě to nechytnulo. Podobně STO, dotáhnul jsem během asi dvou měsíců na grand admirála a měl jsem v té době nejsilnější loď a pak mě to také pustilo - žádný příběh, moc mě to nebavilo. U STO jsem bohužel udělal tu blbost, že jsem si koupil lifetime, což mě doteď mrzí.

Lifetime mám ještě u LOTRo a tam mě to hodně dlouho drželo, hrál jsem nonstop několik let. Bohužel nový content se dá dohrát za týden a vychází hodně zřídka.

Futurion

#273
Hrál jsem dva roky a už něco přes rok abstinuji. Mám 6 postav na 55lvl (to ještě nebyl 12x xp boost nebo rovnou jako je teď 60lvl na cartel marketu). Fallen Empire mě dost láká hlavně kvůli příběhu (zatím sleduji jen videa ostatních a novinky), ale zatím jsem nenašel odvahu se do toho znovu vrhnout, jelikož ta představa množství změn a novinek mě ubíjí. Než bych se zorientoval, to by zase sežralo času a pak ještě víc až by mě to chytlo ...

STARHAWK

#274
Skoro som zabudol, ze od dnes je Battlefront BETA free na stiahnutie. Uz taham a som zvedavi ci to masina rozchodi.

https://www.origin.com/en-ie/store/free-games/demos-betas


UPDATE:
zatial som to nrozchodil :(
ide to niekomu ?

Futurion

Jo, od včerejška hraju. Překvapilo mě, jak je to dobře optimalizované. Hra jako taková není žádné "wow"., je to obyčejná střílečka hozená do SW. Grafika je pěkná, zvuky perfektní. Hratelnost fajn, ale nic u čeho bych vysedával denně a rozhodně ne za tu cenu. Rychle to omrzí, je to stále dokola a odemykání nové výbavy není kdovíjak motivační od chvíle, kdy si odemkneš sniperku a granát, dvě nejužitečnější věci.

Luky1987

Taky jsem to včera večer zkusil (PS4) a vše bez problémů.
Souhlas s Futurionem, audiovizuální zpracování je perfektní, jako byste tam byli.
Mě to vydrží na dlouho, přeci jenom pobíhat v bitvě na Hothu 40vs40, když kolem vás pochoduje AT-AT a nad hlavami prolétávají stíhačky obou stran, do toho se občas někde vyloupne Vader  ;D

Jinak podařilo se vám někomu vyhrát zápas na Hothu za rebely? Hrál jsem 3X za obě strany a vždycky vyhrálo impérium....

Futurion

Myslím, že párkrát ano. Jednou jsme at-at ubili hrubou silou a podruhé to  nějaký šikula uměl ve snowspeederu a at-at pěkně sešněroval  ;D. Odehrál jsem +- 20 her, takže je to fakt ojedinělý.

Problém je, že většina lidí na úkoly kašle, jen běhá a střílí. Za impérium to tolik nevadí. Ale kolikrát jsem jako rebel viděl vypnutý uplink a kolem 5 (!) hráčů, nikdo se neobtěžoval ho zapnout.

Kubos.cz

Citace od: Futurion kdy 09.10.2015, 08:37:00
Myslím, že párkrát ano. Jednou jsme at-at ubili hrubou silou a podruhé to  nějaký šikula uměl ve snowspeederu a at-at pěkně sešněroval  ;D. Odehrál jsem +- 20 her, takže je to fakt ojedinělý.

Problém je, že většina lidí na úkoly kašle, jen běhá a střílí. Za impérium to tolik nevadí. Ale kolikrát jsem jako rebel viděl vypnutý uplink a kolem 5 (!) hráčů, nikdo se neobtěžoval ho zapnout.

Klasicka videohry 2015. Objectiv se ignoruje takze vsechny ty objective based hry, team play based hry kde v trailerech vsichni chodi spolu a kryjou se a spolupracuji nato muzeme hned zapomenout. Kdo ceka ze v public bude nekdo kooperovat bude zklaman.

Zatim co jsem tak zazil tak obcas mmo, CSGO kde prekvapive pouziva voice a vi co dela cca 70% a pak samozrejme dota

Darth

Nedávno mi jeden známý řekl, když jsem mu tvrdil, že je ve SW literatuře z čeho vybírat i u nás, že u nás skoro nic nevyšlo. Když pominu SW magazín a SW omnibusy - přišlo vám někdy, že toho u nás vyšlo už tolik?

Futurion

Záleží jak se na to díváš. Pokud srovnáš zahraniční produkci s tím, co z toho se u nás přeložilo, tak by se opravdu dalo říct, že u nás skoro nic nevyšlo. Platí to jak pro knihy tak pro komiksy. Když jsem byl letos v NYC v Midtown Comics, tak jsem zvedal čelist z podlahy. Strávil jsem tam asi dvě hodiny, než jsem si všechno ohledně SW aspoň letmo prohlédl  ;D I proto mám část knih v EN, protože u nás nikdy nevyjdou nebo vyšly kdysi před lety, ale dotisk už nikdo dělat nebude (a platit na aukru 500 za ohmataný paperback nebo 2000,- za hardcover nemíním když to mám do sbírky, to raději originál).

Kubos.cz

Ja jsem vykoupil ty levne knihy potom co nekdo dal echo a mam v cestine nemalo titulu. Jenze mne taktez nebavi shanet raritny kusy v cestine za stovky korun vetsinou nebo vyckavat mesice na aukru kdyz tady muzu zajit do obchodu.

Ted si doplnuji herni sbirku. Zrovna vcera jsem si donesl Rogue squadron 3 a chteli zanej jen £5 coz je fajn  :)


STARHAWK

Citace od: STARHAWK kdy 08.10.2015, 23:23:01
Skoro som zabudol, ze od dnes je Battlefront BETA free na stiahnutie. Uz taham a som zvedavi ci to masina rozchodi.

https://www.origin.com/en-ie/store/free-games/demos-betas


UPDATE:
zatial som to nrozchodil :(
ide to niekomu ?

Konecne sa mi to vcera okolo 1dnej podarilo spustit na mojej postarsej masine. Chcelo to zadat nejake 3 prikazy do commandline aby to islo. Hral som len tu misiu na Tatooine, multiplayer mi zmrzol pri nacitavani. Asi bude treba upgrade compu, vcelku sa mi to aj paci, skoda ze nepredavaju multiple licencie za rozumnu cenu - ak to budem chcet dat na 2PC tak rovno 2x tolko $ len aby som si to obcas s manzelkou zadrtil (BF1 sme cez LANko dost hravali) !?!

Darth

#283
Bombový trailer na Season 2 SW Rebels:
https://www.youtube.com/watch?v=YfeWNZqVYsE

(teda pokud dokážete překousnout B-Wing v době 10 let před EIV).

Skyrider

nejsem sice znalec star wars rebels, ale jak je možné, že darth vader ještě žije?

Futurion

Citace od: elerond kdy 09.10.2015, 20:48:09
nejsem sice znalec star wars rebels, ale jak je možné, že darth vader ještě žije?

Protože se to celé odehrává ještě před epizodou IV?

Skyrider

Citace od: Futurion kdy 09.10.2015, 21:17:15
Citace od: elerond kdy 09.10.2015, 20:48:09
nejsem sice znalec star wars rebels, ale jak je možné, že darth vader ještě žije?

Protože se to celé odehrává ještě před epizodou IV?

já myslel, že už je to po epizodě šest, že to je jenom první kreslená varianta epizody 7

Darth

#287
Pořadí filmů:
Epizoda I
Epizoda II
Clone Wars (2003) - 2 DVD, kreslené, končí začátkem EIII
Clone Wars (2008) (oba se prolínají) - všech 6 sérií se odehrává do začátku EIII - otevřené dějové linie se zakončily několika knihami, část se jich přenesla do seriálu Rebels (Ahsoka). Tenhle seriál v podstatě koliduje/prolíná se s předchozím kresleným Clone Wars seriálem.
Epizoda III
Rebels - propojuje starou a novou trilogii, hon Vadera na zbývající Jedi, formování rebelů, atd. Ona je mezi EIII a EIV cca 20 let mezera
Epizoda IV
Epizoda V
Epizoda VI
Epizoda VII - momentálně běží nová řada komiksů (Journey to Star Wars - Force Awakens - Shattered Empire) a má vyjít několik knih, které tu mezeru mezi EVI a EVII zaplní.

Další filmy - Rogue One se bude odehrávat někdy mezi nebo spíš před EIV.

Toto plus nově vydané knížky a komiksy (pod hlavičkou Disney) jsou jediné platné, cokoli dalšího (hry, komiksy, knížky, co byly před Disney) je už jen Legends, tzn. neplatí závazně. Nejsem si jistý, jestli do kánonu zahrnují i kreslené clone wars, nebo jen ty 3D.

Elerond: Doporučuji shlédnout komplet Clone wars (série 4 a 5 jsou nádherně temné) a až pak začít koukat na Rebels. V některých věcech je dobré znát, co se stalo v Clone wars (Anakinova učednice, Rex, apod.). Mimo to, u dílů s Maulem (ano, s tím) na Mandalore jsem slintal blahem.

Zároveň doporučuji sledovat Rebels v originále, max. s českými titulky (u Clone Wars to ani jinak nepůjde, u nás vyšla jen první série). Člověk se tak nepřipraví o ten zážitek, kdy Yodu namluvil Frank Oz a Vadera James Earl Jones, Landa Billy Dee Williams (prostě originální herci).

Není to problém najít, nedávno jsem přišel o záložní disk s celým seriálem a na nejmenovaném českém serveru na sdílení souborů jsem celý seriál v pohodě stáhnul. Titulky se dají najít tamtéž, nebo na titulky.com (nebo koupit v cizině, celý komplet na BD se dnes prodává v cizině za zlomek toho, co jsem dal za jednotlivé série hned po vydání).

mesje

Citace od: Darth kdy 09.10.2015, 21:37:04
Pořadí filmů:
Epizoda I
Epizoda II
Clone Wars (2003) - 2 DVD, kreslené, končí začátkem EIII
Clone Wars (2008) (oba se prolínají) - všech 6 sérií se odehrává do začátku EIII - otevřené dějové linie se zakončily několika knihami, část se jich přenesla do seriálu Rebels (Ahsoka). Tenhle seriál v podstatě koliduje/prolíná se s předchozím kresleným Clone Wars seriálem.
Epizoda III
Rebels - propojuje starou a novou trilogii, hon Vadera na zbývající Jedi, formování rebelů, atd. Ona je mezi EIII a EIV cca 20 let mezera
Epizoda IV
Epizoda V
Epizoda VI
Epizoda VII - momentálně běží nová řada komiksů (Journey to Star Wars - Force Awakens - Shattered Empire) a má vyjít několik knih, které tu mezeru mezi EVI a EVII zaplní.

Další filmy - Rogue One se bude odehrávat někdy mezi nebo spíš před EIV.

Toto plus nově vydané knížky a komiksy (pod hlavičkou Disney) jsou jediné platné, cokoli dalšího (hry, komiksy, knížky, co byly před Disney) je už jen Legends, tzn. neplatí závazně. Nejsem si jistý, jestli do kánonu zahrnují i kreslené clone wars, nebo jen ty 3D.


To je super, ze si to takto spisal, pomoze to zorientovat sa laikom starwaristom ako som ja, co vie zoradit len filmy...
Este otazka - okrem Epizody 7 budu tocit aj Rogue one? Som niekde zachytil nejaku diskusiu, ze pri tej prilezitosti by TLG mohlo vydat dalsiu hviezdu smrti...

Anatyt

Citace od: Darth kdy 09.10.2015, 21:37:04
Pořadí filmů:
Epizoda I
Epizoda II
Clone Wars (2003) - 2 DVD, kreslené, končí začátkem EIII
Clone Wars (2008) (oba se prolínají) - všech 6 sérií se odehrává do začátku EIII - otevřené dějové linie se zakončily několika knihami, část se jich přenesla do seriálu Rebels (Ahsoka). Tenhle seriál v podstatě koliduje/prolíná se s předchozím kresleným Clone Wars seriálem.
Epizoda III
Rebels - propojuje starou a novou trilogii, hon Vadera na zbývající Jedi, formování rebelů, atd. Ona je mezi EIII a EIV cca 20 let mezera
Epizoda IV
Epizoda V
Epizoda VI
Epizoda VII - momentálně běží nová řada komiksů (Journey to Star Wars - Force Awakens - Shattered Empire) a má vyjít několik knih, které tu mezeru mezi EVI a EVII zaplní.

Další filmy - Rogue One se bude odehrávat někdy mezi nebo spíš před EIV.

Toto plus nově vydané knížky a komiksy (pod hlavičkou Disney) jsou jediné platné, cokoli dalšího (hry, komiksy, knížky, co byly před Disney) je už jen Legends, tzn. neplatí závazně. Nejsem si jistý, jestli do kánonu zahrnují i kreslené clone wars, nebo jen ty 3D.

Dobrý bordel.

Darth

#290
Citace od: mesje kdy 10.10.2015, 09:48:23
To je super, ze si to takto spisal, pomoze to zorientovat sa laikom starwaristom ako som ja, co vie zoradit len filmy...
Este otazka - okrem Epizody 7 budu tocit aj Rogue one? Som niekde zachytil nejaku diskusiu, ze pri tej prilezitosti by TLG mohlo vydat dalsiu hviezdu smrti...

Rogue one bude tuším mít něco společného s kradením plánů hvězdy smrti (pravděpodobně té první). Takže se to bude odehrávat někde kolem epizody IV a DS by tam mohla hrát důležitou roli. Natáčejí to současně, páč si můžou navzájem mezi jednotlivými filmy půjčovat prostředí, vybavení, kulisy, kostýmy. V plánu je každý rok jeden film, takže letos EVII a příští rok Rogue One. Myslím, že se mluvilo o filmu o Boba Fettovi a o mladším Yodovi, mladém Hanu Solovi, nejsem si jistý, jak je to daleko a co z toho prošlo.

Anatyt - ani ne, jenom využívají desítky let dlouhé proluky mezi filmy a lidi už od uvedení EIV zajímalo, co to byly ty klonové války. Takže období mezi vytvořením armády klonů a založením impéria bylo snadnější zmapovat 3D animací než filmem. Mezi EI a EII se zase tolik důležitého neudálo, aby to stálo za seriál, mezi EIV, EV a EVI jsou zase moc krátké proluky (v podstatě na sebe navazují a je tam mezera maximálně pár měsíců. Takže zbývají jedině mezery mezi EII a EIII a pak mezi EIII a EIV. Do jedné jsou zasazené Clone Wars, do druhé Rebels.

Ono hodně toho zmapovaly i (dnes bohužel neplatné) komiksové řady Republic a Empire (první pád Jedi a druhá vzestup rebelů). Každá řada měla snad 70 komiksů. Útržky z toho se objevily jako příběhy ve SW magazínu (Quinlan Vos). 

Anatyt

Citace od: Darth kdy 10.10.2015, 10:52:29
Ono hodně toho zmapovaly i (dnes bohužel neplatné) komiksové řady Republic a Empire

Prečo dnes neplatné?

Darth

#292
Citace od: Anatyt kdy 10.10.2015, 10:57:34
Citace od: Darth kdy 10.10.2015, 10:52:29
Ono hodně toho zmapovaly i (dnes bohužel neplatné) komiksové řady Republic a Empire

Prečo dnes neplatné?

Psal sem o kus výš - všechno před-Disney jsou jen Legends, takže nezávazné a pro SW vesmír už neplatí. Platné jsou jen filmy + Clone Wars + Rebels a věci, co teď nově vycházejí pod Disney. Věci jako admirál Thrawn, Mara Jade, Vongové, ale třeba i věci z her se prostě v oficiálním vesmíru nikdy nestaly. Ani knihy, komiksy. Pokud je znovu někdo vydá, dostanou nálepku Legends (jako třeba už má kniha Ničemové, co nedávno vyšla) a pro účely kontinuity SW vesmíru se prostě nikdy nestala. Znalci sice tvrdí, že to je změna, kterou Lucasfilm plánoval už dlouho, ale je fakt, že se stala až přechodem pod Disney.

Dodám, že v podstatě všechny ty knihy, až na Tarkina, jsou dnes už jen Legends.

STARHAWK

Citace od: Anatyt kdy 10.10.2015, 10:57:34
Citace od: Darth kdy 10.10.2015, 10:52:29
Ono hodně toho zmapovaly i (dnes bohužel neplatné) komiksové řady Republic a Empire

Prečo dnes neplatné?

Vidi, ze Darth tu veci velmy pekne vysvetluje.

Doplnim le toto:

Disney namiesto toho aby zacal robit poriadok v SW univerze a nadvezoval na exisujuce tak si povedali ze zmetu vsetko zo stola a bude sa im robit lahsie a nanovo mozu vymyslat a dojit aj obdobia, ktore uz boli dobre zmapovane nanovo.
Hardcore fanusikom sa to nepaci ale deckam - disney cielova skupina - to je jedno, pac necitaly cele EU. Takze detska dojnica moze zacat.

Futurion

#294
Vidíš to až moc negativně. Vždyť stejně cokoli z EU nikdy nebylo kánon. Tím, že vše šoupli pod Legends, tomu konečně dali oficiální nálepku a zařazení.

Krom toho v EU se najde hromada hovadin a braku. Je dobře, že se spousta věcí přepíše. Samozřejmě je škoda, že třeba takový Thrawn nikdy nebude oficiální, ale věřím, že v Disney moc dobře ví, co dělají. S těmi desítkami filmů, které mají v plánu, to nejde jinak, než začít znova.

Skyrider

můj synovec si přivezl z Anglie lego star wars knížku a v ní bylo, že darth wader měl padavana, nevíte kdo to byl?

danyboy

Citace od: elerond kdy 11.10.2015, 13:26:21
můj synovec si přivezl z Anglie lego star wars knížku a v ní bylo, že darth wader měl padavana, nevíte kdo to byl?

Tebe >:D

Skyrider

myslím, že to byla tahle figurka

Futurion

Citace od: elerond kdy 11.10.2015, 13:26:21
můj synovec si přivezl z Anglie lego star wars knížku a v ní bylo, že darth wader měl padavana, nevíte kdo to byl?

Kanonicky nikdo. Jinak http://starwars.wikia.com/wiki/Vader's_apprentice

Darth

Citace od: elerond kdy 11.10.2015, 13:26:21
můj synovec si přivezl z Anglie lego star wars knížku a v ní bylo, že darth wader měl padavana, nevíte kdo to byl?

Záleží jestli Vaderův padawan, pak by to byl Galen Marek (Starkiller) - ze hry Force Unleashed I a II
Nebo Anakinův, pak by to byla Ahsoka Tano

Na tom obrázku není vidět vůbec nic.

Starkiller není kánonický, Ahsoka bohužel ano.