Star Wars

Založil Darth, 30.10.2012, 23:45:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 4 Hosté prohlíží toto téma.

STARHAWK

Encyklopediu mam aj ja a bola to dobra vec, napr virtualna prehliadka Falconu a tancujuci stormik na ktorom sa dal otestovat aj superlaser :)

SWTOR hravam aktivne semtam sub potom zas free. Vesmirne PVP je celkom vpoho, jednoduchsie a zabavnejsie ako to pozemne pre mna.

SWG som nikdy nestihol. Ked to bolo nemal som zaujem a ked som chcel zacat nejake SW mmo tak uz prichadzal SWTOR.

Dalsia cast rebels - 5 je uz divna, uz sa tu objavili prve veci co im mozem vytknut:
- kadeti vedia z 10m strelit do maleho kruhu ale stormici sa uz netrafia z 5m ani len aspon vedla ciela - ide to uuuuuuuplne mimo
- Hera si s Ghostom ide proti 3 lodiam a kopu TIE, dostane min 10 zasahov a nic ale ked ona da 3x2 zasahy tak je lod komplet znicena ???
- hladany chalan, ktory impom uz narobil problemy (mali ho aj vo vazbe takze jeho fotku a profil urcite maju v zaznamoch) si to vpoho nakraca do imp akademie a az Inquizitor im musi povedat ze je to ten troublemaker ktoreho hladaju ....

nebola to az taka zla cast ale som zvedavy ako vysvetlia horeuvedene vytky
Asi by som im mal napisat otazku - jednu vzdy vyberu a zodpovedia z predoslej casti.

Darth

#151
Zkus mrknout www.swgemu.com Předělávají (programují server) pro nejlepší část SWG - tj. než začali zavádět zmatky s Combat Upgrade (proto preCU servery). Jde jim to pomalu, ale hra funguje dobře - zvládl jsem nacvičit kompletního Teras Kasi Mastera, kus fencera a základ Creature Handlera (ten zatím není plně funkční). Ale nechali tu nejlepší část - že si každý může v rámci přidělených bodů nakombinovat jakou chce postavu - větev z toho povolání, jinou větev z jiného, včetně funkčního využití bonusů.

Využívají původní hru, takže grafika není nic zvláštního, ale šlape jim to o moc líp, než dřív SOE, hra je líp odladěná a tak často nepadá.

Jinak 11.11. vychází v US Lost Missions BD disk Clone Wars (série 6) - bohužel tam bude jen těch 13 epizod plus asi čtvrthodinový dokument. Čekám, jestli vyjde i pro Evropu, nebo budu must brát z US. Ať to mám komplet.

Kubos.cz

Tak jsem dohnal rebels a  celkem to opet slo. Hlavne 4. dil. A starhawk mas pravdu ale co cekat kxyz mame tak malou skupinku hrdinu tak je jasne ze se jim zatim nic nestane, ale mohli by trosku ubrat protoze oni maj jednu stredni obchodni lod a jakysi speeder a v pohode utoci na celkem velky vojensky cile.

Prijde vam taky ten sirokej a dlouhej imperialni dustojnik jako typicti disney zaporaci ? :D

blackjoe

SW rebels jsou zaměřeny převážně pro děti a tak chtě nechtě musíme překousnout některé věci.
Ti dva oficíři možná připomínají postavičky z klasických disneyovek , ale také můžou nahrazovat duo C3PO a R2D2 , které vznikli z inspirace George Lucase
v Japonském filmu Tři zločinci ve skryté pevnosti , dvou postaviček sedláků vojáků a jejich konfliktů a půtek.

Kubos.cz

Asi jste jiz slyseli. Star wars episode VII : the force awakens

Futurion

Jo. Zní to jako název jakékoli hry ze SW. Snad to bude jediná blbá věc, na kterou se zapomene :)

Thrawn

#156
Noví stormtroopeři se mi líbí, bude v tom lépe vidět  ;D

A strašně jsem Abramsovi vděčný, že nespoléhá jen na CGI, ale budou tam skuteční stormtroopeři ve skutečné zbroji (tedy skuteční lidé ve skutečných kostýmech, skutečným stormtrooperům i tak nesahají ani po kotníky) :)



History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Futurion

Když už tu byla řeč o těch Lost Missions. Taková malá perlička:

Kdo si všiml toho, že Mark Hamill nadaboval Darth Bane(a)? ;D

Tady je o tom kratičké video včetně obrázku z titulků, kde byl i uveden.
http://youtu.be/BFeIKu-m6ws


Kubos.cz

Pekny posledni dil rebels  "Sometimes i feel like we can't defeat the empire on our own"...  dobry no  ;D

50% slevy v mistnim obchode  8)

Thrawn

Citace od: Kubos.cz kdy 14.11.2014, 09:16:05
Pekny posledni dil rebels  "Sometimes i feel like we can't defeat the empire on our own"...  dobry no  ;D

50% slevy v mistnim obchode  8)


Na tohle jsem taky koukal, ale moc se mi to nelíbilo na první pohled. Jaká je kvalita?

Mimochodem, v jednom známém vyprodeji knih mají Star Wars knihy po 59,- Kč. Koupil jsem jich 11 kusů, ani jednu jsem neměl, je to New Jedi order a to mně celkem míjelo.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Kubos.cz

Neni to model, barvy taky nijak precizne naneseny, plášť je tenky, ale s odstupem par metru vypada uzasne. Jinak kvalita kloubu a vylisku je super. Libi se mi leskle rukavice a helma. Nohy a paze vypadaji jako z kuze celkove jsem spokojen, vybiral jsem ho fakt dlouho protoze v supermarketu jich bylo hodne poskrabanych ci jinak poskozenych.

Ale dat zato tolik co chtej na ebay ci v komix obchodech to fakt ne.

Chtel jsem ktomu dva stormtroopery, ale maji jen Vadera a phase 2 cervenyho klona, sice se tematicky hodi ale neni tak ikonicky a jelikoz to chci jako dekoraci do novyho bytu tak neprosel... ;D

Knihy jsou fajn uz jsem vyslal rodinu na nakup dik za info :D

STARHAWK

Prave som videl TEASER na SW Ep 7 - je na ofiko starwars.com

- stormik cernoch :) a fak ti novy strormici budu vyzerat ako z uniknutich obrazkov - armor dobry aj tie klby a to co maju pod tym bielim armoro vypada lepsie ale na ten vizor si nejak neviem zvyknut
- pekna scena s Falconom, falcon ma novy "radar" presne na styl toho hranateho co ma Corelianska Corveta - pekna manevrovacia scena - Lucas sa vyhral s kamerou pri Special Edition a tuna isli este o trochu dalej - zaber jak na horskej drahe
- neviem rpeco museli menit aj X-wingy a to tak moc McQuarrieovsky, aj piloti maju nove helmy a uniformy
- Tatooine - fajn, mam to tam rad, bol som tam
- WTF to ma nejaky tipek v kapuci za "ohnivy" mec ?? A este aj s tou castou nad rukovetou (neviem ako sa to v odbornej terminologii nazyva) a ta je tiez nie kov ale ohniva kratucka cepel - tem mec ale nesvieti ako lightsabe ale nejak divno tak strakato
- ziadny z byvalich hrdinou/hercou v teasery nebol ukazany

Aj tak ma stale trapy pribeh - stale to asi bude o vjne medzi rebelmi a imperiom

Darth

Citace od: STARHAWK kdy 29.11.2014, 21:37:48
Prave som videl TEASER na SW Ep 7 - je na ofiko starwars.com

- stormik cernoch :) a fak ti novy strormici budu vyzerat ako z uniknutich obrazkov - armor dobry aj tie klby a to co maju pod tym bielim armoro vypada lepsie ale na ten vizor si nejak neviem zvyknut
- pekna scena s Falconom, falcon ma novy "radar" presne na styl toho hranateho co ma Corelianska Corveta - pekna manevrovacia scena - Lucas sa vyhral s kamerou pri Special Edition a tuna isli este o trochu dalej - zaber jak na horskej drahe
- neviem rpeco museli menit aj X-wingy a to tak moc McQuarrieovsky, aj piloti maju nove helmy a uniformy
- Tatooine - fajn, mam to tam rad, bol som tam
- WTF to ma nejaky tipek v kapuci za "ohnivy" mec ?? A este aj s tou castou nad rukovetou (neviem ako sa to v odbornej terminologii nazyva) a ta je tiez nie kov ale ohniva kratucka cepel - tem mec ale nesvieti ako lightsabe ale nejak divno tak strakato
- ziadny z byvalich hrdinou/hercou v teasery nebol ukazany

Aj tak ma stale trapy pribeh - stale to asi bude o vjne medzi rebelmi a imperiom

Černoch mě netrápí, impérium bylo hlavně proti nelidem, takže tohle snad OK.

X-Wingy - nedá se předpokládat, že 30 let bylo bez jakéhokoli vývoje - NJO psalo o vylepšených typech X-Wingu a holt se to projevilo i v designu. U Tie bych předpokládal také nějaký posun, přinejmenším směrem k obratnějším Interceptorům, když už ne ke drahým Defenderům.

Nějakého zlosyna si musejí vycucat z prstu - je škoda, že znovuoživují Sithy, když Jedi Academy a NJO pohřbili. Pořád doufám, že z Expanded Universe vyberou a použijí to nejlepší (Koriban, Imperiální zůstatek, Noghrie, Jacena a Jainu, barona Fela, Maru Jade). Kdyby se tam mihnul Pellaeon, určitě by to potěšilo příznivce EU. A plánovaný spinoff, který má pojednávat o ukradení plánů death star - Kyle Katarn by byl ideálním kandidátem.

Ovšem bojím se, aby Abrams neudělal to co se Star Trekem - tzn. nějakým způsobem (oblíbeným cestováním v čase) nakonec nerestartoval celý vesmír (což je v dnešní době nepěkným zvykem - např. Batman, Spiderman). Ale teaser má SW feel, tak snad to dopadne dobře. Kdyby byl celý film alespoň z poloviny tak skvělý a měl takový SW náboj jako cinematic videa ke hře TOR, byl bych spokojený.

Kubos.cz

#163
Nevim me se to cely nejak nezdalo. Jakysi moc akcni ta scena v lese zas jak nake fantasy,  nejaky novy speeder bike a pak to ma zachranit 10sekund falkona ?

A ano to ze budou "rebootovat" sw se taky bojim ale kvuli kanonu snad ne. Jenze velky sw film kazdy rok to proste v dnesni dobe snad nemuze dopadnout dobre  :'(

Ale je to jen malicky teaser tak uvidime casem. Aspon ten rebels me nezklamal imo.

Darth

Jenže všechno, co doteď bylo, knihy, komiksy, už nejsou kánon - jen filmy, clone wars, rebels. Zbytek byl přesunut do Legends, které prostě už neplatí.

Rebels štve tím, že pár superhrdinů, kteří nemají nikdy ani škrábanec (nebo se z něj rychle oklepou), kosí impérium po stovkách. Doufám, že postupně zaklepou bačkorama (jak měly správně nakročeny Clone Wars - čtvrtá a pátá série byly nádherně temné). Doufám, že postavy nenechají se prostě ztratit (když v období EIV už neexistovaly - jako s Ahsokou).

A jo, fandím Impériu  >:D

Kubos.cz

Jsem kdesi cetl ze rebels maji mit snad jen 3-4 sezony a jakysi sequel po episode IX.

A v rebels je moc malo postav nato aby umreli, podle me to bude klasicky detsky neumrou ani ti imperialove.

Jinak Zebb by se mohl obetovat a umrit pro tu Erzu, pripadne by mohli zabit Kanan-a a stavet pribeh natom "co ted ?".

A kdo by nefandil imperiu  ;D

Kubos.cz

Tak cerny stormtrooper by mel byt jeden z protagonistu v prestrojeni, na internetu je o tom celkem ziva diskuze. Dival jsem se na ten teaser jiz nekolikrat a kdyz opadl ten prvotni "sok" tak se jiz celkem tesim.

Nejvic lidem vadi novy mec a mini kulaty R2. Mec me taky nezaujal ale ten maly r2 mi nevadi vubec...to uz lidi zapomeli na Ep 1 pitdroids ? ;D

Me osobne se nelibi ten speeder bike prijde mi jak z jine serie


Futurion


Petronel

To ostatní nějak přežiju, ale na světelné meče sahat neměli omg!  ::)

Futurion

Meč docela dává smysl a vypadá drsně (takový bastard sword), za mě 5 z 5 bludišťáků.


Icewalker

S bratrem připravujeme animovaný (tentokrát ne-legový) vánoční speciál podle Hvězdných válek. Objeví se v něm velký učitel Darth Plagueis, zvaný moudrý. Uzříte naši interpretaci toho, co se s ním ve skutečnosti stalo ;)
Web - Facebook
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Kubos.cz

Tak jsem se uspesne vratil do sveta Swtor (Aspon na chvili) hrajete tady jeste nekdo ?

A taky porad sleduji sw rebels a musim rict ze dil "path of the jedi" byl celkem povedeny Uz se tesim na season finale :)

Darth

Citace od: Kubos.cz kdy 07.02.2015, 09:26:52
Tak jsem se uspesne vratil do sveta Swtor (Aspon na chvili) hrajete tady jeste nekdo ?

A taky porad sleduji sw rebels a musim rict ze dil "path of the jedi" byl celkem povedeny Uz se tesim na season finale :)

Taky jsem to zkusil, ale nějak mě to nezaujalo. O dost víc mě vzal SWGEmu, s tím jsem strávil dost času a namasteroval si kombo TKM/CHM/fencer.

Rebels zatím nic moc, snaží se přitáhnout pozornost tím, že na dabing některých navštěvujících postav používají origo herce (Frank Oz, Billy Dee Williams). V zatím nejnovější epizodě jako by se vrátil závan starých dobrých Clone Wars (epizoda je správně temná, dojde i na popravu neschopných důstojníků - mimo záběr) a Tarkin se povedl.

A abychom nezůstali jen u tlachání - přidávám ediční plán Egmontu na rok 2015 (SW knihy):

Karpyshin: Stará republika - Revan (román)
Star Wars Epizody I-VI. Knížka na celý rok
Star Wars Povstalci. Knížka na celý rok
Traviss: Imperiální komando 501. (román)
Cesta k Epizodě VII. Dobroduržství Hana Sola
Cesta k Epizodě VII. Dobrodružství Luka Skywalkera
Cesta k Epizodě VII. Dobrodružství princezny Leiy
Cesta k Epizodě VII. Vzestup Povstání/Pád Impéria
Postav si svého R2-D2. Kniha s modelem R-2
Postav si svou stíhačku TIE a stíhačku X-Wing. Kniha s modely stíhaček
Miller: Kenobi (román)
Jeffrey Brown: Akademie Jedi I (román pro mladší čtenáře)
Jeffrey Brown: Akademie Jedi II (román pro mladší čtenáře)
Star Wars Diář
Jeff Brown: Dobrou noc, Darthe Vadere
Jeffrey Brown: Vaderova malá princezna
Jeffrey Brown: Darth Vader a syn
Epizoda VII. Obrazový slovník
Epizoda VII. Neuvěřitelné pohledy do strojů a budov

Futurion

#173
Citace od: Kubos.cz kdy 07.02.2015, 09:26:52
Tak jsem se uspesne vratil do sveta Swtor (Aspon na chvili) hrajete tady jeste nekdo ?

Skončil jsem před půl rokem a ani Shadow of Revan mě nepřimělo se vrátit  :-\

Ten ediční plán je nepotvrzený. Kdoví co z toho nakonec vyjde. Původně psali i o knize Tarkin i o Scoundrels. Teď tam není ani jedno z toho. Viz http://www.egmont.cz/aktuality/star-wars-knihy-na-rok-2015-nekanonizovane/

Kubos.cz

Sony online entertraiment se prodalo minuly tyden. maji mimojine H1Z1, planetside a hlavne SWG a spekulovalo se o oziveni

Kubos.cz


germik

Měl bych zajímavostní otázečku na SW znalce/pamětníky - oslavy na konci ep.VI. byly přidány při úpravách? Já jen že Tam najednou vidím Naboo (s Gungany) a Coruscant přesně tak jak vypadaly v nové trilogii...
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Futurion

#177
Úplně původně tam byla jen oslava na Endoru. Vše ostatní (Tatooine, Naboo, Bespin, Coruscant) tam Lucas přidal v dalších edicích plus upravil i tu na Endoru.

Kubos.cz

Přesně tak, i je tam Vaderův force ghost s obličejem Hayden Christensena.

Darth

#179
Citace od: germik kdy 19.02.2015, 21:19:55
Měl bych zajímavostní otázečku na SW znalce/pamětníky - oslavy na konci ep.VI. byly přidány při úpravách? Já jen že Tam najednou vidím Naboo (s Gungany) a Coruscant přesně tak jak vypadaly v nové trilogii...

Tak ona je tam toho hromada, co se změnilo/přidalo. Největší část ve speciální edici z roku 1997 (poprvé tam ukázali Coruscant při oslavách, který po E1 byl už běžný), něco v DVD edici z roku 2004 a něco v BD edici z roku 2011:
http://starwars.wikia.com/wiki/List_of_changes_in_Star_Wars_re-releases

Je toho spousta, co v originální kino edici nebylo nebo bylo vylepšeno (ronto, setkání s Jabbou, wampa, přidaná okna v Cloud city, odlet imperial shuttle z Bespinu, změna staré ženské za císaře v hologramu, Chewie bojující o zbytky C3PO, hudební číslo u Jabby, přidaný zobák a chapatla Sarlacca, závěrečné celebration a spousta dalších).

Lucas do úprav investoval 10 milionů dolarů jen pro první film, po 2,5 pro druhý a třetí (původní trilogie).