TRAINS 2006 SU TU !!!

Založil KLF, 23.12.2005, 00:46:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 3 Hosté prohlíží toto téma.

Mates

Zdá se mi to, nebo na té krabici nákladního vlaku, je levá výhybka nakreslená 2 x s uvedeným počtem 1 ks?!? :o >:D ...není to nějaká bota? :P :D

muzzo

Bych řekl, že ta souprava 7898 na tom obrázku je jiná než na krabici.

peter

#212
Citace od: Mates kdy 30.01.2006, 08:49:20
Zdá se mi to, nebo na té krabici nákladního vlaku, je levá výhybka nakreslená 2 x s uvedeným počtem 1 ks?!? :o >:D ...není to nějaká bota? :P :D

Mě tam nesedí ani ten počet obloukových kolejí. pokud se má dát postavit okruh (viz obr.), tak podle mě stačí jen 18 obloukových kolejí. Nechce se mi věřit, že by zrovna dali navíc 2 koleje. Jediné co mě napadá, že mají v plánu jiný okruh, než tento podle mě standartní.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

rdk

Sou to zatím jen preliminary obrázky, tak je berte s rezervou. 8)

J_BOB

#214
nieje to nic moc. vlaciky sami o sebeniesu zle, ale zo, ze maju nove kolieska, kolajnice, baterky, ovladace a pod je humus. spomenul som si takto na Intro jednho serial "Nadysla Nadisla doba temna....."
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Cavelon

Citace od: J_BOB kdy 30.01.2006, 16:32:01
nieje to nic moc. vlaciky sami o sebeniesu zle, ale zo, ze maju nove kolieska, kolajnice, baterky, ovladace a pod je humus.

Humus nehumus, juniorom sa to bude určite páčiť. :)
A my starí si to aj tak prispôsobíme na svoj obraz. ;)
Vždy lepšie ako keby Lego prestalo úplne s výrobou vláčikov.

otaznik

Mě se docela líbí oba, pokud se nestane nic zvláštního, tak je i oba pořídím :-)

ass

Obrázek otevřený krabice 7898 a lokomotivy (zdroj):




Pepan

Ten IR přímač na boku, trochu kazí vzhled té lokomotivy  :P

Maci

Je to celé divné. Ten ovladač je skoro úplně stejný jaký má moje roční holčička k dálkově ovládanému podvozku z Dupla 2949.

rdk

Citace od: Maci kdy 04.02.2006, 23:09:41
Je to celé divné. Ten ovladač je skoro úplně stejný jaký má moje roční holčička k dálkově ovládanému podvozku z Dupla 2949.

Proč divný? Je to tentýž ovladač, akorát ne DUPLO, ale LEGO verze...

betakaroten

Všiml jsem si jedné věci: nové dvounápravové vozy mají dlouhý rozvor - kola skoro na koncích spodku. Podle mě to bude trochu drhnout v obloucích?! Žádá si okamžitou přestavbu!

Pepan

Citace od: rdk kdy 04.02.2006, 23:13:18
Citace od: Maci kdy 04.02.2006, 23:09:41
Je to celé divné. Ten ovladač je skoro úplně stejný jaký má moje roční holčička k dálkově ovládanému podvozku z Dupla 2949.

Proč divný? Je to tentýž ovladač, akorát ne DUPLO, ale LEGO verze...

Lego prostě šetří, místo aby vytvořili něco nového, upravují starší věci  >:D


ass

Větší obrázky setů s kolejema:
Výhybky
Rovný a zatáčky

Ještě je tam takovej jeřáb a motor.

Micho

Citace od: ass kdy 07.02.2006, 18:53:14
Větší obrázky setů s kolejema:
Výhybky
Rovný a zatáčky

Ještě je tam takovej jeřáb a motor.

Takže tie koľajničky sú balené dosť blbo, tak ako sme to aj tu naznačovali. Ako tie cesty. K 8 rovným nepotrebných 8 oblých.  >:(

Síce aj tak ich asi nebudem potrebovať ...  8)  Staré 9V vlaky po nich nepôjdu ...

ass

Citace od: Micho kdy 07.02.2006, 21:12:00
Citace od: ass kdy 07.02.2006, 18:53:14
Větší obrázky setů s kolejema:
Výhybky
Rovný a zatáčky

Ještě je tam takovej jeřáb a motor.

Takže tie koľajničky sú balené dosť blbo, tak ako sme to aj tu naznačovali. Ako tie cesty. K 8 rovným nepotrebných 8 oblých.  >:(

Síce aj tak ich asi nebudem potrebovať ...  8)  Staré 9V vlaky po nich nepôjdu ...

Ale ty koleje maj stát něco přes 400 Kč ne? Takže to je good, ale stejně je nekoupim, protože 9V po nich nejezdí a vlaky na baterky teda fakt ne, díky.

Cavelon

Citace od: ass kdy 07.02.2006, 21:52:22
Ale ty koleje maj stát něco přes 400 Kč ne? Takže to je good, ale stejně je nekoupim, protože 9V po nich nejezdí a vlaky na baterky teda fakt ne, díky.

Ak potrebuješ iba rovné, tak sú Ti oblúkové nanič. Teda de facto musíš kúpiť 8 rovných bez kovového povrchu za 400 Kč oproti pôvodným 8 rovným s kovovým povrchom za 500 Kč. To je "good"?

betakaroten

Proč jsou u výhybek 4 obloukové koleje? To jich mají takový přebytek? Nebo také změnili úhel odbočení? Na té krabici 7896 se mi zdají oblouky mírnější ...

Jindroush

Ne, jsou to stejné oblouky jako 7896...
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

ass

Citace od: Cavelon kdy 07.02.2006, 22:10:12
Citace od: ass kdy 07.02.2006, 21:52:22
Ale ty koleje maj stát něco přes 400 Kč ne? Takže to je good, ale stejně je nekoupim, protože 9V po nich nejezdí a vlaky na baterky teda fakt ne, díky.

Ak potrebuješ iba rovné, tak sú Ti oblúkové nanič. Teda de facto musíš kúpiť 8 rovných bez kovového povrchu za 400 Kč oproti pôvodným 8 rovným s kovovým povrchom za 500 Kč. To je "good"?

Tak já myslel, že se zatáčky hodí, protože mně teď např. nějaký chyběly. Pokud to bereš opravdu jako odpad, tak to pro tebe good neni, no.

Cavelon

Citace od: ass kdy 08.02.2006, 07:05:12
Pokud to bereš opravdu jako odpad, tak to pro tebe good neni, no.

Neberiem to ako odpad, ale u mňa je pomer potrebných rovných koľajníc k oblúkovým asi 1:10. Nezabúdaj, že aj pri výhybkách sú vždy ešte aj oblúkové, nehovoriac o setoch vlakov. Takže keby som mal na to kúpiť nové koľajnice, ostalo by mi po 100 použitých rovných 80 oblúkových a čo s nimi? Nechápem, načo to takto predávajú? To je vnucovanie tovaru, čo kupujúci nechce. Predstav si, že by si si s chlebom musel vždy v obchode kúpiť aj maslo. ;D

Colonel32

jo, ale za cenu, kterou drive stal samotny chleba...

driv si platil 500 za 8 ks, ted das 500 kc za 16 ks, z toho 8 co potrebujes, a 8, ktery mas gratis.

stejny jako se silnicema, ktere jsou tedka taky uchylne namichane

Cavelon

Citace od: Colonel32 kdy 08.02.2006, 11:27:44
driv si platil 500 za 8 ks, ted das 500 kc za 16 ks, z toho 8 co potrebujes, a 8, ktery mas gratis.

Za rovnakú cenu mám nižšiu hodnotu, lebo predtým som dostal 8 kovových a teraz dostanem 8 umemelohmotných, po ktorých mi navyše 9V lokomotívy ani nebudú jazdiť. >:(

Colonel32

jj, je to nahovn*. TLC to ma proste dobre vymyslene...

Dansson

#234
Otázka je co je to dobře vymyšlené? Mi to teda dobře vymyšlené nepříjde a jak to tak sleduju nejsem sám. Místo aby si lego získavalo nové zákazníky a fandy, tak těm starým otravuje život takovýma blbostma. Osobně mi to příjde od TLC jako blbost na kterou časem zase dojedou.

Llevelyn

No není "účelem hry" nadávat na to, jak je to zle spravené...stejně s tím nic nenaděláme. Smyslupný bude jakýkoliv nápad ..co s tím? Celoplastové koleje můžu odprodat někomu, kdo je užije a nebo je syslit a mít dva systémy..a on na to nějakej šikula přijde, jak to zprovoznit..nějaký vodivý povlak či něco takového. Nové vlaky překopu na staré podvozky a svištím..no problemo.

Je megablocks mít mraky obloukových kolejí a málo rovných..taktéž cesty jsou namíchané špatně, no už se daly splašit i po kuse..heč. A nebo potisk umýt a přemalovat/ kacířská myšlenka../..

Takže nefrflat..přemýšlet >:D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

betakaroten

Citace od: Llevelyn kdy 11.02.2006, 12:33:44
potisk umýt a přemalovat/ kacířská myšlenka../..
Myšlenka ok, leč realizace nemožná. Cesty mají různě rozmístěné study.

Jindroush

Vyřezat kolečka z míst, kde mají být study, vyřezat study, kde má být plocho, prohodit, přilepit  ;D ;D ;D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Raistlin M

Citace od: betakaroten kdy 11.02.2006, 13:14:00
Citace od: Llevelyn kdy 11.02.2006, 12:33:44
potisk umýt a přemalovat/ kacířská myšlenka../..
Myšlenka ok, leč realizace nemožná. Cesty mají různě rozmístěné study.

Rozbruska to spraví. ;D

Colonel32

venovat prebytecne zatacky do detskeho domova?