LEGO House Exclusive set

Založil Anatyt, 27.02.2023, 12:19:07

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 5 Hosté prohlíží toto téma.

Anatyt

Vyzerá super, len hanba že je to k mání len v LEGO House v Dánsku. Veď fanúšikov Pirates je v celom svete kopa! Navyše ako to reprezentuje LEGO House? Škoda. Zase na tom zarobia len priekupníci.

https://brickset.com/article/92246/new-lego-house-exclusive-set-revealed


peter

Citace od: Anatyt kdy 27.02.2023, 12:19:07len hanba že je to k mání len v LEGO House v Dánsku

Je to dáno tím, že TLC tento set nevymyslelo a nemá s ním nic společného. Všechny LEGO House sety si LH dělá samo.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Colonel32

Je v Lego House nějaký limit, kolik jich člověk smí vzít? (jako v Legostoru?)

danyboy

Citace od: Colonel32 kdy 27.02.2023, 14:28:38Je v Lego House nějaký limit, kolik jich člověk smí vzít? (jako v Legostoru?)

Mění se snad co chvíli. Někdy limit nebyl vůbec, jindy doživotně dva, jindy tři. Jindy dva na rodinu. :D Prakticky každou návštěvou jinak.

J0hny54

Má někdo v plánu kvůli tomu vyrazit do Dánska?

Drobuliatko

Je to hezke, ale zas vyslovene kvoli tomu tam cestovat sa neoplati.

J0hny54

Citace od: Drobuliatko kdy 27.02.2023, 17:07:10Je to hezke, ale zas vyslovene kvoli tomu tam cestovat sa neoplati.
sám určitě ne, ale třeba ve 3 nebo ve 4 by to byla jiná :-)

Petronel

Luxus! To bych rozhodně chtěl.
Nechápu to proč to není normální set. Ta celá politika Lega je v mnoha ohledech postavená na hlavu.
Jsou sami proti sobě.

Měli by zaměstnat pár letitých afolů, aby jim poradili. ::)

Anatyt

Toto je zábavné! ;D Easter egg pri stavbe hlavy piráta - ostrov s palmou skrytý v hlave! ;D

fulda

To je roztomilé. Jen nevím, jestli to nemělo patřit spíš SEM  :D
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.

Petronel

A nemá prosím někdo možnost nakoupit tyhle minifigurky? :D
Díky.

Anatyt

Tohtoročný exclusive set v Lego House bude reminiscencia na sety 2705 DUPLO Passenger Train, 810 Town Plan a 853 (Technic) Car Chassis.


Tomik

Citace od: Anatyt kdy 25.02.2024, 12:06:26Tohtoročný exclusive set v Lego House bude reminiscencia na sety 2705 DUPLO Passenger Train, 810 Town Plan a 853 (Technic) Car Chassis.
Nevypadá to špatně, ale ta šedivá hradba v pozadí působí dost těžkopádně. Koncept setu 60 let kostky (40290) se mi líbil více...
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Anatyt

To je jedna vec a druhá, či toto sú zrovna ikonické sety v daných kategóriách. A zaujímavé by možno bolo strčiť tam Fabuland. ;) To dnes už málokto pozná.

Anatyt

Zadná strana. Niektoré sety spoznávam, niektoré vôbec. ;D