Dotaz ke 10002 metroliner club car

Založil Ondra, 07.01.2007, 21:04:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ondra

Mohl bych se prosím vás zeptat kolik je tak nejrozumnější cena za 10002 ,(vím že existuje bricklink,ale někteří za to chtěj sumy jako,kdyby to bylo ze zlata) nejlépe misb nebo použité a nebo bych se chtěl zeptat jestli někdo na foře nemá teto set misb a neprodával by to.Víte budu si pořizovat 10001 metrolinera a kdo to vlastní potvrdí,že bez club caru to není ono.A dávat 2500 za použitého se mi také nechce.ONDRA

Colonel32

10002 - na americke ebayi v nedavne dobe jeden sel za 114.59 USD, ale nebyl MISB, nybrz perfektni stav.

dva dalsi jsou v bezeci aukci, jeden MISB, zbyva 3 dny do konce a cena je 128 USD, druhy taky MISB, cena 108 USD a zbyva 4 dni do konce. Na nemeckem ebayi zadne vystavene v tuto chvili nejsou.

Na BL zacinaji MISBy na 210 USD, pouzite na 100 USD (ale jde to velmi rychle nahoru)

4547 (starej), zacina na bl na 80 USD.

Na ebayi jeden sofort za 50 eur.

bezna cena na ebayi pokud si pamatuju byvala neco okolo 30-50 euro.

Silne pochybuji, ze nekdo na foru ma doma tenhle vagon v MISBu, a pokud ano, ze ti ho da o mnoho levneji, nez kolik za nej na bl chteji.

nemluve o tom, ze pokud si to z ciziny nebudes schopnej sehnat sam, tak zaplatis neco navic tomu, kdo ti to bude dopravovat.

secteno a podtrzeno, pouzitej 4547 tady v cechach pravdepodobne nesezenes levneji nez za 1500, ale pocitej spise 1800-2000, mozna i vic.

a na 10002 MISB si asi radsi nech zajit chut


Ondra

Takže komplet novej metroliner je mrtvá položka  :'( .To si radši počkám na na hobby train nebo na další vlaky.

***Banana.com

#3
10002 MISB jsem sledoval během Vánoc, byl za Sofort na ebay.de za 135 Euro, a levněji jsem ho nikde neviděl. Při nákupu z USA je totiž třeba počítat s drahou dopravou a doúčtovanou DPH... :P
10002 v super stavu, leč bez krabice, jsem si koupil před měsícem, a 4547 ve slušném stavu s krabicí také tak....Také jsem chtěl 10002 MISB, ale nejsem blázen, abych vylepil 4000 za jeden vagón..... ::)
Jinak co se týče 4547 used s návodem, nevím, kde jsi došel k sumě 2500,-. Já tu jeden nedávno prodával za 1800,-, a to je maximum, do téhle ceny Ti ho seženu vždy. Pokud by měl vyjít dráže, nemá smysl ho vozit na kšeft, víc za něj nikdo soudný nedá...

Ondra

To já vážně asi nikdy nepochopím vagon dražší než celý vlak.Jo v legu se točí obří peníze.

***Banana.com

Citace od: ONDRA kdy 08.01.2007, 14:53:25
To já vážně asi nikdy nepochopím vagon dražší než celý vlak.Jo v legu se točí obří peníze.

To je jednoduché. Těch vagónů 10002 se prodalo velmi málo, proto jsou tak drahé. Jen pro zajímavost - viděl jsem originál 4547 MISB, který šel za 120,- EUR, tedy levněji  než 10002. ::)

Metrolinera MISB 10001 jsem před Vánoci prodával jednomu z nás Kostkařů za 4200,-, což si myslím je cena víc než přijatelná..

Colonel32

mam pro tebe jednoduchou radu:

Pokud to muzes zmenit, zmen to. Pokud to zmenit nemuzes, smir se s tim.

***Banana.com

Citace od: Colonel32 kdy 08.01.2007, 14:56:54
mam pro tebe jednoduchou radu:

Pokud to muzes zmenit, zmen to. Pokud to zmenit nemuzes, smir se s tim.

Tak tak, v podstatě máš na výběr - za to, že si můžeš ten vagón rozbalit z bedny, vylepit nejméně 4000,- a spíš 5000,-, a nebo za třetinu ceny sehnat used ve velmi pěkném stavu, někdy i s krabicí. 4547 jsem měl doma asi 3, a všechny byly ve velmi slušném stavu, skoro jako nové. 10002 co jí doma mám, je jak včera vyndaná z bedny...A cena byla samozřejmě mnohem, mnohem lepší než 135 Eur za MISB..

Micho

Citace od: Colonel32 kdy 08.01.2007, 14:56:54
mam pro tebe jednoduchou radu:

Pokud to muzes zmenit, zmen to. Pokud to zmenit nemuzes, smir se s tim.

Doplním. A ak to chceš zmeniť a teraz nemôžeš, tak sa s tým nezmier a pracuje na tom, aby si to časom mohol zmeniť.  ;)

Colonel32

to stale spada pod prvni moznost, tz. ze to zmenit muzes.


jinak, jeste bych dodal, ze:

"At uz myslis, ze to dokazes, nebo ze to nedokazes, v obou pripadech mas pravdu"

Jindroush

To sou citáty jak z Chaloupky strýčka Yody  ;D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Tomášek

Citace od: Jindroush kdy 08.01.2007, 15:26:46
To sou citáty jak z Chaloupky strýčka Yody  ;D
Nn, to by tam musely spřeházeny slova býti - sloveso by na konci býti mělo  ;D
Procházím DARK AGE.

Micho

Citace od: Colonel32 kdy 08.01.2007, 15:13:38
to stale spada pod prvni moznost, tz. ze to zmenit muzes.

Možno ti to tak pripadá, ja mám na to odlišný názor.  :P  Ak to nemôžeš zmeniť v tom okamihu ak chceš, tak to teda nezmeníš. Môžeš niečo spraviť, aby si časom dosiahol zmenu, ktorá ti pomôže to zmeniť, čo si chcel.  8)

Ak si chcem obliecť úzke nohavice (z čias študentských) a do ních tesne nevojdem pričom vážim 100kg, tak ak schudnem za nejaký ten týžden 5 kg, tak do nich zrejme vojdem. Tak to urobím (zmením stav) a vojdem do nohavíc. Bez zmeny stavu do nich nevojdem, musel by som kúpiť väčšie číslo. Dá sa aj tak, že sa s tým zmierim, že do nich nevojdem ...  ;)   

A skoro všetko sa dá zmeniť, pričom sa s tým nemusíš zmieriť. Ide len o to, či to potrebuješ a chceš zmeniť.  Nevieš po anglicky? Tvrdo makaj a driluj nejaký ten rok a budeš to mať ...  ;)

***Banana.com

Citace od: Micho kdy 08.01.2007, 15:31:33
Ak si chcem obliecť úzke nohavice (z čias študentských) a do ních tesne nevojdem pričom vážim 100kg, tak ak schudnem za nejaký ten týžden 5 kg, tak do nich zrejme vojdem.

No já kdybych měl 100 kg, tak to bych si pískal... :'( :P

Micho

Citace od: banana.com kdy 08.01.2007, 15:36:59
Citace od: Micho kdy 08.01.2007, 15:31:33
Ak si chcem obliecť úzke nohavice (z čias študentských) a do ních tesne nevojdem pričom vážim 100kg, tak ak schudnem za nejaký ten týžden 5 kg, tak do nich zrejme vojdem.

No já kdybych měl 100 kg, tak to bych si pískal... :'( :P

To som nepísal o sebe ... , pridávam sa k tebe K1, ja by som si tiež pískal. ;D

PS: Modrí vedia ... 8)

Llevelyn

#15
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Já mít 100kg, jdu se oběsit  >:D

Jinak nářky nad cenami jsou hotová marnost. Chce li někdo sbírat Lego/ Mercedes/ nemůže to chtít za cenu staré Škodovky.. teda může, ale zbytečně. >:D

Když chci moc nějaký set tak
1. seženu a neřeším cenu
2. vyčkám, jestli neseženu levněji, jsem li škot
3. slintám a čekám, jsem li švorc
4 slintám a nadávám, jsem li  *******  ::)

Tož tak. 8)


Modří vědí... no musel bys být  NA SVĚTĚ o nějaký ten čtvrtek déle. ;D ;D ;D / Hodně/ Starý dobrý pořad HipHapHop.  >:D z dob kdy  NEBYL  internet
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Ondra

#16
Lego je,bylo a bude,podle mně to není poslední znovuobnovení metrolinera.Inu počkám na další vlaky, jsem zvědav co TLC vymyslí na koleje.

betakaroten

Citace od: ONDRA kdy 08.01.2007, 16:50:10
Lego je,bylo a bude...
Ano, a to platí obzvlášť o použitém Legu!
Když tě tu čtu štkát nad MISBy, tak mi to nedá...

Rozmysli, jestli opravdu potřebuješ nové dílky - když z nich stejně zamýšlíš udělat použité.
Jestli opravdu toužíš po obřích krabicích (které dříve nebo později mohou začít překážet).
A jestli nakonec není levnější návod stažený z Peeronu a vytištěný na inkoustovce.

Jak praví přísloví, kdo chce moc, nemá nic. (Kdo chce MOC, ať staví ;D)

Micho

Citace od: betakaroten kdy 08.01.2007, 21:35:13
Jak praví přísloví, kdo chce moc, nemá nic. (Kdo chce MOC, ať staví ;D)

8)

otaznik

Citace od: betakaroten kdy 08.01.2007, 21:35:13

A jestli nakonec není levnější návod stažený z Peeronu a vytištěný na inkoustovce.


No fuj, to se nedá nikomu doporučit.

myth

Citace od: otaznik kdy 08.01.2007, 23:50:57
No fuj, to se nedá nikomu doporučit.

Nj, lepšie je použiť farebnú laserovku :P.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

***Banana.com

Citace od: betakaroten kdy 08.01.2007, 21:35:13A jestli nakonec není levnější návod stažený z Peeronu a vytištěný na inkoustovce.


Přece jen za určité minimum sběratele či AFOLA považuji alespoň originální návod. Sety, které mi přišly bez návodu (stane se, když si člověk nepřečte pořádně popis Ebay aukce ;D ), jsem rovnou rozebral na díly...

Ondra

#22
Já jsem prostě takovej,nejraději má misb i když bych měl platit 5000 Kč .Ale už jsem se zpamatoval a dávat za to 5000 kč bych byl teda velkej blbec  :) .Metroliner je nádhernej a musím si ho pořídit i když bude bez club caru.

TomG

A ty mas ve 14ti 5000 kc na MISB toho setu? Ehm Ehm, mozna by bylo lepsi mavat ciframi az budes mit z ceho to platit. :) Kazdopadne netusim jake mas rodice :)
Only the best can survive.

MildaPajda

Citace od: TomG kdy 09.01.2007, 13:10:38
A ty mas ve 14ti 5000 kc na MISB toho setu? Ehm Ehm, mozna by bylo lepsi mavat ciframi az budes mit z ceho to platit. :) Kazdopadne netusim jake mas rodice :)

taky sem na to koukal...  :P
nejdriv psal, ze ma na to 6,5k ... pak chce davat 5k za jeden vlak/vagon...
no... zajimalo by me, kdo mu to sponzoruje...  ::)
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

***Banana.com

#25
Citace od: TomG kdy 09.01.2007, 13:10:38
A ty mas ve 14ti 5000 kc na MISB toho setu? Ehm Ehm, mozna by bylo lepsi mavat ciframi az budes mit z ceho to platit. :) Kazdopadne netusim jake mas rodice :)

Pánové,nebuďte takoví škarohlídi ;) Mnoho dnešních dětí dostává mnohem dražší dárky než za 5000,-. nemluvě o dalších možnostech výdělku. Já jsem na střední měl měsíčně z brigád 3000-5000, proto mi to nepřijde zas tak závratná suma. K podivení není ta suma, ale spíše to, že Ondra by jí býval dal za ultrapředražený MISB. S vagónem 10002 se v době vydání asi stalo to, čeho jsem svědkem na Ebayi pravidelně, a sice, že pár bohatých spekulantů z Belgie, SRN a Holandska (brasletty aj.) skoupí velmi rychle veškeré zásoby a pak díky monopolu nasadí neskutečné ceny. Viz.kalendáře 7904 za 60 Eur první a druhý týden v prosinci :P
Myslím, že pochopil sám, že je lepší ten vagón koupit neMISB ve slušném stavu za třetinu ceny a účel to splní

TomG

Citace od: banana.com kdy 09.01.2007, 13:30:08
Citace od: TomG kdy 09.01.2007, 13:10:38
A ty mas ve 14ti 5000 kc na MISB toho setu? Ehm Ehm, mozna by bylo lepsi mavat ciframi az budes mit z ceho to platit. :) Kazdopadne netusim jake mas rodice :)

Pánové,nebuďte takoví škarohlídi ;) Mnoho dnešních dětí dostává mnohem dražší dárky než za 5000,-.  Já jsem na střední měl měsíčně z brigád 3000-5000, proto mi to nepřijde zas tak závratná suma. K podivení není ta suma, ale spíše to, že Ondra by jí býval dal za ultrapředražený MISB.
Myslím, že pochopil sám, že je lepší ten vagón koupit neMISB ve slušném stavu za třetinu ceny a účel to splní

Hlavne za tech 5k by koupil dva ty vlagony neMISB a jeste by zbylo. Vzhledem k veku, me prave neprekvapuje, ze s tema prachama mava jako mavatkem. Az si je bude muset vydelat, tak zacne uvazovat kapku jinak.
Only the best can survive.

***Banana.com

#27
Citace od: TomG kdy 09.01.2007, 13:33:05
Vzhledem k veku, me prave neprekvapuje, ze s tema prachama mava jako mavatkem. Az si je bude muset vydelat, tak zacne uvazovat kapku jinak.

No, kdo z nás v tomhle věku neměl nějaký sen, za který by býval dal bez rozmyslu všechny peníze, kdyby je měl. Ondra přece neříkal, že těch 5000 má, ale že si bude moci dovolit letos cca.6500,-, což pokud jsem to já dobře pochopil, znamená šetřit 500,- kapesného měsíčně celý rok..
A to je myslím spíše chvályhodné, já třeba nikdy neušetřil nic. ;D (ale zato jsem si užil "La dolce vita" >:D )

TomG

Citace od: banana.com kdy 09.01.2007, 13:37:08
Citace od: TomG kdy 09.01.2007, 13:33:05
Vzhledem k veku, me prave neprekvapuje, ze s tema prachama mava jako mavatkem. Az si je bude muset vydelat, tak zacne uvazovat kapku jinak.

No, kdo z nás v tomhle věku neměl nějaký sen, za který by býval dal bez rozmyslu všechny peníze, kdyby je měl. Ondra přece neříkal, že těch 5000 má, ale že si bude moci dovolit letos cca.6500,-, což pokud jsem to já dobře pochopil, znamená šetřit 500,- kapesného měsíčně celý rok..
Taky sem mel v jeho veku sny, ale plnim si je az ted. Driv to proste neslo.
Only the best can survive.

linhi

Já jsem byl s šetřením také na tenkém ledě vždy jsem se těšil a představoval si jak si něco koupím.Jenže už druhej den jsem peníze lovil ven z kasičky!!!! ;)