Uživatel Stava POZOR !

Založil macholeg, 31.01.2012, 23:10:07

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

macholeg

Na tohoto uživatele si dejte POZOR ! Jeho inzerce http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=36176.0
Zítra písnu více. Já s ním mám ne moc dobrou zkušenost.


macholeg

Tak abych objasnil mé varování,  22.10.2011 dal Stava=Adam Stavař, nabídku prodeje setu 8297 v komlet stavu s krabicí návodem a samolepami. Zaslal jsem mu nabídku kterou akceptoval, dohodli jsme se na ceně a platbě  předem. Odeslání mi bylo slíbeno cca do 3 dnů, pak ale následovalo množství výmluv a slibů. Skoro po měsíci čekání  a pod pohrůžkou Policie,  20.11.2011 konečně lego dorazilo, bohužel ale bez slíbeného návodu a samolepek, to jsem z něj do dnešního dne nedostal, ač jsem nabízel uhrazení dalšího poštovného.
Abych to shrnul:
- chcete-li od Adama Stavaře za Zlína něco koupit tak jedině z ručky do ručky
- obrňte se trpělivostí

Co nejméně takovýchto přeje Macholeg

wallac

Tak po měsíci neustálých výmluv nic.. Dovolal jsem se jeho matce, která mě poprosila, jestli bych mohl zjistit, zda s ním má ještě nekdo další nějakou nemilou zkušenost.. Pokud se tedy někdo takový ještě najde, dejte mi vědět, buď sem nebo do SZ.. Ale myslim, že sem to bude lepší..  :)

MartinFUN

Tak,já mám také něco přes měsíc u tohoto uživatele objednáno,zaplaceno a zatím nic.
Výmluv má opravdu dost,včera jsem pohrozil trestním oznámením,zatím bez odezvy :(

macholeg

Já se návodu a samolepek také nedočkal...   Je tedy, ale fakt, že jsem to již po mnoha marných pokusech vzdal.  :(

wallac

Citace od: macholeg kdy 01.03.2012, 19:20:17
Já se návodu a samolepek také nedočkal...   Je tedy, ale fakt, že jsem to již po mnoha marných pokusech vzdal.  :(

Tak vyčísli škodu, a do SZ mi napiš podrobnosti..