BL - mind.storm

Založil matt251, 13.10.2011, 13:51:15

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ivansliz

Citace od: BLACK_warrior kdy 13.10.2011, 23:13:54
No už budem klamať menej, a aj sa posnažím zmeniť svoju povesť na fóre.

"Menej?" Chtěl jsi snad napsat "vůbec", ne?  :o
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

mind storm

#31
Presne.
Už sa to vyjasnilo, tak som si vrátil pôvodný nick.

Fifo

Tu vidíme že internet nepatrí do rúk mladým.  :-\

votrelec

No, minimalne taketo veci ako nakup/predaj by decka nemali co riesit, ale ich rodicia. Ale je otazka, ci sa tomu da zabranit.

Ivansliz

Citace od: Fifo kdy 14.10.2011, 08:20:25
Tu vidíme že internet nepatrí do rúk mladým.  :-\

Zajímavé, jsi jen o 2 roky starší(15) než mind storm(13) a říkáš, že internet nepatří do rukou dětem?  ;D Určitě jsi moudřejší a vyspělejší v 15 než v 13 letech, proto asi také lidé v 15 letech dostávají občanský průkaz, ale vzal bys internet i "ze svých rukou"? >:D

Citace od: votrelec kdy 14.10.2011, 08:45:20
No, minimalne taketo veci ako nakup/predaj by decka nemali co riesit, ale ich rodicia. Ale je otazka, ci sa tomu da zabranit.

Ale to víš, že dá(aspoň doma). "Vaše dítě, váš internet, vaše zodpovědnost."  ;) Ale asi to začíná být trochu boj s větrnými mlýny, viz internet ve škole, internet u kamarádů atd...
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

matt251

Tak toto ma úplne zaskočilo.
Keďže fórum až tak nesledujem, vôbec som netušil čo tu mind.storm napáchal.
Z toho čo tu čitam by mal mind.strom mať okamžitý ban, ale každý si zaslúži ešte jednu šancu.

Mind.strom: Vôbec neviem čo si zamýšľal, ak si len testoval reakciu nového shopu sám vidíš kam to zašlo.
Možno som príliš naivný: odomňa to máš odpustené, každý može spraviť zlý krok. Dokonca aj ja som šliapol vedľa pri svojom prvom predaji (skôr než som vedel o kostkách), stane sa, treba sa poučit.
Pokiaľ si mal o tie sety zaujem a nemal si peniaze, stačí napísať spravu na BL, pripadne ak nevieš ako sa to robí tak si mohol aj tuto na kostkách. Mohli sme sa dohodnúť. sety som mohol stiahnuť z BL, dohodnúť sa vždy nejako dá. Ani si sa o to nepokúsil!

Sme členovia jednej komunity, mali by sme držať spolu,  pomáhať si a nerobiť by si navzájom zlú reklamu.

Fifo

Citace od: Ivansliz kdy 14.10.2011, 08:53:25
Citace od: Fifo kdy 14.10.2011, 08:20:25
Tu vidíme že internet nepatrí do rúk mladým.  :-\

Zajímavé, jsi jen o 2 roky starší(15) než mind storm(13) a říkáš, že internet nepatří do rukou dětem?  ;D Určitě jsi moudřejší a vyspělejší v 15 než v 13 letech, proto asi také lidé v 15 letech dostávají občanský průkaz, ale vzal bys internet i "ze svých rukou"? >:D

Citace od: votrelec kdy 14.10.2011, 08:45:20
No, minimalne taketo veci ako nakup/predaj by decka nemali co riesit, ale ich rodicia. Ale je otazka, ci sa tomu da zabranit.

Ale to víš, že dá(aspoň doma). "Vaše dítě, váš internet, vaše zodpovědnost."  ;) Ale asi to začíná být trochu boj s větrnými mlýny, viz internet ve škole, internet u kamarádů atd...

Ja som myslel ten nákup.  Presne, mám len 15 a preto radšej tiež veľmi nešprtám v obchodoch. Mladý nevie všetko ešte a keď sa niečo pokašle tak zazmätkuje.

Colonel32

Citace od: Ivansliz kdy 14.10.2011, 08:53:25
Zajímavé, jsi jen o 2 roky starší(15) než mind storm(13) a říkáš, že internet nepatří do rukou dětem?  ;D Určitě jsi moudřejší a vyspělejší v 15 než v 13 letech, proto asi také lidé v 15 letech dostávají občanský průkaz, ale vzal bys internet i "ze svých rukou"? >:D

Lidé by neměli být paušalizováni podle věku. Jsou tu lidé, kterým je 15 a Bricklink chápou a hlavní pravidlo "co si objednám, zaplatím" dodržují, a jsou tu lidé, kterým je 40, ale stejně to nechápou.

Bery

Já souhlasím s Colonelem. Mě je 14, sám si věci objednávám snad už od 12ti. A nikdy jsem nedostal špatné hodnocení, a prodejci jsem nezpůsobil žádné problémy.
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

Ivansliz

#39
Citace od: Colonel32 kdy 14.10.2011, 11:12:20
Citace od: Ivansliz kdy 14.10.2011, 08:53:25
Zajímavé, jsi jen o 2 roky starší(15) než mind storm(13) a říkáš, že internet nepatří do rukou dětem?  ;D Určitě jsi moudřejší a vyspělejší v 15 než v 13 letech, proto asi také lidé v 15 letech dostávají občanský průkaz, ale vzal bys internet i "ze svých rukou"? >:D

Lidé by neměli být paušalizováni podle věku. Jsou tu lidé, kterým je 15 a Bricklink chápou a hlavní pravidlo "co si objednám, zaplatím" dodržují, a jsou tu lidé, kterým je 40, ale stejně to nechápou.

Citace od: Bery kdy 14.10.2011, 14:55:27
Já souhlasím s Colonelem. Mě je 14, sám si věci objednávám snad už od 12ti. A nikdy jsem nedostal špatné hodnocení, a prodejci jsem nezpůsobil žádné problémy.

Omlouvám se, jestli to vypadá, že tu někoho soudím jen podle věku, ale tak to myšleno určitě nebylo! Též nemám rád paušalizování na základě věku daného člověka. Svým příspěvkem jsem určitě nechtěl říct, že někdo, komu je 12 či 15 let, nedokáže zodpovědně používat internet a třeba na něm i nakupovat apod. Jen jsem poukázal na "zajímavost"(rozpor? ...) v tvrzení, které zde uvedl "Fifo", když právě on uvedl, že internet nepatří do rukou dětem(např. mind stormovi) a sám je jen o 2 roky starší než toto myšlené "dítě". Nic víc.

We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

Fifo

No ja som naschvál napísal mladým pretože výraz dieťa je podľa mňa až príliš urážajúci a ukazuje že je niaky maličký deväťročný chlapček. Myslel som tím to, že keď mladý niečo urobí zle(na internete),začne robiť zmätok. Nemyslel som tím že internet by mladý nemali používať. Len poukazujem na prípad, kvôli ktorému sa hovorí že mladý by nemali na internete nič také robiť.

No už to nemusíme rozpitvávať.:) Môj výrok bol trošku zle sformulovaný.