inzerce KAROLÍNA KORBELOVÁ (karolina.razova@seznam.cz)

Založil johnik007, 15.12.2010, 15:11:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

johnik007

Je to podvodnice, přišel jsem o peníze! Nic nepošle, jen stále slibuje!

Toto je prvotní informace, zítra vše popíši, ale teď musím uhánět do Prahy na Magickou noc, tak jsem Vás chtěl jen zběžně varovat!

johnik007

Další info, stále pouze zběžné, zítra se toho ujme můj advokát, tak Vám potom sdělím podrobnosti.

Jinak má inzerci na: sbazar.cz, mimibazar.cz, mimibazar.sk

Celou věc také můžete sledovat na: http://www.mimibazar.cz/hodnoceni.php?user=333912

Tak POZOR na Karolínu  ;)

phoenicis

Citace od: johnik007 kdy 16.12.2010, 20:44:13
Další info, stále pouze zběžné, zítra se toho ujme můj advokát, tak Vám potom sdělím podrobnosti.

Jinak má inzerci na: sbazar.cz, mimibazar.cz, mimibazar.sk

Celou věc také můžete sledovat na: http://www.mimibazar.cz/hodnoceni.php?user=333912

Tak POZOR na Karolínu  ;)

Nazdar,
ako to napokon dopadlo? Tiež som naletel tejto predajkyni (to som ešte nebol členom Kostiek) a peniaze napriek uisteniam nevrátila.
Vrátila peniaze napokon aspoň Tebe?
Ak máš nejaké nové info, daj mi prosím vedieť.

BlueRose


ManDay

Já jsem svoji objednávku v pořádku dostal - něco přes 6000,- Kč. Je pravda, že moje druhá objednávka vázne, respektive ani nebyla a nebude poslána z důvodů s dodavatelem (prý).

mesje

Ja tiez cakam od nej zasielku, tu prvu som osobne prevzal v Prahe, tak som jej doveroval.
Vie niekto z tych predoslych jej obeti povedat, ako to vtedy dopadlo?

otaznik

Není nad to kupovat u ověřených prodejců a ne od pochybných existencí s pochybných zdrojem zboží na aukru a MMB (čest výjimkám).

Biermann

Na rovinu problémům s dodavatelen nevěřím. Kdyby neměla tu historii z roku 2010 a lživě netvrdila, že to bude zítra posílat a tak, tak by se jí třeba věřit dalo ale takto... Navíc jsou na ni na netu zajímavé odkazy a její jméno případně mail figuruje v exekucích případně u pochybných telefonních půjček...

Každopádně rozjela to celkem dobře, prvně nějakou dobu v pohodě dodávat a pak to zabalit... Tohle je holt průser českýho netu. Kdyby se tu jelo více přes nějaký důvěryhodný platební systém ala PayPal, tak se takovéto věci nestávají.