má malá SW sbírka

Založil Mart5ty, 03.12.2008, 17:17:48

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Mart5ty

Tak tohle je moje malá SW sbírka, není toho moc, ale sem rád, že je mám a hodně mě mrzí, že sem na pár let ztratil zájem o LEGO a spousta pěkných setů mi unikla, snad to někdy doženu.

MirekC


stomcova

Gratulujeme dalšímu nadšenci pro LEGO Star Wars a držíme palce v získání dalších a dalších přírůstků do sbírky.
Určitě se pochlub po Vánocích s novými přírůstky. Jen tak dál.
Batman, forever...

5o

Každý nejako začínal, a na začiatok je to slušné. A zameškané sa určite ešte dá dohnať.
Preto lebo Lego...

Icewalker

Jé, starej AT-ST s Chewiem, slint :)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

MasterWindu

Old X-Wing a Snowspeeder + ten zbytok je dobrý začiatok...
Welcome to the club  ;)
Dark ages forever ...

Darth Giovanni

ty sety jsou docela rarita, vsechny mam v novym vydani, kdes vzal ten rebeleskej spidr v sedym??? ja ho mam v bilim
:o :o
Darth Giovanni

smiky

Citace od: Darth Giovanni kdy 16.12.2008, 16:23:22
ty sety jsou docela rarita, vsechny mam v novym vydani, kdes vzal ten rebeleskej spidr v sedym??? ja ho mam v bilim
:o :o
To je starší se ale už jsi nepamatuju rok jeho vydání.......vlastním ho taky.
A jinak docela pěkná sbírka do začátku. Jen tak dál  ;)

Mart5ty

Citace od: Darth Giovanni kdy 16.12.2008, 16:23:22
ty sety jsou docela rarita, vsechny mam v novym vydani, kdes vzal ten rebeleskej spidr v sedym??? ja ho mam v bilim
:o :o

Dostal sem ho k Vánocům od rodičů jako malej, když byl zrovna v prodeji, stejně tak jako ostatní, kromě y-wingu a dropshipu, který sem si nedávno koupil.

Vasyk

Citace od: Darth Giovanni kdy 16.12.2008, 16:23:22
ty sety jsou docela rarita, vsechny mam v novym vydani, kdes vzal ten rebeleskej spidr v sedym??? ja ho mam v bilim
:o :o

7130  Snowspeeder™ - Peeron
7130  Snowspeeder™ - Lugnet

Marty713

Citace od: smiky kdy 16.12.2008, 16:35:59To je starší se ale už jsi nepamatuju rok jeho vydání.......vlastním ho taky.

Rok 1999 přeci. To byla krásná začáteční série. :D
Nikdy nezapomenu den, kdy mi taťka přinesl jednou večer novej katalog a já tam poprvé viděl lego sw - masku Dartha Vadera, X-Wing a Scouttroopery... :) logo starý série... ;) vše bylo jako ve snu.

Mart5ty

#11
Tak mám nový set 7660 Naboo N-1 Starfighter and Vulture Droid. Podle mého názoru pěkný set. Jinak na nový Darth Vader´s TIE Fighter se taky strašně těším, ten set musím mít  ;D

Marty713

Kde je můj příspěvek o hnědém hledí? :o Pokusím se ho tedy napsat ještě jednou tak, aby ho žádný z adminů nemohl považovat za "spam".

Ahoj!
Nemohl jsem si nevšimnout, že na tvé figurce rebelského vojáka z Hothu chybí hnědé hledí. Jak už jsem nedávno psal v jiné sbírce, je to velice raritní dílek, který byl podle peeronu obsažen pouze v 7130-1. Od té doby mají všichni rebelové z Hothu bílé brýle.

Ty jsi to svoje nahradil pravděpodobně náhradními šedými brýlemi z "Anakin's podrace", viď? Zkus se po tom hledí ještě někde doma mrknout. ;)

Mart5ty

Citace od: Márty kdy 18.12.2008, 12:14:22
Ahoj!
Nemohl jsem si nevšimnout, že na tvé figurce rebelského vojáka z Hothu chybí hnědé hledí. Jak už jsem nedávno psal v jiné sbírce, je to velice raritní dílek, který byl podle peeronu obsažen pouze v 7130-1. Od té doby mají všichni rebelové z Hothu bílé brýle.

Ty jsi to svoje nahradil pravděpodobně náhradními šedými brýlemi z "Anakin's podrace", viď? Zkus se po tom hledí ještě někde doma mrknout. ;)

Po tom dílku už sem doma koukal, ale marně :'(, za ta léta co doma ten snowspeeder mám sem ho nejspíš ztratil, ale určitě sem ho nenahrazoval úmyslně za ty brýle, ale furt je to lepší než jen samotná přilba

Mart5ty

#14
Tak tady sou moje vánoční přírůstky 7675, 7670 a 7663

Darth Giovanni

#15
Nový Sith Infiltrator je docela pěkný, ale kdybych se měl přiznat, tak raději zůstanu u toho starého... Je pravda že trochu hranatější, to joo... Ale u t ohohle nového se nemůžu zbavit dojmu spusty nadbytečností... Je to jen můj osobní názor, ale i tak... :-\
Možná příště víc fotek a v lepší kvalitě, u toho setu AT-TE a Droid nevimco jsem z toho moc neviděl... >:D
Darth Giovanni

Šejmus

Ten novej je děravej a plnej nepoužitelnejch dílů... Asi se potřebovali zbavit těhle kostek
Fool of a Took!

Mart5ty

Set 7110 Landspeeder dorazil, je kompletní s návodem, bez krabice, návod je sice dosti opotřebený, ale jinak je set v dobrém stavu. Cena i s poštovným 334,-. Nejvíc mě těší minifigové Ben a Luke.

Icewalker

Citace od: Mart5ty kdy 28.01.2009, 19:07:11
Set 7110 Landspeeder dorazil, je kompletní s návodem, bez krabice, návod je sice dosti opotřebený, ale jinak je set v dobrém stavu. Cena i s poštovným 334,-. Nejvíc mě těší minifigové Ben a Luke.
Jo, tohle je klasika. Pamatuju, jak jsem ho tenkrát sehnal snad za stovku nebo něco nad v akci v Makru ;)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Mart5ty

Nový přírůstek 7659 Imperial Landing Craft; 999Kč, dlouho sem váhal nad koupí tohoto setu, ale nakonec sem rád jak jsem se rozhodl, přestože za plnou cenu bych ho nekoupil.

RUL

Citace od: Mart5ty kdy 20.02.2009, 10:21:48
Nový přírůstek 7659 Imperial Landing Craft; 999Kč, dlouho sem váhal nad koupí tohoto setu, ale nakonec sem rád jak jsem se rozhodl, přestože za plnou cenu bych ho nekoupil.

Nebylo nad čím váhat, řekl bych, že jde o jeden z nejvydařenějších Star Wars setů (také jej mám ve sbírce).

Věšák

Citace od: Icewalker kdy 28.01.2009, 21:51:41
Citace od: Mart5ty kdy 28.01.2009, 19:07:11
Set 7110 Landspeeder dorazil, je kompletní s návodem, bez krabice, návod je sice dosti opotřebený, ale jinak je set v dobrém stavu. Cena i s poštovným 334,-. Nejvíc mě těší minifigové Ben a Luke.
Jo, tohle je klasika. Pamatuju, jak jsem ho tenkrát sehnal snad za stovku nebo něco nad v akci v Makru ;)

Přesně....klasika....taky ho mám a pamatuju si ze to byl první SW set co sem kdy dostal. Tenkrát jsem ani nevěděl co vůbec Star Wars sou :) Vim že ze světelnýho meče sem pak udělal nějakej laser nebo tak něco :)
Jinak pěkná sbírka, tak přemejšlim že zas někdy postavim všechny SW sety, vyfotim je a taky je sem umístim ;)

Mart5ty

Po dlouhé době jsem si koupil nový set 8017 Darth Vader's TIE Fighter. Tenhle set jsem musel mít už jen kvůli minifigu a dále proto, že žádné jiné TIE nemám. Se vzhledem jsem velmi spokojený, jen kokpit se mi zdá moc prázdný a působí dojmem, že Vader celé TIE řídí pouze pomocí Síly napojením na obvody ve stíhačce  ;D. Další set 7778 přibude na mé narozeniny příští týden.

Allconel

Citace od: Mart5ty kdy 11.09.2009, 19:42:04
Po dlouhé době jsem si koupil nový set 8017 Darth Vader's TIE Fighter. Tenhle set jsem musel mít už jen kvůli minifigu a dále proto, že žádné jiné TIE nemám. Se vzhledem jsem velmi spokojený, jen kokpit se mi zdá moc prázdný a působí dojmem, že Vader celé TIE řídí pouze pomocí Síly napojením na obvody ve stíhačce  ;D. Další set 7778 přibude na mé narozeniny příští týden.

Pekné, na tento set si už brúsim zuby dlhšie ale až teraz sa na neho dostal rad ku kúpe.

Mart5ty

#24
Jak už sem psal 7778 Millennium Falcon. Postavený naživo vipadá skvěle, o dost lépe jak na obrázku, opravdu nelituji tohoto ikdyž neminifigového výběru Lega k narozeninám.

Woyta

Mel jsis koupit ten minifigovej. :)
"Blbí maj čas si pamatovat. Chytří musí vymýšlet." Jan Werich

B.A.X.O

Tiež som zastánca minifigového, tento MIDI-scale nie je špatný...ale nie je to nejak ono neviem. mam s toho zmiešané pocity
star wars rulezz

Mart5ty

Trochu pozdě, ale přec vánoční přírůstky, žádný velký set - hlavním dárkem od rodičů byl totiž kapesní a/v přehrávač. Sety 7749 a 8014 se akorát vešly do babičina limitu ceny a byly koupeny na poslední chvíli. Přijít do Legáčka o trochu později (poslední kusy) byl bych na Vánoce asi bez SW Lega. Jinak právě šetřím na set 8038 hlavně kvůli minifigům.

Mart5ty

Opět pozdě, ale přeci: do sbírky v září přibyly sety 8097 Slave I a 8084 Snowtrooper Battlepack. Konečně je Boba Fett doma  ;D.

phoenicis

Pekná zbierka - hlavne tie staršie ('99) kúsky :D Len tak ďalej ;)