*TOP* (Vlastní) Kovář v nesnázích CCC IX

Založil Hardegon, 28.12.2011, 12:36:56

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hardegon

Konečně hotovo, nafoceno a už jen to rychle přihlásit do soutěže. Když už všichni čeští hradaři staví očividně jen do jedné kategorie, tak tam nesmím chybět.  >:D

Můj MOC zachycuje krušné chvíle života středověkého kováře. Nejen že byl právě polapen se svou rodinou pracovitými otrokáři, ale ani jeho domov nezůstal bez úhony.

flickr

Brickshlef

Daniel

#1
Krásný hořící barák, výdřeva u potoka, střecha, zasazení loďky, ... prostě paráda :). Jen teda bych se přimlouval za nějaké okno - asi je za tou břízkou, ale to není ani moc vidět.

To bude solidní bratrovražedná bitva v této kategorii - jsem zvědav jak to vyhodnotí porotci. Každopádně přeji hodně štěstí ;).
Nakonec jsem rád, že se letos neúčastním, protože to bych asi také stavěl do této kategoriie ;D.

Hardegon

Citace od: Daniel alias Legacek kdy 28.12.2011, 13:02:12
Krásný hořící barák, výdřeva u potoka, střecha, zasazení loďky, ... prostě paráda :). Jen teda bych se přimlouval za nějaké okno - asi je za tou břízkou, ale to není ani moc vidět.
To bude solidní bratrovražedná bitva v této kategorii - jsem zvědav jak to vyhodnotí porotci. Každopádně přeji hodně štěstí ;).
Nakonec jsem rád, že se letos neúčastním, protože to bych asi také stavěl do této kategoriie ;D.

Mockrát děkuji za chválu. :)

Pokud tam hledáš okna, skutečně tam nejsou. Zkoušel jsem postavit domek v severském/vikingském stylu. Ty ve většině případů okna vůbec neměly.

FilipS

Paráda, ten hořící barák vypadá fakt úžasně. To jak si rozbil vodní hladinu pomocí "cheese" je docela nezvyk, ale dost se mi to líbí. Přeji hodně štěstí v soutěži.

Jotun

Pěkná stavba, též mě zaujalo umístění lodky na pláži v písku. Požár je dobrý nápad, a ten kouř vypadá zlověstně, akorát nevím jestli by nestálo za to zakomponovat do kouře i nějaké šedé možná i bílé kostky, protože slaměná střecha by dle mého takhle černý kouř neměla. Ale jinak pěkné. ;D

Měch

Sem normálně nepřispívám, ale mám otázku: proč nemá dům okna, a druhý dotaz: neměl by se kouř směrem nahoru rozšiřovat, vypadalo by to lépe
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Hardegon

Děkuji za komentáře. :)

Citace od: malý Měch kdy 28.12.2011, 13:52:40
Sem normálně nepřispívám, ale mám otázku: proč nemá dům okna, a druhý dotaz: neměl by se kouř směrem nahoru rozšiřovat, vypadalo by to lépe

1)
Citace od: Hardegon kdy 28.12.2011, 13:18:10
Zkoušel jsem postavit domek v severském/vikingském stylu. Ty ve většině případů okna vůbec neměly.

2)
Kouř jsem podobným způsobem dělal úplně poprvé. Příště to snad bude reálnější. :)

Ryxe

Jo, tak to je další pěkná prácička do CCC. Kouř parádní, sice se nerozšiřuje, ale i tak se mi hodně líbí, stejně jako už zmiňovaná pláž, vlny. Domek taky pěkně zpracovanej. Nezbývá, než držet palce dalšímu českému reprezentatovi ;)