Logo kostek.org

Založil Petrjr, 13.12.2006, 00:01:03

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Petrjr

Co se Vám to stalo?
Kdy zeptal se blbě Milouš.


EDIT: Pro jistotu přikládám obrázek, kdyby to do rána zmizelo.

Jindroush

Hehe, člověk udělá tématickou vánoční změnu ksichtu a vy na něj takhle?  ;D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Petrjr

Citace od: Jindroush kdy 13.12.2006, 00:17:40
Hehe, člověk udělá tématickou vánoční změnu ksichtu a vy na něj takhle?  ;D
Vánoce vánoce ... ehm echm, No dobrá, "změna" to je.

Jen jsem se polekal, zda jsou tu stále kosky.org nebo už to odkoupilo mimi...něco.  >:D

Jindroush

Loni byly závěje a hučelo se, letos jsem napek perníky, hučí se... co tak asi udělám napřesrok?  :P  8)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Petrjr

#4
Já to prásknu.  8)

V rozmezí pár minut se zde na téma loga objevily dokonce 3 různá témata (v off topic od niessnet a v chyby upgrade od Colonel32). A už začaly čistky  ;)


Jindroush se bojí  ;D

Neboj, neboj, když ne logo, tak najdeme něco jiného za co Tě ukamenovat  :P

Petrjr

Citace od: Jindroush kdy 13.12.2006, 00:33:23
Loni byly závěje a hučelo se, letos jsem napek perníky, hučí se... co tak asi udělám napřesrok?  :P  8)

Ahááá ono to mají být perníčky. Tak to je OK. Sry, to mne fakt nenapadlo  :-[ , jsem si říkal co je to za divné stromy.

Tak to už mlčím.

Colonel32

Citace od: Jindroush kdy 13.12.2006, 00:33:23
Loni byly závěje a hučelo se, letos jsem napek perníky, hučí se... co tak asi udělám napřesrok?  :P  8)

nechat puvodni logo

Poco

Citace od: Petrjr kdy 13.12.2006, 00:36:13
Ahááá ono to mají být perníčky. Tak to je OK. Sry, to mne fakt nenapadlo  :-[ , jsem si říkal co je to za divné stromy.

Tak to už mlčím.
Hehe, to ma teší, že som nad tým nerozmýšlal sám. ;D Mne to došlo keď som uvidel tie perníčky pri sekciách a snehové vločky.

Jindroush

Ta další témata nemastím kvůli obsahu, ale kvůli duplicitě obsahu...
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

TomG

OMG, to logo byl jen zacatek. Zda se, ze vanocni silenstvi postihlo i Jindroushe :)
Only the best can survive.

Petrjr

Uáá, útok marťanů. Zperníkovaly nám i ikonky kategorií.

Za chvíli se upečema všichni  ;)

Citace od: Jindroush kdy 13.12.2006, 00:40:48
Ta další témata nemastím kvůli obsahu, ale kvůli duplicitě obsahu...
Jj, souhlasím, bylo to duplicitní.

Petrjr

Citace od: Poco kdy 13.12.2006, 00:40:44
Hehe, to ma teší, že som nad tým nerozmýšlal sám. ;D Mne to došlo keď som uvidel tie perníčky pri sekciách a snehové vločky.
Ostatně, Ty jsi také nasadil zimní avatar ... nebo se mýlím?

Poco

Citace od: Petrjr kdy 13.12.2006, 00:43:53
Ostatně, Ty jsi také nasadil zimní avatar ... nebo se mýlím?
Nemýliš, v tom snežení mi bola zima na hlavu. ;)

Petrjr

Zákulisní informace, sorry J, ale tohle musí ven.  >:D

   Jsem se dozvěděl, že logo i ikonky nejsou jen tak někde omalované. Byly upečeny jako perníčky, ofoceny, zmenšeny a pak umístěny sem jako obrázek.
   Dokonce jsem viděl i originál foto, moc pěkné. Myslím Jindroushi, že by stálo za zveřejnění. Rozhodně to tomu logu dodává nový rozměr, pohled.

P.S.: Mám pocit, že už jsem si na nové logo zvyknul a při návratu zpět budu naopak brblat, co že je to za hranatou hrůzu  8)

Jindroush

...
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

niessnet

Koukám, že se tady rozjela pěná diskuse. No, mě se perníčky líbí, vypadají tak nějak...vánočně.  ;D
Co třeba přidat nějakého falešného soba nebo lacinou vábničku pro nové AFOLy?
Mimochodem - když perníčky, tak pro....ale vždyť už to znáte.  >:D >:D >:D
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

peter

Náhodou mě se to líbí a je to fajn. Hned jsem poznal, že jde o perníčky. Jen tak dál J. aspoň je opět vidět, že jsou tu vánoce :D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Shi-So

Tak napoprve jsem se lekl ,ale pak me to potesilo :D
Aspon nejake zdani vanoc ,kdyz uz matka priroda na snih rezignovala....
A libi se mi vsude ty hvezdicky (oprava - snehove vlocky ;):)

MildaPajda

no nejdřív jsem se lek, ale když sem si přečet, že jsou to perníčky....
neni to špatný, ale klasický logo, je přeci jen .... eee ... lepčí... ;)
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

Petrjr

   Teď /když už jsem si na vánoční změnu zvyknul/ musím uznat, že perníčky kategorií na hlavní straně se mi moc líbí. Obzvláště ta výrazná červená barva u nepřečtené kategorie.

   Nepoužívám menu "novinky" -  a to ani poté, co jsem pár dní dělal pokusy a měl je na chvíli jako vstupní stranu. Ta pěkně zářící nepřečtená ikonka mi vyloženě sedne, lépe se orientuji. Přitom jinde nejsem na "omalovánky" moc stavěný, v programech volím skiny velmi umírněné, pozadí windows nemám (a u XP mám nastaven vzhled w2k). Právě proto mne až překvapilo, jak se mi kontrastní perníček líbí.

Aki

Je to divné, ale abych viděl hvězdičky tak jsem se musel přepnout do IE.  :( V Mozille je nevidím, na rozdíl od loga.

Petrjr

Citace od: Aki kdy 13.12.2006, 10:06:37
Je to divné, ale abych viděl hvězdičky tak jsem se musel přepnout do IE.  :( V Mozille je nevidím, na rozdíl od loga.
Také se mi objevily se zpožděním. Máš v Mozille v lokální cache staré obrázky. Pomůže reload stránky (F5, resp. ctrl+F5) nebo smazat cache.

   Změna loga se projevila, protože (zjednodušuji ze slov J.) na rozdíl od ikonek "leži" nové logo na netu na jiném místě než bylo původní logo (takže prohlížeč hned pozná že nastala změna).

Aki

Citace od: Petrjr kdy 13.12.2006, 10:12:06
Máš v Mozille v lokální cache staré obrázky. Pomůže reload stránky (F5, resp. ctrl+F5) nebo smazat cache.
No jo, pomohlo to. :o :o Díky.  ;)

expertik

#23
Konečne! Keď ukážem svojej žene tú fotku perníčkov tak si konečne prestane o mne myslieť, že niesom normálny-že som postihnutý. Bude vidieť, že sa na niektorých ani len neťahám :-)
P.S.: Takéto "real" logo by ma ani vo sne nenapadlo..."smekám klobouk"!

minifig


tazzy

Citace od: Shi-So kdy 13.12.2006, 08:42:26
Tak napoprve jsem se lekl ,ale pak me to potesilo :D

Přesně takhle to bylo i u mě ;D

MwK

No Vianoce som na tomto super fóre ešte nezažil,takže sa velmi teším! ;D ;D ;D  >:D
S toho vyplíva že neviem ako to tu chodí... :o
V podstate to vianočné pozadie(vločky)je fajn ale perník ako logo? :-\
Ked som si pozeral návrhy povodného loga bol som velmi rád že to dopadlo tak dobre... ;)
A preto budem za to,aby sa čo najrýchlejšie vrátilo... ::)
Tak čo?Dokedy tam bude "oxidovat" ten perníkový pokus ???
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Samík

Musím se přidat ke chvále. Nový vánoční design je fakt super a vypadá moc pěkně.. ;)
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost! Tím prvním si ovšem nejsem tak jist!
--Moje Brickshelf galerie--

Ondra

Kostičky,kostičky kdopak vám dal švih?Jindroush veliký nebo sám myth?

Samík

Citace od: Jindroush kdy 13.12.2006, 00:33:23
Loni byly závěje a hučelo se, letos jsem napek perníky, hučí se... co tak asi udělám napřesrok?  :P  8)

Jindroushi, to jsi fakt pekl vlastnoručně? ;)
Jestli jo, tak to smekám klobouk.Jednou jsem
to také zkoušel ale pak jsme museli malovat
kuchyň...holt nejsem nadán kuchařským umem. >:D
Dej vědět, jak Ti "Kostky" chutnaly.
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost! Tím prvním si ovšem nejsem tak jist!
--Moje Brickshelf galerie--