Dalberka na Aukro

Založil MiHo, 08.03.2013, 10:02:07

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

MiHo

Chtěl bych všechny varovat před prodávající Dalberka na Aukru.
katka.pf@seznam.cz
http://aukro.cz/listing/user.php?us_id=14645951

Koupil jsem zde novou podložku silnici

(Odhlédnu-li od drobných problémů, že moje žádost o podací číslo zůstala bez odpovědi a tak se zásilka doručovala nadvakrát a od toho, že jsem zaplatil za cenný balík a očekával balíkového doručovatele, kdy to madam poslala jako doporučený dopis (za téměř poloviční cenu) a přinesla to listovní pošťačka)

A toto podomácku vyrobené "tenisové hřiště" jsem dostal (barva je nesmyvatelná):

Systematik

Koukal jsem, že Tě opravdu vypekla, protože tu cos chtěl a měl dostat, vystavuje znovu...
http://aukro.cz/lego-podlozka-silnice-i3070605193.html

MLT

Bych neváhal a ihned bych zahájil spor na Aukru, takovéto jednání rovněž nemám rád, a čím více se stím setkávám. Bohužel

Futurion

Nahlásit, ohlásit. O takový na Aukru ani jinde nestojí.

tage

Nechtěl bych ani domyslet co by člověk dostal kdyby si objednal Green grocer za cca 15tis. který nabízí.
Taky sem se nechal napálit, ale jiným Aukro prodejcem a dnes je obžalovaný. I když ten neposlal vůbec nic.
Ale toto bych určitě doporučil nahlásit. Je to svinstvo.  >:D

Raistlin M

#5
A napsal jsi jí? Nechci se jí zastávat, ale minimálně bych se s ní spojil, než bych ji rozmázl. To vypadá na nějakej přehmat. Ikdyž ... leccos nasvědčuje tomu, že je madam pěkný střelec. Bez komunikace mi ale přijde divné, hned takto někoho nastřelit. Polde toho, co už prodala a toho, co prodává, tak prodává to samé pořád dokola. Zboží vytáhne z krabice, kde toho má asi tunu, zabalí a jede dál se stejnou fotkou. Možná nějaký tip Kladna.

MiHo

Citace od: Raistlin M kdy 08.03.2013, 19:38:35
A napsal jsi jí?

Napsal jsem jí dnes dopoledne a dávám jí čas na reakci. Ale varovat ostatní tady na kostkách nesneslo odkladu.

Thrawn

Citace od: miho kdy 08.03.2013, 19:50:19
Citace od: Raistlin M kdy 08.03.2013, 19:38:35
A napsal jsi jí?

Napsal jsem jí dnes dopoledne a dávám jí čas na reakci. Ale varovat ostatní tady na kostkách nesneslo odkladu.

Díky. :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Póža

Mně jenom nejde do hlavy, kde mohla vzít tolik kladných hodnocení. Věřím že je to snad dílem náhody nebo přehmatu a že v tom úmysl není. Jinak vážně nechápu, jak může mít 30 kladných hlasů a 1 negativní.

MiHo

Dnes přišla odpověď tohoto znění:

Citace od: Dalberka
Dobrý den,
tak Váš dotaz mi bylo řečeno , že ve výrobě došle k chybě linky.
Určitě do nění po domácku vyrobené ani použité zkouší nějaký nový model a proto došlo k závadě.
Velice mě tato situace mrzí zašlete mi adresu zašlu Vám zdarma jinou podložku.
Děkuji za pochopení


Colonel32

#10
No jestli je to originál chyba lega, tak to má možná větší cenu než nová. Chtělo by to provést detailní analýzu. Fakt je, že to na první pohled vypadá jako tamponový tisk a nikoli stříkané barvou, což by tomu tvrzení mohlo odpovídat.

MiHo

#11
Takže dokončení příběhu:
Vadnou podložku jsem vrátil. Zaplatil poštovné zpět (bez kompenzace). Šel dvakrát navíc na poštu a dnes jsem obdržel položku, která byla na první fotografii na Aukru.
Avšak povšimněte si na první fotografii toho, čehož jsem si já na fotu nevšiml a u nové podložky bych neočekával.
Jsou tam na dvou místech vlasové rysky bílé barvy kolmo na směr čar. Jedna u první středové čáry vpravo dlouhá cca 2 cm a druhá u horní krajní čáry dlouhá cca 0,5 cm.
Tak mám další zmetek.
Tak mne napadla myšlenka: Jakpak asi na Kladně likvidují zmetky vzniklé při potisku? Jestlipak nemají jejich novou distributorku ?
Nebo máte někdo podobně mázlé potisky z oficiální distribuce?

EDIT:
Na druhé fotografii na Aukru je na podložce typu křižovatka též stejná vlasová čára kolmo v pravém přechodu.

davroman

Minulý rok jsem na Aukru také kupoval tyto silnice. Přímo v textu aukce bylo upozornění, že některé mají méně sytou bílou, popřípadě jsou bílé linky posunuté. Nakonec jsem s prodejcem mluvil po telefonu, abych zjistil jak velké jsou popisované rozdíly. Z diskuze vyplynulo, že se jedná o "zmetky" z potisku v rámci např. nastavení stroje, došlé barvy apod. Jak jsem pochopil, tiskne to nějaká externí firma v ČR, nevím už proč, ale pocitově v jižních Čechách. Jméno jsem se ale nedozvěděl.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Raistlin M

2 miho:

Zmetky a nepoužité díly navíc míři do Litvínova na drtičku. S mezizastávkou.
Kdysi (6-7 let) jsme od jedné paní kupovali Lego jako že na váhu. Tedy ... ona se nám ozvala, jestli bychom nechtěli spoustu nových dílů za docela nízkou cenu. Přišla nám krabice jako hrom plná dílů, z nichž některé byly od hlíny. Z paní pak vylezlo, že jí to normálka ten chlap z  náklaďáku shrnul na zahradu a ona si to třídí. Byly tam spousty zajímavých dílů bez potisku, které ho normálně mají.
Paní se z toho tehdy psychicky zhroutila, protože takhle prodala spousty Lega, co si nechala zaplatit , ale už to nevytřídila, protože měla manžela rapla(policajta), co střídal dvě věty. 1) To bude prů**er! 2) Hlavně to neprodávej levně! Prostě se složila a pak jí zachraňovala kamrádka.
Teď to prostě vyklápěj třeba do nějakých garáží, nebo tak. Takových lidí bude asi víc. Už tehdy jsme nakupovali přesně takové silnice, jaké prodává tato paní teď na Aukru a taky měly drobné vady. Ale byly po pár korunách. Ještě mi někde ležej. Město jsem zatím nestavěl.

holub

Tak takové rozuzlení tématu jsem fakt nečekal , zase klasika poctivá dobrá ČR ;D