Nakupovanie z www.lego.com

Založil danny01, 14.07.2006, 13:54:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

danny01

Ahoj,
mate niekto please skúsenosti s nakupovaním priamo z www.lego.com? Problém je nasledovný: Pri registrácii je na vyber len par krajín (UK, USA, DE a podobne), a keď si niečo vyberiem a dám do košíka, prekliknem sa do objednavkoveho formulára, tam si môžem zvoliť adresu dodania "Slovakia".  No hlási mi to že mam prestaviť defaultnu adresu, tam ale sa nedá SK :(((
Ďakujem za radu pripadne ;)
Danny
Danny

otaznik

Shop At Home (www.lego.com) na Slovensko ani do Čech nic neposílá a v dohledné době ani posílat nebude. Řešili jsme to tu cca před rokem a půl, někde na kostkách k tomu bude jistě obsáhlý topic.

Pepan

Citace od: otaznik kdy 14.07.2006, 14:01:38
Shop At Home (www.lego.com) na Slovensko ani do Čech nic neposílá a v dohledné době ani posílat nebude.

Je to sice smutné  :'(  Ale je to tak  :)

danny01

je to fakt smutne  :-[ V obchode maju len par stavebnic-tie najlacnejsie  :'(
Danny

Jarmila

Ve zkratce: Řešíme to hromadnou objednávkou přes Llevelyn. Ta měla kontaktní adresu v Germánii. V současné době se to pošle na adresu v Německu, tam to vyzvedne jiný uživatel z "kostek", převeze do Čech a odveze k Llevelyn. Ta to přepošle nebo předá konkrétním objednavatelům. Dá se dořešit i předání na Slovensko.
Z důvodu nižších nákladů na poštovné se objednávky kumulují. Teď se asi nic objednávat nebude. Ale kdo ví. Sleduj sekci Obchody.
Nebo vymysli nějakou jinou variantu sám.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

danny01

Hmm, to je super napad-ponuka ;) Ja by som jednu dve stavebnice zobral, keby sa niekto pridal :))) Tiez mam kamaratku v nemecku, skusim sa jej spytat.
Ale fakt, ak niekto ma zaujem, sem s nim :)
Danny
Danny

Jarmila

#6
Citace od: danny01 kdy 14.07.2006, 14:47:50
Hmm, to je super napad-ponuka ;) Ja by som jednu dve stavebnice zobral, keby sa niekto pridal :))) Tiez mam kamaratku v nemecku, skusim sa jej spytat.
Ale fakt, ak niekto ma zaujem, sem s nim :)
Danny

Tak právě ses popasoval na dodavatele lega pro Slovensko.  ;D ;D ;D Takže opatrně se domluv s kamarádkou. Musí to být dobrá kamarádka. Za prvé: Dořeš nejdříve se svojí kamarádkou platbu. Neb vyřešené finanční vztahy dělají dobré přátele. Za druhé: Varuj jí, že jí to bude doma zabírat místo tak dlouho, dokud to nepřepošle nebo jiným způsobem nedopraví k Tobě. Aby Ti pak nenadávala, že neprojde předsíní. Za třetí: Domluv si přeposlání nebo předání lega. Spočti si náklady. Spočti si, jestli se Ti to vyplatí. A bude-li Ti to posílat, tak je lepší to posílat tak, aby nebylo na první pohled vidět, že je to krabice s legem. Neb chmatáci jsou všude a někde něco ukrást je národním sportem na celém světě. Tedy i v ČR a SR.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Llevelyn

Přesně tak... kontakty v Německu jsou "rychloobrátkové zboží", z důvodů rozkrádaček jsme změnili dodávací poštu... nyní díky Kanálovi máme na omezenou dobu možnost to sem dostat přes něj, takže toho urychleně využiju. Přiští týden budu opět objednávat, čekalo se jen na uvolnění kapacit. 8)
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

***Banana.com

Ta možnost snad nebude omezená, jde jen o to, aby se to plánovalo např.jednou za dva měsíce, a myslím, že SH tak může bez problémů fungovat...