SHELL Promotional Set: Pit Stop 2554

Založil GNOSIS, 28.11.2005, 14:35:43

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

GNOSIS

Jen bych chtěl informovat že tento set se prodává ve Zlíně za 149,-. A mají cca 8 ks.
http://guide.lugnet.com/set/2554

Nedokážu odhadnout kolik vás (nás) bude chtít tento set za tuto cenu. Takže, kdo by jej chtěl tak se ozvětě a pokud vás bude víc třeba z Prahy, tak bych to asi poslal v jednom balíku jednomu a vy si to už rozdělíte.

Colonel32


TomG

#2
Ja bych si vzal 2 ks, v Praglu ho maji za 250, taky tak nejak 8 ks.
Only the best can survive.

Raistlin M

Já bych si s dovolením :) také vzal

otaznik


Colonel32

2 gnosis:

tak je asi vem vsechny, jak to tak vidim

chadzi


cembry

Moc peknej set, rad bych taky jeden - pokud jeste jsou. Diky!

KLF

Terminated.

Micho

A ja by som prosil všetky zvyšné! Teda asi 0?  ;D

J_BOB

len berte :) ja uz ho mam davno a je to moc pekne :)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

cembry

No tak to doufam, se mi teda taky nekdy dostane do ruky. Peknejch auticek neni nikdy dost.

KLF

Citace od: cembry kdy 28.11.2005, 18:31:33
No tak to doufam, se mi teda taky nekdy dostane do ruky. Peknejch auticek neni nikdy dost.

Mam ten set este za SMART body zo Shellky, ale podla mna nicim nejak extra neoplyva. Tie auticka su strach a hrôza (po česky = des). ;) Tie bomby a to rameno sa mi ale pacia... ;)
Terminated.

cembry

Citace od: KLF kdy 28.11.2005, 18:37:40
Citace od: cembry kdy 28.11.2005, 18:31:33
No tak to doufam, se mi teda taky nekdy dostane do ruky. Peknejch auticek neni nikdy dost.

Mam ten set este za SMART body zo Shellky, ale podla mna nicim nejak extra neoplyva. Tie auticka su strach a hrôza (po česky = des). ;) Tie bomby a to rameno sa mi ale pacia... ;)


Diky za preklad, ale nektery slovicka jeste zvladam...  ;) Slovenstina mi nastesti neni cizi, sice nemluvim, ale aspon rozumim. Coz se o spouste 'nactiletych' rict neda, ze? Takovej Dempsey & Makepeace ve slovenstine, to je vec na kterou se nezapomina! CZ dabing byl celkem prisernej. ;D

Ale k tematu, jestli se auticka shoduji s tema v mym oblibenym setu 6335, tak nemuzu souhlasit s nazorem na ne. Me se libi.  ;)

J_BOB

az na farby a cisla su auticka identicke.
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

cembry

Citace od: J_BOB kdy 28.11.2005, 18:59:51
az na farby a cisla su auticka identicke.

Myslel jsem si to. Vypadaj na prvni pohled shodne. Jedny jsou sice od Octanu a druhy od Shellu, ale co - je to prece lego.  :)

Micho

Citace od: KLF kdy 28.11.2005, 18:37:40
Mam ten set este za SMART body zo Shellky, ale podla mna nicim nejak extra neoplyva. Tie auticka su strach a hrôza (po česky = des). ;) Tie bomby a to rameno sa mi ale pacia... ;)

Ja mám tiež ten setík z tých čias. To bolo ešte vtedy, keď som Legu neholdoval. Máme benzínku Shell pod firemnými oknami, tak sme stále tam tankovali a zbierali tie body. Mal som tie formulky vo firme a keď moji chlapci boli na počítačoch, tak sa niekedy hrali aj s týmito malými Shell setíkmi.  ;)

J_BOB

shell mal pekne promo sety...ale teraz ponuka uz len normalne dostupne sety...
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Dickie

kdyby snad náhodou ještě jeden zbýval (se žížalou na klíně se nějak nemůžu dopočítat), tak se taky hlásím
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

GNOSIS

Ukončete sázení (objednávky) páč je omezený počet setů. ;D
Vypadá to tak že na Micho a Dickie se bohužel nedostane. :'( Budu informovat po obědě.
Dle předpokladu je většina objednávek z Prahy, takže si určete komu mám poslat balík a vy si jej u dotyčného vyzvednete a zaplatíte cenu + poštovné (pokrácenou početem kusů).
Pouze v případě že s tímto řešením všichni souhlasí!




TomG

Ja s tim problem nemam, co to poslat Colonelovi ? Ten je stejne skoro prazska lego pobocka posty :)
Only the best can survive.

muzzo

Jo souhlasím s tím aby se to poslalo Colonelovi, To bude asi jedininej náš společnej známej. ;D Takže u něj by to měl být nejmenší problém přebrat. ;)

Micho

Citace od: GNOSIS kdy 29.11.2005, 07:53:23
Ukončete sázení (objednávky) páč je omezený počet setů. ;D
Vypadá to tak že na Micho a Dickie se bohužel nedostane. :'( Budu informovat po obědě.

Já sa o to nehlásim, je dosť záujemcov. A jeden setík doma máme.  8)

Keď som to prvykrát zbadal, hneď ma ťuklo, že také 2-3 by sa zišli. Pardón pre niektorých, ale ja mnohé Lego veci hneď kalkulujem z pohľadu mojich detvákov - chceli by to alebo nie? Minule si totiž postavili z ciest veľký pretekársky okruh F1 so všem všudy, čo ktomu patrí a s pár autíčkami sa tam všetci traja naháňali. Takže keď som zbadal prvý príspevok v tejto téme, tak sa mi hneď vyjavil ten obraz a predstava stavby ešte reálnejšieho pretekárskeho okruhu s množstvom autíčok .... ;)

cembry

Citace od: GNOSIS kdy 29.11.2005, 07:53:23
Ukončete sázení (objednávky) páč je omezený počet setů. ;D
Vypadá to tak že na Micho a Dickie se bohužel nedostane. :'( Budu informovat po obědě.
Dle předpokladu je většina objednávek z Prahy, takže si určete komu mám poslat balík a vy si jej u dotyčného vyzvednete a zaplatíte cenu + poštovné (pokrácenou početem kusů).
Pouze v případě že s tímto řešením všichni souhlasí!





Ja s tim souhlasim, protoze to vypada, ze se na me dostane  ;)
Bohuzel nejsem prazskej, takze budu mit vlastni balicek. A ten bude jenom muj.   :)

Raistlin M

Já taky souhlasim  :), do Prahy z Lysý jezdim často, tak to nebude pro mně problém nějak vyzvednout. :)

Colonel32

hm... to sem dopad... na druhou stranu by s tim nemusel mit problem kdokoli jinej, staci to prinest do hospody, tam se asi sejdou vsichni.

Raistlin M

Přesně tak jsem si myslel, že to udělám :). Do té hospody pujdu, takže tam si to kdyžtak vyzvednu. ;)

GNOSIS

Otevírám sázení (objednávky) na 2 poslední sety!
Micho a Dickie mají štěstí protože po mém 8 kusovém nákupu zbyly 4 sety, takže mají každý 1 set zarezervovaný!
Takže zítra pošlu Colonelovi balík (zvítězil v soutěži o nejlepší pražská lego pobočka pošty). ;D
Čekám jen na adresy na poslání od Colonela, Chadzi, Cembry a Micho. Pošlete mě to do soukromé pošty.

Jarmila

Tak se hlásím o jeden kousek. Doma ji sice už mám, ale syn má spoustu kamarádů, někomu se zcela určitě bude hodit. Taky poslat ke Colonelovi, prosím. Už u něj stejně něco mám. Díky.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

TomG

Heh colonel bude mit krome toho ze ma lego vsude, jeste dalsi lego :)))
Only the best can survive.