#4 Kostky MOC ORG soutěž - Staré Pověsti České

Založil Colonel32, 02.10.2006, 23:47:18

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Colonel32

Organizuje:

Llevelyn

Zadání:

Staré pověsti české. Velikost od vignetty po základovou desku zelenou nebo modrou nebo jinou té velikosti (ne silnice, to dá rozum.. ale není to vyloučené). Členové poroty na papírek napíší, co které dílo dle jejich názoru představuje. Body budou připsány za počet shodných určení. Pak hodnocení celkového "uměleckého dojmu".

Stavba musí být pouze z neupravovaných Lego dílů / krom provázků, hadiček, a gumiček/
Velikost základny/ baseplate, brick/ je limitována min. 1x1 a max 32x32, výška libovolná.. je potřeba to do hospody též přepravit, takže v nějaké obludnosti nedoufám. Díly přesahující z rozměru 32x32 mohou být na každé straně max.10 studů-- vzhledem k přepravitelnosti opět nehrozí obludka... takže netřeba příliš nastavovat úzké mantinely...

Vyhodnocení:

Proběhne během 8. Kostky PUB ORG Hospody, 27.10.2006, v restauraci u Rozvařilů ( viz http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=8020.30 )

Cena pro vítěze:

Zatím nestanovena


Colonel32

dotaz:

Hraje tedy vubec roli kvalita zpracovani a detaily, nebo ciste rozpoznatelnost dila?

Petrjr

Citace od: Colonel32 kdy 02.10.2006, 23:50:43
... nebo ciste rozpoznatelnost dila?
Neboli jinak řečeno, profláknutost tématu, aby to poznal každý ... porotce  >:D

Raistlin M

Hodnotit bude porota (zbytek lidí, co nic nepřinesou) a tak bych na nich nechal, čemu dají kolik bodů.  ;)
S těmi názvy......to by asi mělo být opačně. Kdo zobrazí nejméně známou pobvěst. Nejsem si jistý, kolik lidí si na pověsti ještě vzpomene ve větším měřítku než "Bivoj a možná ještě  Šemík".  ;D

Llevelyn

asi je to blbě popsaný...

1. body za rozpoznatelnost díla, tedy co výjev představuje
2. body za zpracování
3. výsledný počet bodů je součet obojího
4. vyhrává ten s největším poštem bodů


Pokud stihnu připravím bodovací tabulky. 8)
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Jarmila

Kdyby jste náhodou zapomněli, tak připomínám, že v rámci zítřejší hospody se taky bude konat soutěž v MOC ( i malé MOC je MOC ) na téma Staré pověsti české. Tak jsem sama zvědavá, kdo se pochlapí a něco předvede.  ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Aki

Dopadla ta soutěž nějak, nebo se na to všichni (všetně mne) vy.....????

Raistlin M

Citace od: Aki kdy 28.10.2006, 14:09:38
Dopadla ta soutěž nějak, nebo se na to všichni (všetně mne) vy.....????

Vy.... ::) 8)

Jarmila se ale nevzdala a příště už to určitě prý vyjde. ;)

peter

Citace od: Aki kdy 28.10.2006, 14:09:38
Dopadla ta soutěž nějak, nebo se na to všichni (všetně mne) vy.....????

Nevím já jsem krom svého soutěžního mini modýlku nic jiného k této soutěži neviděl. Takže jsem to asi vyhrál ;D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Aki

a nějaká fotečka tvého miniaturního soutěžního modýlku by byla?  >:D >:D

peter

Citace od: Aki kdy 28.10.2006, 14:45:00
a nějaká fotečka tvého miniaturního soutěžního modýlku by byla?  >:D >:D

Ale jistě byla, zde je:
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Jarmila

Citace od: Raistlin M kdy 28.10.2006, 14:10:59
Citace od: Aki kdy 28.10.2006, 14:09:38
Dopadla ta soutěž nějak, nebo se na to všichni (všetně mne) vy.....????

Vy.... ::) 8)

Jarmila se ale nevzdala a příště už to určitě prý vyjde. ;)

Nevzdala jsem to. Ale jak někteří již vědí, protože jsem si jim postěžovala, tak mám doma veškeré lego vysypáno na jedné hromadě. Druhá půlka mého já = manžel = se slušně řečeno naštval a jako nástroj pomsty použil "úklid" lega. Takže všechny kostičky = roztříděné i neroztříděné, všechny sety a setíky, krabice a krabičky od lega i s legem nanosil k synovi do pokoje a naházel to na jednu hromadu. Takže teď začínám třídit svoje vlastní domácí "kiloware". A najít v té neorganizované kupě potřebný počet kobylek, správné pajduláky a pajdulačky by byl nadlidský úkol. Jediné, co vím, kde je, jsou základové desky. Takže bych to odložila na příště. Do 8. prosince sice nebudu mít všechno roztříděno, ale určitě se mi podaří najít to, co ke svému výtvoru potřebuji.
A kdyby se mi do toho nechtělo, tak stejně musím udělat debordelizaci. Vánoce jsou za dveřmi a Ježíšek by si u nás zákonitě zlomil nohu.

Peterův jediný soutěžní příspěvek tím pádem jasně vyhrál 1., 2. i 3. cenu a je to jasný vítěz.  ;)
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Aki

A krom toho je to moc pěkná milá, i když malá, věc.
Petře gratuluju jak k Bivojovi, tak k výhře.  :-*

Mtron

ja si myslím , že by mělo být do soutěže  přivzato i Colonelovo kuře co tak rychle postavil z Ravenhornovo šedých kostek  ;D ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Jarmila

Citace od: Mtron kdy 03.11.2006, 13:20:01
ja si myslím , že by mělo být do soutěže  přivzato i Colonelovo kuře co tak rychle postavil z Ravenhornovo šedých kostek  ;D ;D

A kterou pověst by to představovalo?  ;)
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Aki

Jelikož jsem na místě nebyl, soutěže jsem se tudíž nezúčastnil. Přesto jsem měl v hlavě nápad, který jsem nedávno realizoval. Zveřejnil jsem ho tudíž již v jiné kategorii. Stejně by mne ale zajímalo zda je ztvárnéní jedné z pověstí rozpoznatelné. Uhodnete tedy jaký příběh má diorama představovat?

Jarmila

Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Aki

Citace od: Jarmila kdy 24.11.2006, 10:39:18
Oldřich a Božena?
  :-* Tedy to je fofr. Viděli to dva kostkaři ještě před zveřejněním a nepoznali. :-\ :-\ Sem si říkal zda je to vůbec poznatelné.  ;)