#1 Kostky MOC org soutez - Figurky MOC. Vitezem se stava: Pn

Založil Colonel32, 22.12.2005, 14:56:31

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Kostky MOC org soutěž #1 - Figurky MOC

Jindrouš 1 - Special Agent
Dansson 1 - Inteligence versus pracující
Maci 1 - Nazgúl, nevěsta, Silvestrosaurus
Llevelyn 1 - Parta Hic
TomG 1 - Vyprala v Arielu na 40 a vyždímala
Teddy Bear 1 - Kytarista a spol.
Stepan -  Dávám lepší fotky
Betakaroten 1 - Švejk a spol.
Betakaroten 2 - Dlouhý, Široký a Bystrozraký
M;tron 1 -  tým M;tron
pn 1 - podomácku vyráběná pyrotechnika
Ass 1 - Killer Bunny a spol.
Karlos 1 - EPISODE IV. - Osvoboditelé princezny
Karlos 2 - EPISODE II. - C3-PO - Co se to děje? Kde je moje hlava?
Micho a Luky 1 - Svetoznáma artistická skupina LegoBlau

Raistlin M

Takže to hodnocení :)

Vše bylo organizováno dobře. Trochu škoda, že (pravděpodobně v zájmu co největšího počtu účastníků, resp. malého množství diskvalifikovaných soutěžních příspěvků) nebyly dodrženy pravidla zadání. Asi by to chtělo příště víc přísnosti. Já sám jsem se neúčastnil, ale když jsem promýšlel, co bych udělal, počítal jsem se zadáním v jeho plném znění. Pak tu najednou vidím spoustu soutěžících za hranicemi zadání. Všichni tři na "bednách" v podstatě pravidla zadání porušili. To se na mně vážení nezlobte. pn a betakaroten rozhodně k vyobrazení nepoužili jen panáčky nakombinované a držící něco v ruce. Micho měl jakousi "kulišáckou" verzi, kdy panáčci rozhodně nestáli vedle sebe v klidné kombinaci. Upozorňuji, že všechny ty tři (stejně jako i pár dalších " diskvalifikovatelných") se mi moc líbili.
Takže příště asi mnohem striktnější zadání (figurky jsou bohužel široký pojem, který jde ztvárnit jakkoliv, ikdyž asi bylo myšleno "minifigové") a s tím spojená větší přísnost a delší čas na tvorbu.
Už se těším na další kolo, kterého se již snad zúčastním. :)

Jarmila

Citace od: Llevelyn kdy 08.01.2006, 11:12:14
Sláva vítězům..CONGRATULATION ;) ;)

Tak, tak,  SLÁVA VÍTĚZŮM

A v případě obsazení 1. místa mohu dále konstatovat: Přišel jsem, viděl jsem a zvítězil jsem. Neb "pn" se registroval 22. 12. 2005! Takže jemu dvakrát SLÁVA !!!
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Colonel32

osobne me torchu vadil Michuv prispevek, ze byl az prilis akcni... naopak jsem dost fandil betakarotenovi, ktery dle meho nazoru pravidla neporusil, nybrz obesel...

Raistlin M

Citace od: Colonel32 kdy 08.01.2006, 12:02:44
osobne me torchu vadil Michuv prispevek, ze byl az prilis akcni... naopak jsem dost fandil betakarotenovi, ktery dle meho nazoru pravidla neporusil, nybrz obesel...
Právě o tom obcházení hovořím. Prostě soutěž se m i moc líbila...dík za toto kolo, ale příště by bylo právě dobré lepší definicí zamezit "obcházení". :)

Colonel32

poruseni pravidel je jit hlavou proti zdi, ale obejiti pravidle je pouziti hlavy, aby se dostal prez zed...

v pripade betakarotena prote ocenuju jeho kreativitu, a to, ze si troufnul jit na hranu toho, co se jeste smi a co uz ne. Protoze proste prinesl kvalitni a originalni napad, u ktereho by byla skoda, kdyby zustal nevyuzit.

navic, pn i betakaroten tam meli figurky... nekde treba velkou figurku, nekde pulku figurky, ale s pravidly to v tomto pripadne nekoliduje, protoze pravidla proste rikaji "figurky" a ne "smi se pouzit pouze prefabrikovana torza od TLC"


Raistlin M

Citace od: Colonel32 kdy 08.01.2006, 12:49:39
poruseni pravidel je jit hlavou proti zdi, ale obejiti pravidle je pouziti hlavy, aby se dostal prez zed...

v pripade betakarotena prote ocenuju jeho kreativitu, a to, ze si troufnul jit na hranu toho, co se jeste smi a co uz ne. Protoze proste prinesl kvalitni a originalni napad, u ktereho by byla skoda, kdyby zustal nevyuzit.

navic, pn i betakaroten tam meli figurky... nekde treba velkou figurku, nekde pulku figurky, ale s pravidly to v tomto pripadne nekoliduje, protoze pravidla proste rikaji "figurky" a ne "smi se pouzit pouze prefabrikovana torza od TLC"



Mno...v podstatě i kampeličkáři jen obešly nějaké to pravidlo...zákon.
Já vůbec neříkám, že to není dobře vymyšleno, jen že pravidla byla trochu jiná a příště by mohla být definice toho, co má být výsledkem přesnější. A myslím, že původním úmyslem autora, tedy tvým, byla právě prefabrikovaná torsa. ;) Nedělej z nepřesnosti úmysl. ;D ;D ;D

Colonel32

priznavam, skutecne jsem puvodne myslel, ze by to mela byt prefabrikovana torza... ale ty nove napady mi prisli dobre, a do budoucna prinosne, proto jsem to povolil..

ale srovnavat to s kamelickama nemuzes z toho duvodu, ze tam byl umysl nekoho poskodit, a sam si prilepsit, zatimco tady jde kazdy za sebe, za svuj vytvor, a kazdy vysledek je posuzovan nezavisle.

Raistlin M

Ty kampeličky byly spíš extrémním případem "OBCHÁZENÍ NĚČEHO". ;)

Jinak souhlasím, že nápady to byly pěkný, takže ve finále...nic proti.

KLF

Citace od: Raistlin M kdy 08.01.2006, 13:22:37
Ty kampeličky byly spíš extrémním případem "OBCHÁZENÍ NĚČEHO". ;)

Jinak souhlasím, že nápady to byly pěkný, takže ve finále...nic proti.

Mozno blba otazka, ale co su to "kampelicky" ? Viem, ze je to bezne ceske slovo, ale nepamatam si uz co to znamenalo.
Terminated.

Jindroush

Citace od: KLF kdy 08.01.2006, 13:39:17
Mozno blba otazka, ale co su to "kampelicky" ? Viem, ze je to bezne ceske slovo, ale nepamatam si uz co to znamenalo.

Citace
Slovo kampelička v minulom storočí označovalo úverové družstvá, ktoré pôsobili na českom vidieku a v menších mestách. Boli založené predovšetkým na dôvere. Aby bol úrok za úver čo najmenší, spravovali ich neplatení dobrovoľníci, ktorí takúto funkciu považovali za česť. K podvodom v týchto inštitúciách dochádzalo zriedka. Ak sa tak stalo, skladali sa o tom piesne a rozprávalo sa po dlhé roky.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Raistlin M

Citace od: KLF kdy 08.01.2006, 13:39:17
Citace od: Raistlin M kdy 08.01.2006, 13:22:37
Ty kampeličky byly spíš extrémním případem "OBCHÁZENÍ NĚČEHO". ;)

Jinak souhlasím, že nápady to byly pěkný, takže ve finále...nic proti.

Mozno blba otazka, ale co su to "kampelicky" ? Viem, ze je to bezne ceske slovo, ale nepamatam si uz co to znamenalo.


V našich domácích vodách to byly v jedné době Jindroushem uváděné podniky, ale hromadně okradli lidi o spoustu peněz a my rozumní jsme ještě ze svých daní těm "blbečkům", který nalítli, platili náhradu.

myth

Citace od: Raistlin M kdy 08.01.2006, 13:51:11
V našich domácích vodách to byly v jedné době Jindroushem uváděné podniky, ale hromadně okradli lidi o spoustu peněz a my rozumní jsme ještě ze svých daní těm "blbečkům", který nalítli, platili náhradu.

U nás sa to volalo nebankové subjekty, ale výsledok bol ten istý. Avšak naštastie sa žiadne náhrady nevyplácali, lebo pri ich schvaľovaní v parlamente nastal vzácny jav - takzvané "zhmotnenie sa rozumu v poslancovej hlave" ;D .
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Leguán

Díky všem za poslané hlasy. Byl to můj první výtvor na kostky.org a hned první místo, to mi udělalo radost.

KLF

Citace od: myth kdy 08.01.2006, 13:55:27
Citace od: Raistlin M kdy 08.01.2006, 13:51:11
V našich domácích vodách to byly v jedné době Jindroushem uváděné podniky, ale hromadně okradli lidi o spoustu peněz a my rozumní jsme ještě ze svých daní těm "blbečkům", který nalítli, platili náhradu.

U nás sa to volalo nebankové subjekty, ale výsledok bol ten istý. Avšak naštastie sa žiadne náhrady nevyplácali, lebo pri ich schvaľovaní v parlamente nastal vzácny jav - takzvané "zhmotnenie sa rozumu v poslancovej hlave" ;D .

Ahaa... nebankove subjekty ! Heh... no uz mi je to jasne!
Terminated.

Micho

Blahoželám pn k víťazstvu a betakarotenovi k druhému miestu.  8) 8) 8) A dík všetkým za hlasy pre našu akčnú artistickú skupinu LegoBlau!   :D

Ja som osobne favorizoval hlavne Danssonov výtvor o preťahovaní sa lanom "Inteligence versus pracující" a výtvor od TomG "Vyprala v Arielu na 40 a vyždímala". Asi sa mi páčia dejovejšie veci ...   ;)

Mňa napadá, že by možno bolo zaujímavé inkognito hlasovanie, keď sa nevie kto daný výtvor vytvoril. Bolo by to ešte viac objektívnejšie a profesionálnejšie hodnotenie len na základe výtvoru. Organizačne by to bolo určite náročnejšie, lebo by sa museli príspevky posielať jednému organizátorovi, ktorý by ich potom naraz vyvesil na fóre. A výsledky by boli veľmi zaujímavým momentom ...

betakaroten

Byl by tam pořád vidět "fotografův rukopis" (bordel na stole apod.)

Raistlin M

Citace od: betakaroten kdy 08.01.2006, 20:27:11
Byl by tam pořád vidět "fotografův rukopis" (bordel na stole apod.)
Né každej by pátral, čí to asi je. Pokud by tam nebyl vidět na stole "kostolík", nebo kolo od škodovky, popřípadě turban, tak by asi nikdo neprobíhal všechny fotky na kostkách, aby vypátral o koho jde. ;D ;D ;D

Colonel32

snad bych jen doplnil, ze to kolo od skodovky jsem nevidel uz asi dva roky, natoz abych ho mel nekdy doma

Raistlin M

Tak teď už jen čekám, že Micho napíše o tom, jak má "kostolík" už dávno zase rozložený a Jindroush přizná nevhodnost turbanu pro pohyb po domácnosti a ten můj předchozí přízpěvek snad začne vypadat jako vtip. ;)

Micho

Citace od: Raistlin M kdy 08.01.2006, 21:02:33
Tak teď už jen čekám, že Micho napíše o tom, jak má "kostolík" už dávno zase rozložený a Jindroush přizná nevhodnost turbanu pro pohyb po domácnosti a ten můj předchozí přízpěvek snad začne vypadat jako vtip. ;)

Kostolík stojí a minifigs poctivo chodia na nedeľné omše. Mimochodom čaká na rekonštrukciu, pokiaľ dorazia nové stavebné prvky.  ;)