...Co byjste si přáli za (LOTR) sety v druhé polovině roku 2013...

Založil danyboy, 30.12.2012, 21:23:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

danyboy

Ahoj tady danyboy. Chtěl bych se teď zeptat všech LOTR fanoušků na jednu věc.
Vím, že se to možná nevyplní, ale jestli jo, tak to bude super. Teď už ale k věci. Co byjste si přáli za LOTR sety v další polovině roku? Kdyby náhodou byla další série.

Já osobě bych si přál takový Amon Hen, Minas Tirth, teda alespoň její zeď + např. bitva o pelenor.

To bych si přál já, ale zajímalo by mě co by jste si přáli vy.

Tak pište svoje komentíky.  

S pozdravem danyboy2127. :)

Ondra

Nějaké UCS, ale s tím jak jsou nastavené marže u Hobita nebo LOTRu tak by si to nikdo nekoupil. >:D

Colonel32

UCS minifg scale nebo UCS bystu (např. brick-built Balroga - do sbírky s Yodou)?

danyboy

Já UCS nenapsal, protože vím, že mi je 12, tak bych na něj neměl. A rodiče by mi třeba UCS Balroga za 7000,- Kč na narozky nekoupili. :)

Ondra

Brick build balrog by byl velký eye-catcher.Ale busty jsem moc neměl na mysli, už proto jak blbě dopadají viz. yoda nebo R2-D2.

danyboy


Ondra

Jsem se špatně vyjádřil, myslel jsem ty pokusy o sochy.

danyboy


Systematik

No já jsem zvědavej na ten útok pirátů - bylo to v nějakým videu - co to bude za kocábky...

danyboy


Darth

Citace od: Systematik kdy 30.12.2012, 23:56:21
No já jsem zvědavej na ten útok pirátů - bylo to v nějakým videu - co to bude za kocábky...

No útok pirátů - až na to, že tam žádní piráti nebudou. Bude to scéna, kdy přijedou pirátské lodě vyčištěné od pirátů a nemrtví zaútočí na orky. Co jsem koukal na tu nekvalitní fotku, tak je tam Aragorn, Gimli, Legolas, král nemrtvých, dva nemrtví válečníci a tři orkové.

Izmael10


Systematik

Citace od: Darth kdy 31.12.2012, 10:33:41
Citace od: Systematik kdy 30.12.2012, 23:56:21
No já jsem zvědavej na ten útok pirátů - bylo to v nějakým videu - co to bude za kocábky...
No útok pirátů - až na to, že tam žádní piráti nebudou. Bude to scéna, kdy přijedou pirátské lodě vyčištěné od pirátů a nemrtví zaútočí na orky. Co jsem koukal na tu nekvalitní fotku, tak je tam Aragorn, Gimli, Legolas, král nemrtvých, dva nemrtví válečníci a tři orkové.
Živí nebo nemrtví, tady jde o kocábky  ;D

Mr. Cube

Já bych si přál souboj Gandalfa s Balrogem, souboj Černokněžného krále Morgulu s Éowyn a pak nějaký set s olifantem...nejvíce ale asi nějaké battle packy uruk-hai a skřetů.

Mr. Cube