10179 za směšnou částku

Založil ass, 05.12.2009, 22:53:52

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

MiP

A to jste všichni objednávali po jednom kuse?  ::)  Škoda, že jsem to nezjistil, vzal bych jich klidně 100  >:D ;D Ale mám obavu, že to by asi neprošlo  ;D ;D
-------------------------------------------------------
MiP http://www.mipovo.cz - MiPova nabídka setů a dílů http://www.bricklink.com/store.asp?p=mip - BL shop MIPOVO

vasek

#91
Citace od: MiP kdy 10.12.2009, 10:57:05
A to jste všichni objednávali po jednom kuse?  ::)  Škoda, že jsem to nezjistil, vzal bych jich klidně 100  >:D ;D Ale mám obavu, že to by asi neprošlo  ;D ;D
Já osobně si myslím že to prošlo proto, že objednávek nebylo mnoho, každý z vás asi objednal po kuse a ne jako minule kdy se tu psalo o pěti a více. Navíc tenhle set mi nepřijde tak zajímavý jako buldozer a vlaky, takže objednávajících mohlo být i méně. A také sleva byla "jen" 80% nikoli 97 jako minule  ;D.


MiP

Citace od: vasek kdy 10.12.2009, 11:07:59
Co bys se stovkou proboha dělal, jestli každý váží 12 kg a krabice taky nebude malá to abys vyklidil obývák  >:D.

Zkus přemýšlet, co by se dalo dělat se setem pořízeným za hubičku a jehož cena je ve skutečnosti 5x vyšší...  ;) Je to vcelku jednoduché, ne?  ;D
Bohužel si myslím, že by to neprošlo, protože minulý rok mi neprošlo ani 20 "krokodýlů", když byly slevněné.
-------------------------------------------------------
MiP http://www.mipovo.cz - MiPova nabídka setů a dílů http://www.bricklink.com/store.asp?p=mip - BL shop MIPOVO

Colonel32

Citace od: Darth kdy 10.12.2009, 10:24:57
A kdo neobjednal, teď hořce lituje  :'(

Spíš lituje, kdo objednal.  ;D


Shi-So

Citace od: MiP kdy 10.12.2009, 10:57:05
A to jste všichni objednávali po jednom kuse?  ::)  Škoda, že jsem to nezjistil, vzal bych jich klidně 100  >:D ;D Ale mám obavu, že to by asi neprošlo  ;D ;D

Mozna prave proto, ze to kazdy jen tak cvicne zkusil na ten 1 kus, tak to neberou jako spekulaci
a pochlapej se ;)

Vasyk

#95
A ten můj co jsem si koupil za cca 18 tis. by nikdo nechtěl ?  ;D

Tak toto by mě ani ve snu nenapadlo, že se někdy u tohoto setu stane.

Na S@H je poznámka: Sorry, item is not available in this country: Czech Republic.


rdk

Citace od: Vasyk kdy 10.12.2009, 12:56:04
Na S@H je poznámka: Sorry, item is not available in this country: Czech Republic.

Není to available snad nikde pro evropu. Asi sme vyluxovali veškeré zásoby. ;D ;D

Hana129

#97
 Meil o vyskladnění nemám, ale  fakturu o zúčtování už  jo.   :) 







Hana129

Citace od: MiP kdy 10.12.2009, 10:57:05
A to jste všichni objednávali po jednom kuse?  ::)  Škoda, že jsem to nezjistil, vzal bych jich klidně 100  >:D ;D Ale mám obavu, že to by asi neprošlo  ;D ;D

No já objedávala dva,  ono zas nechat si bloknout 2799*100= 279 900 by asi tady nepřešlo nikomu  ;D a dopravit by to museli asi kamionem?   

I ta váha dvou ks bude celkem zajímavá, jsem zvědavá jak to dorazí.  ;D

Darth

Citace od: vasek kdy 10.12.2009, 10:36:51
Citace od: Darth kdy 10.12.2009, 10:24:57
A kdo neobjednal, teď hořce lituje  :'(
Kdo neobjednal a chtěl SW hořce lituje a kdo chtěl slevu a objednal raketku také hořce lituje !  :-[  Doufám, že mne nikdo nebude kamenovat za to že jsem napsal cosi o objednávání a slevách  >:D. Já opravdu nevěřil že něco pošlou, vopravdu ! :-\

Já taky nevěřil, proto jsem neobjednal. Nojo, kdo neriskuje, nemá.

linhi


Shi-So

No jeste se netesme, jen aby nam neprislo.....

Mili zakazniku, z duvodu technicke poruchy...bla bla bla.....

peter

Je nás víc, já po minulé zkušenosti jsem to tentokrát také nezkusil. :-\
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Shi-So

Citace od: peter kdy 10.12.2009, 14:53:21
Je nás víc, já po minulé zkušenosti jsem to tentokrát také nezkusil. :-\

Ja doufal v tu slevu 15%, spise do foroty, nez ze bych ji ted nejak nutne potreboval....
Tak jsem to risknul, je to na par kliknuti... ;D

Věšák

Hm...tak tohle je vážně hustý...držim vám palce :)
Bohužel sem taky neobjednal, nejen proto, že sem tomu moc nevěřil, ale taky nevlatním kartu ani mi nebylo 18  :'(
Ale kdyby se náhodou někdo z těch, kdo to objednali jen z hecu(resp. kvůli slevě), slitoval a prodal...  ;) (i když to by asi bylo drobet nekřesťanský :) )
Jinak vám to ale přeju, risk je zisk >:D

Hana129

#105
Citace od: Shi-So kdy 10.12.2009, 14:51:55
No jeste se netesme, jen aby nam neprislo.....

Mili zakazniku, z duvodu technicke poruchy...bla bla bla.....
´

To už určitě nepřijde ;D ;D ;D



Už zítra jsou totiž některé balíky v Čechách  :D, tak nezapapomeňte hlídat pošťáky.   ;) ať se s tím nemusí tahat  >:D

radostné vánoce  přeje  lego.com   ;)


Mě to naštěstí dali do dvou balíků  :P  Budu sice na ně asi dlouho koukat  ::) ::), ale určitě vím co s nimi a nebudou mi zátěží  ;).

Ondra

Je až fascinující jak je jednoduché ošálit systém s@h.Někdo se přepíše a celý systém se automaticky přeprogramuje jako by ta cesta tam byla odjaktěživa.

Nevím jak to chodí v takovém internetovém obchodu, ale mělo by být ve vlastním zájmu těch firem aby se tohle nikdy nestalo.Holt budou muset změnit systém ze strhnutých prémií správců  :P ...

Hardegon

Citace od: MiP kdy 10.12.2009, 10:57:05
A to jste všichni objednávali po jednom kuse?  ::)  Škoda, že jsem to nezjistil, vzal bych jich klidně 100  >:D ;D Ale mám obavu, že to by asi neprošlo  ;D ;D

Tak asi proto je tohle poslední šance, že něco přijde. Příště to půjde asi zase na palety pro 100 lidí. Pokud nezačnou svou práci kontrolovat...  ;D

Hláška "Sorry, item is not available in this country: Czech Republic." asi znamená, že jsme jim uvolnily velkou část skladu a radši to pro ČR už dovážet nobudou.  >:D

grohl

Za jak dlouho po potvrzení o odeslání Vám přišla faktura?
U mě to nějak trvá.

Marcel

Taky mi prisla faktura, bral jsem 1x.

MwK

Fúha? Ono to fakt prejde?
A myslel teda niekto namňa? Že som ochotný zato dať aj viac? :P
Ak áno, prosím napíšte a môžme sa dohodnúť na lukratívnej sume... ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Hana129

#111
Ano opravdu to prošlo, mám to oficiálně potvrzeno z lego.com. Většina objednávek již je vyřízená a asi tentokrát stačily i skladové zásoby  ;).

"Chyba" nastala zřejmě špatným naceněním, při aktualizaci  v shopu, ve kterém momentálně mají napilno. Jelikož zřejmě nedošlo k obrovských ztrátám (cena nebyla až tak nízká a objednávek proto nebylo tolik) jsou všechny kladně vyřizovány  :) a přeji Vám hodně radosti ze setu a brzký návrat i k nákupům za běžné ceny.  ;)



(Sama ač bych ráda objednala i  víc,  a určitě jej ráda poskytla za nákupní cenu mnoha lidem, má karta mi jich víc objednat nedovolila.  ;) Každopádně alespoň čeští afolové měli všichni možnost si pár kliky set za skvělou cenu objednat. )

Jarmila

No já neobjednala, ač mi radila dobrá duše, že objednat mám.
Ale nelituji toho, stejně by se mi to určitě nelibilo a jen bych o tu velkou nevzhlednou obludu zakopávala. (To byl sarkasmus, kdyby to náhodou někdo nepochopil)
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Robbed

Já se akorát utěšuji tím, že bych na to stejně zrovna teď neměl ani po té 'slevě'. No nedá se nic dělat, gratuluji těm komu to dojde a tiše závidím :)

grohl

Tracking number už funguje a DHL Falcona včera vyzvedla ze skladu.

Ondrej

Wow, tak to velice blahopřeju těm, co si objednali. Ještě, že nejsem fanoušek SW, jinak bych asi tloukl hlavou do zdi :)

Darth

#116
Znovu je available i pro ČR, bohužel za 15500 bez poštovného.

P.S. Začínají docházet zdi, většina je už otlučená.

vasek

Citace od: Ondrej kdy 11.12.2009, 13:40:15
Wow, tak to velice blahopřeju těm, co si objednali. Ještě, že nejsem fanoušek SW, jinak bych asi tloukl hlavou do zdi :)
Asi tak jak píše Ondřej, ovšem pokud bych byl fanouškem SW tak bych nevydržel neobjednat, ten červíček pochybností co kdyby to náhodou vyšlo by mě nenechal jít v sobotu večer spát.  >:D
No jo po bitvě je každý generálem.  ;D

Shi-So

Maaaaaaaaam :D :D
Postak zvoni 2x a chudak to tahnul az do 3 patra.Ale dnes rano dorazil nejtezsi LEGO "setik"
Ta krabice je megaimpozantni ;D

vasek

#119
Citace od: Shi-So kdy 12.12.2009, 10:35:21
Maaaaaaaaam :D :D
Postak zvoni 2x a chudak to tahnul az do 3 patra.Ale dnes rano dorazil nejtezsi LEGO "setik"
Ta krabice je megaimpozantni ;D
Tak to Vám dámy a pánové gratuluji k výhodné koupi !

A jen doufám, že se jim to příště "povede" u nějakého zajímavého Technic setu.  >:D

PS. A co pošťáci, nezničili to moc ?