CREATOR 2024

Založil Anatyt, 02.12.2023, 10:01:40

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Anatyt


Drobuliatko

Tak ta zirafka je za mna zatial najvydarenejsie zvieratko co spravili!  :-*

Tomik

#2
Hned po probuzení jsem si všiml nových Creatorů na Bricksetu a musím na jednu stranu smeknout před designery a na druhou si začít shánět právníka. Až donesu domu všechny sety, co se mi z této várky líbí, tak se se mnou manželka rozvede... ::)

Se zvířátkovými sety se uplně roztrhl pytel a ta žirafa je přímo úžasná. Zaujaly mě též ty "bizardní" sety s různými předměty denní potřeby, kterým jednoznačně vévodí kolečková brusle s růžovými pneumatikami. >:D

Edit: Ty křečci jsou také super roztomilí, ale asi je budu muset oželet jako letošní ptačí budku.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

yoshimaka

Lego najalo nové lidi? To, co se v první vlně roku 2024 v Creatoru objevilo, je prostě na Nobelovku za roztomilost (ano, i ti křečci). Dokonce i obligátní kamion s helikoptérou vypadá dost dobře! Žirafa mi vyrazila dech a růžové pneu budou ceněným stavitelským dílem!
Lust och fägring stor

Anatyt

Tomik, nerobil si tú žirafu ty? ;) Geniálna je! Aj anatómia, všetko. Ten lev a gazely sú tiež super spravené. Ten set sa oplatí kúpiť 3x.

Strider

Lefík má trošku velká ouška. Jinak dobrý.

Tomik

Citace od: Anatyt kdy 02.12.2023, 19:19:54Tomik, nerobil si tú žirafu ty? ;) Geniálna je! Aj anatómia, všetko. Ten lev a gazely sú tiež super spravené. Ten set sa oplatí kúpiť 3x.
Ne, takový mistr stavitel ještě nejsem... Pomalu ale začínám přemýšlet o tom, na co jí přestavím. ;)
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Petronel

Nejen ta žirafa, podle mě ji ještě trumfnul ten lev ze stejného setu. Ten výraz je dokonalý. :o


A rozhodně mě zaujal i tento set:
To je přesně jak byl ten set ze série "Model Team" v 90kách ne? To jsem vždycky hltal a slintal na obrázky z katalogu. 8)



Anatyt

Presne to isté mi napadlo, že inšpirácia je jasná. >:D

ditetemnaporad




U toho 5571 jsem si až nyní všimnul, že už tehdy dávali na kapotu zvířátko :)

Anatyt

Áno, veď preto mal prezývku Black Cat (Čierna mačka).

martindavid

Na tak malý model je to povedené, skoro jako můj trochu větší model z roku 2020.

Anatyt

Lesné zvieratká sú vonku. :) Paráda!


poMOCník

Jako by @Borun zacinal mit konkurenci!

Borun

Citace od: poMOCník kdy 28.01.2024, 00:02:44Jako by @Borun zacinal mit konkurenci!
[/quote
Citace od: poMOCník kdy 28.01.2024, 00:02:44Jako by @Borun zacinal mit konkurenci!
Velmi povedené.Všechny tři verze. A já budu muset přijít s něčím novým  😀

Tomik

Citace od: Borun kdy 28.01.2024, 09:30:42
Citace od: poMOCník kdy 28.01.2024, 00:02:44Jako by @Borun zacinal mit konkurenci!
Velmi povedené.Všechny tři verze. A já budu muset přijít s něčím novým  😀
Tohle když jsem viděl, tak jsem byl na jednu stranu rád, že LEGO vydává další povedený zvířátkový set, a na druhou zděšený, kam ho dám a kdy si najdu čas postavit mu nějaký pěkný vlastní alternativní model... Už teď mám manko s loňskými psy, které jsem ani nerozbalil. Letos se hold LEGO vytáhlo a Creator má jeden skvostný set vedle druhého. Škoda, nebo možná naštěstí, >:D se totéž nedá říct o Technicu.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Anatyt


Tomik

Rexík vypadá celkem fajn. Asi z něj budu muset udělat zelenou slepici. ;D
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Drobuliatko


Tomik

Citace od: Drobuliatko kdy 02.05.2024, 17:29:08Zabu! ;D
To mi připomíná Jurský park: "...a chybějící části dinosauří DNA jsme nahradili žabí."
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

blackjoe

Tomiku doufám, že tu slepici pak vystavíž zas u nás v muzeu , ta předchozí měla obrovský úspěch. Holt vesnice.  ;)  :D

Tomik

Citace od: blackjoe kdy 02.05.2024, 20:44:11Tomiku doufám, že tu slepici pak vystavíž zas u nás v muzeu , ta předchozí měla obrovský úspěch. Holt vesnice.  ;)  :D
Jestli bude nějaká další výstava a ta zelená slepice bude dostatečně reprezentativní, tak proč ne... ;) Tímhle tempem si za chvíli budu moct udělat slepičí farmu.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr