Kniha -Báječné modely dopravních prostředků ze stavebnice LEGO

Založil TUKE, 10.10.2013, 14:09:48

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

TUKE


MÍLA

Myslím že to bude barevné když tam mají být návody.



TUKE

ale nikde sa neuvádza či je farebná alebo čiernobiela.
Teda ja som si to nevšimol...  :-[
Nevadí skočím do kníhkupectva a presvedčím sa ;)

Ďakujem Vám za ochotu, som len myslel,že ju už niekto máte doma.

Hana129

Je barevná, dole u odkazu je kolonka "listování v knize" nebo "ukázková kapitola", kde se dá do knihy nahlédnout  ;) .

TUKE


MÍLA


Ondrej

Citace od: EM4CZ kdy 14.10.2013, 17:43:22
Tahle kniha by taky stála za zájem, třeba kvůli té lokomotivě.
http://www.bux.cz/knihy/144698-postavte-si-vlastni-mesto-ze-stavebnice-lego.html

Přemýšlel jsem nad tím, že bych si je pořídil. Zrovna tuhle jsem měl dneska v ruce a prolistoval jsem si jí a bohužel jsem i za tuhle nízkou cenu knížku nepořídil. Těšil jsem se jak si obě přečtu, ale není tam nic co by mi něco přineslo, pár microscale aut a dvě zajímavé fotky, jinak tvořeno barevnými návody a dejme tomu tam jsou dvě stavební techniky jedna na "zaoblené" rohy a microscale lampy.  Druhá o autech nebyla k nahlédnutí, takže nemůžu soudit jaká byla, nicméně o tuhle jsem zájem neměl.

Osobně dám přednost pokračování žluté knihy, kterou si rád prohlížím, a to LEGO Collector's Guide 2nd Edition.

Tomtombuy

LEGO Collector's Guide 2nd Edition mohu doporučit.

Kniha "Postavte si vlastní město ze stavebnice LEGO" je jen pro fanoušky microscale, jinak k ničemu. Dostal jsem ji jako dárek a velmi mě zklamala.

Anatyt


Hacislav

Já mám obě knihy doma, "Postavte si ... město ..." mě nadchla pro mikro měřítko.

Můj google fu ale bohužel nestačil na nalezení webu, který souvisí s těmito knihami a kde by měli být k stažení další návody.  Tento web je v knize zmíněn ale není uveden. neznáte někdo příslušnou adresu?
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest