Animal crossing (2024?)

Založil Kubos.cz, 05.10.2023, 21:36:52

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Kubos.cz


Anatyt


peter

Jako zajímavý počin, ale provedení mne vůbec nezaujalo :-\
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Anatyt

Presne! Ja nechápem ako to môžu ľudia porovnávať s Fabulandom, nebodaj to považovať za nový Fabuland? :D Veď to má s Fabulandom spoločné snáď len to, že postavičky sú zvieratká. Ale to boli aj Chima. >:D

Kanak

Mně se vybavilo toto.htf 11.jpg

Drobuliatko

Ak dobre chapem, je to podla hry. Ak na tom deti ficia, tak preco nie. ;) Aj ked na mna su tie postavicky trocha crazy. :D

Hardegon

Citace od: Kanak kdy 10.10.2023, 18:03:13Mně se vybavilo toto.

Tak tohle mi to připomínalo!

Kubos.cz

Citace od: Drobuliatko kdy 10.10.2023, 18:28:56Ak dobre chapem, je to podla hry. Ak na tom deti ficia, tak preco nie. ;) Aj ked na mna su tie postavicky trocha crazy. :D

Ano, animal crossing je jedna z největších Nintendo sérii

Fabuland mě napadl hned  :)
Sety mi bohužel nepřijdou nic moc, i když jsem fanoušek Nintendo.
Samotné Animal crossing jsem hrál, a bohužel nezaujalo, je to defakto survival crafting hra, která je sice cute, ale je v ní skrytý extrémní grind.

https://www.lego.com/en-gb/themes/animal-crossing

Naštěstí ta vlna je dost malá, dá se to koupit do krabice na půdě

Fricoolinek

#8
Citace od: Kubos.cz kdy 15.10.2023, 02:02:30je to defakto survival crafting hra, která je sice cute, ale je v ní skrytý extrémní grind.

Pokud bydlíte poblíž ústředního hřbitova v Brně a cítíte otřesy, nedivte se. Josef Dobrovský se obrací v hrobě.

Citace od: Anatyt kdy 10.10.2023, 15:12:06Presne! Ja nechápem ako to môžu ľudia porovnávať s Fabulandom, nebodaj to považovať za nový Fabuland? :D Veď to má s Fabulandom spoločné snáď len to, že postavičky sú zvieratká. Ale to boli aj Chima. >:D

Asi tak. Fabuland neměl klasické minifigy a tím je vše dáno.

Citace od: peter kdy 10.10.2023, 15:03:10Jako zajímavý počin, ale provedení mne vůbec nezaujalo :-\

Pohledem AFOLa nebo pohledem někoho, kdo by to koupil a stavěl si s dítětem 4-8 roků?

bartas

Za mne s podobou na HAPPY TREE FRIENDS jednoznačně nejpovedenější série 1.pololetí 2024  :)