*TOP* (Vlastní) Pevnůstka v údolí

Založil Marcel, 12.03.2009, 13:42:11

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Marcel

Mám prázdniny a tak jsem mám dost času na stavění.Nejdříve jsem chtěl postavit nějakou pevnůstku v lese, ale neměl jsem dost stromů a tak je z toho takové zelené údolí.Možná to ještě nějak rozšířím, ale chybějící střechu dodělám určitě (nemám na ní dílky).

Nejnovější verze:


1. Verze viz příloha:

PS: chybějící žebříky ve věžích tam jsou jen nejsou nafocené - nejsou na pevno.

Omluvte fotky, s foťákem nejsem moc kamarád, ještě k tomu v tomhle počasí.

[příloha smazaná administrátorem kvůli své velikosti]

Marcel

+ další fotky

Šejmus

Super! Zase velice originální půdorys. Akorát by to chtělo ještě něco do toho dvoru uvnitř - třeba cvičiště nebo tak
Fool of a Took!

Marcel

Ano, o tom vím ale ono se tam toho moc nevejde, je tam studna a výběh pro koně..Ale nějaké cvičiště by se tam snad vešlo. ;)

Hardegon

Hodně dobré. Nejvíc ocenuji to umístění v terénu. Ta věž na kopci parádní. :D

Colonel32

Přestože zpracování na mnoha místech ještě pokulhává, autor při realizaci používá mnoho zajímavých stavebních metod a jednotlivých nápadů. Z toho, co se tu na fóru objevuje to rozhodně patří k tomu lepšímu.

linhi

Musím se připojit ke chvále,jen na věži na kopci jsou okna moc nízko,stejně jako na ochozu,či mostku hned k věži.Pokud by útočníci vzali útok přes kopec,naskákali by tímto místem do hradu.

maeror

Moc pěkné s půvabné detaily (upalování čarodějnice!  :)), jediné, nad čím jsem se pozastavil, je umístění cvičného terče pod tou věží v kopci...?

Ravenhorn

Pěkné. Jen ta věž na kom kopci je fakt moc nízko položená a tak ty okna jsem skoro u terénu.

Ale dík za pár tipů. Jak máš přesně udělanou u studny tu stříšku?
Castle, Pirates a Star Wars.

Marcel

Vež vytáhnu trochu do výšky, s tím mostem k věži nevím co udělat, když okénka odstraním tak to nebude tak hezky vypadat.Nad studnou jsem dlouho přemýšlel,na konec jsem vymyslel tohle, ze strany to moc hezké není,tak kdyby někdo věděl o lepším způsobu,muže so o něj podělit.

Lego_Radek

Pěkné. Mně se líbí ta studna. Zajímavý stavební nápad. Navíc souhlasím s výše psaným, že ten půdorys je více než zajímavý.

Dingo

Nejsem odborník na castle, ale mě se to líbí.

nesquick

Je to nádherné,prostě další z tvých skvělých prací .  :)

gearcs

Moc hezká stavba. Když přejdu všechny ty technické věci jako je umístění těch oken na mostě atd., tak je to výborně vyřešené, co se terénu týká. I ta věžička s mostem se mi líbí. Možná bych příště použil míň keříků ;)

Ryxe

Moc pěkná stavba, máš pěkný stavební styl. Jen bych možná tu hradbu zakončil klasickým cimbuřím. Takto to sice vypadá uhlazeně, avšak obráncům to neposkytuje plnou ochranu. Ale toť jen můj názor, jinak dobré ;)

5o

Pripájam sa k väčšine, ktorej sa toto dielo páči. Pár zaujímavých detailov na oživenie spravilo svoje.
Preto lebo Lego...

germik

super! další z tvých staveb, která nezklamala! eště vojáčky, bitvu a je to! :D
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

5o

Prečo bitku? Mne sa práve toto páči ako taká oddychovka.
Preto lebo Lego...

MwK

Z toho čo tu bolo v poslednom čase ma toto fakt ohúrilo.
Zo všetkých možných detajlov je najlepší predsalen ten,že je to v teréne a to to od základu robí ešte krajšie... :D

Ps: Síce neskôr ale predsa... ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Marcel

#19
Tak, po vašich radách jsem trošku upravoval (věž jsem zvíšil ale byla moc rovná tak jsem jen zmenšil okna aby tam nikdo nevlezl,to samé jsem udělal s můstkem). Přidal jsem budovu ve které je Pánova ložnice, nakonec jsem přidal stáj pro kravičku (kterou v nejbližší době budu mít) a ubral jsem pár keřů. Bitvu dělat nebudu, jak říkal 5o je to taková oddychovka.

Pajsa

Pokud máte lego star wars chcete se ho zbavit já si ho koupím!!

Lojza5

Velice pěkné, ale ty poslední 3 fotky jsou docela přesvětlené,
ale to vůbec nevadí. Zajímavý nápad.

Šejmus

Fool of a Took!

germik

tak jo, oddychovka, ale když ne bitku, tak aspoň pitku ;D >:D
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

5o

Nechcem odbočiť od témy, ale pitka je predsa v Tortuge.
Preto lebo Lego...

germik

No jo, a já kde sou všeci vojáci ;D :D >:D
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

5o

Nerozumiem úplne jasne tvojmu príspevku. Pýtaš sa kde sú vojaci z tejto pevnosti? Mne sa práve táto pevnosť páči ako civilná stavba. Veď aj civilisti si voľakedy stavali opevnenia, nemusia tu byť iba vojaci.
Preto lebo Lego...

linhi

Osobně si myslím že osádka je kompletní,přemýšlejte kdy by se asi to vojsko ubytovalo???

maeror

Citace od: 5o kdy 16.03.2009, 14:08:05
Pýtaš sa kde sú vojaci z tejto pevnosti?

Neptá se. Dělá humor.

Marcel

#29
Trošku jsem to poupravil- přidal nějaké detaily,lidičky... a cimbuří jak radil Ryxe (to cimbuří ještě musím dodělat, došli dílky a vzadu není hotové)
Do budoucna mám v plánu přidělat ještě jednu věž (ale nejsou dílky) a možná nějakou vesničku s kostelíkem.