Fantastické Kostky Praha 20-21.1. 2024

Založil skywalker007, 16.06.2023, 21:15:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

pifik

Jestli by ještě bylo místo, můžu vzít bludiště, nějaký domečky a mohl by i Matthes_CS s automatickým kolejištěm na čidlo.

skywalker007

Veškeré podrobnosti a přihlášky sem dám v neděli, všem zájemcům pošlu soukromou zprávu až budou informace aktualizované. Do prvního příspěvku jsem zatím vložil plakát.

peter

Citace od: peter kdy 20.06.2023, 08:07:56Píši si do kalendáře a koncem roku se uvidí, jestli mi to vyjde nebo ne ;)

Zatím s tvojí akcí počítám a mám ji v kalendáři ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

martindavid

Taky se hlásím s Davidem.
Modely bych vzal podle prostoru,klidně toho můžu vzít min  a zaplnit.menší plochu

Vasyk

Vešel bych se, se svou troškou do mlejnku ?

Chairudo

Jak velké jsou vlastně prostory? aby jsme se vešli  :D
 
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Valouch


HD

Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

juggleman

Ja tedy take zatím počítám s tím, že bych poprvé v životě vystavoval pro veřejnost.

2 duvody: do té základní školy jsem chodil 8 let a prostě mám to za rohem.

Prosím ale, abychom se dohodli, že moje GBC stroje nemusí jet non stop.

Kuba

#39
Bude zajištěna možnost parkování pro vystavovatele, někde v areálu školy? Teď jsem se díval na ty možnosti u školy, a bude to tam určitě mazec :)

Jinak do vánoc bych měl s jistotou vědět, jestli mohu 100% potvrdit účast.

skywalker007

#40
Prosím všechny zájemce o vyplnění registrace zde: https://forms.gle/wJcFQsoQC74AtjrA8

Prosím o vyplnění nejpozději do 17.12.

V prvním příspěvku je aktualizovaný seznam zájemců, pokud se tam někdo nevidíte, napište mi prosím.

skywalker007

#41
Citace od: Vasyk kdy 24.11.2023, 13:43:24Vešel bych se, se svou troškou do mlejnku ?

Snad by to neměl být problém. Nedokážu to teď říct jistě, protože nevím kdo co přiveze.

Citace od: Kuba kdy 24.11.2023, 18:44:35Bude zajištěna možnost parkování pro vystavovatele, někde v areálu školy? Teď jsem se díval na ty možnosti u školy, a bude to tam určitě mazec :)

Jinak do vánoc bych měl s jistotou vědět, jestli mohu 100% potvrdit účast.

Možnost parkování v areálu bude, ale ještě nevím pro kolik aut, naproti škole jsou parkovací místa co jsou přes víkend zdarma.


Citace od: Chairudo kdy 24.11.2023, 14:19:35Jak velké jsou vlastně prostory? aby jsme se vešli  :D
 

Přesnou velikost prostor změřenou nemám, ale místa by mělo být zatím dost, přesně to budu vědět až budu mít přihlášené všechny modely. Výstava bude ve 2 tělocvičnách a jídelně a nějaké modely/hrací koutky se dají na chodby.

Citace od: juggleman kdy 24.11.2023, 17:45:42Ja tedy take zatím počítám s tím, že bych poprvé v životě vystavoval pro veřejnost.

2 duvody: do té základní školy jsem chodil 8 let a prostě mám to za rohem.

Prosím ale, abychom se dohodli, že moje GBC stroje nemusí jet non stop.

Stroje nonstop určitě jet nemusí, záleží na vystavovateli, jak dlouho bude chtít mít modely puštěné.

Lego town

Prihláška odoslaná, modely už sú u teba čiže svoju účasť potvrdzujem.

skywalker007

Připomínám jen že do neděle 17.12. je potřeba vyplnit přihlášky, kdo se chce zúčastnit, tak je prosím vyplňte do tohoto termínu.

Registrace: https://forms.gle/wJcFQsoQC74AtjrA8

Děkuji

roko86


juggleman

Tak jsem odeslal formular. Snad vam nikomu neudelam ostudu, ty GBC stroje jsou vzdycky rizikove. Ale beru tam mega stroj
https://www.youtube.com/watch?v=_Rfm4BdnuQE&ab_channel=Tom%C3%A1%C5%A1Ullrich
ktery je sam od sebe koukatelny, i kdyz nejezdi :) ha ha.
Ale on jezdit sem tam bude. To video prece jenom neni FAKE :)

milanv

Citace od: juggleman kdy 17.12.2023, 13:50:24Tak jsem odeslal formular. Snad vam nikomu neudelam ostudu
Ahoj. Strašněse těším, že se konečně potkáme naživo a budeme moct pokecat o GBC. Neboj, o spolehlivosti vím svoje :)
Pán na Žlutém hradě

fanda

Prihlasku jsem odeslal, jen neni jak zjistit, jak dopadla ;-)

Skyrider

Přihláška odeslána  ;)

pifik

Přihláška odeslána i mladej (Matthes_CS) odevzdal.Chtěl bych požádat, abychom byli někde vedle sebe, kvůli možnosti hlídání a obsluhy modelů.

HD

Bude možnost připojit se na výstavě na 230V?
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

skywalker007

Citace od: fanda kdy 17.12.2023, 18:26:44Prihlasku jsem odeslal, jen neni jak zjistit, jak dopadla ;-)

Přihláška dorazila, díky.

Citace od: pifik kdy 19.12.2023, 06:53:19Přihláška odeslána i mladej (Matthes_CS) odevzdal.Chtěl bych požádat, abychom byli někde vedle sebe, kvůli možnosti hlídání a obsluhy modelů.

Zapíšu si to, neměl by to být problém.

Citace od: HD kdy 19.12.2023, 07:19:57Bude možnost připojit se na výstavě na 230V?

Ano u modelů kde bude potřeba připojení, bude zajištěna zásuvka.

Pokud potřebujete připojení a máte doma prodlužky, tak je prosím vezměte sebou.

mirek

Omlouvám se, termín jsem nestihl. Bylo by místo pro dva schůdky s vlakovými plexiboxy ?
Rozměr 2x1,5m. Může být i přípojka na 230V, není podmínkou.
díky.

skywalker007

Přidávám informace k výstavě.

Instalace:
V pátek bude možná od cca 16:00 (od 14:00 můžeme začít připravovat stoly) do cca 24:00
V sobotu od 7:00-8:50 (v 9:00 se výstava otvírá)

Pokud někdo potřebujete na instalaci více času, tak mi napište a místa zkusíme připravit přednostně.

Deinstalace bude v pátek od 17:00


Ubytování, ještě upřesním kde bude. Původní ubytování je obsazené a čekám až se mi ozvou z ostatních poptávaných možností ubytování.

Sobotní večere bude zde: https://www.vendabar.cz/
Na adrese: Jana Želivského 27, Praha 3 (od školy je to cca 10 minut tramvají, autem zhruba 3-5 minut)

Finální rozmístění modelů jsem umístím v tomto týdnu.





skywalker007


peki

Připomínám že zde bude prezentován společný projekt staromák. Po deinstalaci se nachází na 3 místech:
Peki (modul: peki/pool1/2  peki/peki,šipka/šipka linhi/linhi? + podstavce) ukol odsněžit, zlepšit krabici úokud je potřeba) peki zajistí ještě před výstavou dopravu a uskladnění v Praze  (místo kde třídíme nebo po dohodě jinde)

Milanv (modul : Milanv,Dita)
úkol odsněžit

moduly šipka (rohový) - milanV (orloj) pújdou začátkem února na Václavák. budou tam nějaký čas jako dominanta Prahy (tedy univerzální nevánoční modul) 

Igorus (modul: zbytek)
úkol zajistit odvouz na výstavu (moduly není třeba odsněžovat) půjdou až na lipno (celé 4 m tedy vánoční s náměstím a vánočním stromečkem) a potom na podzim jako 2 m vánoční výlohy na výlohu na Václavák 

Chairudo

Pak prosím o info kudy se bude instalovat a jak je to s parkováním kolem školy, jestli jsou tam nějaké zony  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

skywalker007

Citace od: Chairudo kdy 08.01.2024, 10:59:32Pak prosím o info kudy se bude instalovat a jak je to s parkováním kolem školy, jestli jsou tam nějaké zony  :)

Dám se pak obrázek kudy přijet a kde se bude vykládat. Parkování bude možné před školou jsou tam parkovací hodiny které jsou o víkendech zdarma a v pátek myslím od 18:00 nebo 20:00, parkování za placené hodiny v pátek proplatím. Ještě řeším jestli nebude možnost parkovat na zahradě školy.

mirek

Citace od: skywalker007 kdy 08.01.2024, 01:30:00Kdo máte facebook tak prosím o sdílení události na facebooku:
https://www.facebook.com/events/869824551497308/?active_tab=discussion

TELEPATIE ... stejný nápad ... je to tam.

skywalker007

Kdo z vystavovatelů budete chtít vstupenky pro někoho z rodiny, tak mi prosím napište jaké a jméno kdo je na kase vyzvedne, případně i den kdy je vyzvedne.