Starý autobus (bohužel nedokončen).

Založil bejver, 24.07.2006, 13:26:58

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

bejver

Tak jsem si zvolil měřítko podle kol - menší jsem nechtěl, stavím stavím a najednou už neni z čeho, chvíli jsem bojoval (viz pokus o střechu), ale kde nic neni...

Pepan

Vypadá to dobře, starý dobrý studový Technic  ;D
Škoda, že už nemáš kostky  :-\  Chtěl bych to vidět hotový  ;)
Co všechno to umí? Vidím tam převody, napiš nějaký podrobnosti  ;)

Mellory

Moc hezký, a to říkám i přesto, že studded Technic nemám moc v lásce, dalo by s říct. ;D

Z funkcí, co jsem si všiml, stojí za vyzdvihnutí otevírání dveří poháněné motorem. Docela šikovně skryté. Tipuju, že model zatáčí volantem v kabině a že je celý poháněn ještě jedním motorem, který jej žene dopředu / dozadu. :)
Nothing is true. Everything is permitted.

Pepan

Citace od: MELLORY kdy 24.07.2006, 13:53:23
Moc hezký, a to říkám i přesto, ľe studded Technic nemám moc v lásce, dalo by s říct. ;D

Z funkcí, co jsem si vąiml, stojí za vyzdvihnutí otevírání dveří poháněné motorem. Docela ąikovně skryté. Tipuju, ľe model zatáčí volantem v kabině a ľe je celý poháněn jeątě jedním motorem, který jej ľene dopředu / dozadu. :)

Já zas nemusím studless  ;D  Ale proti gustu žádný dišputát  ;D Každýmu se líbí něco jiného   ;)

Těch dveří jsem si všiml, ale nechci předbíhat autora  ;D
Nechť předloží dokumentaci  ;D Myslím, že je to docela slušně propracovaný model, takže to stojí zato  ;)

betakaroten

Jéé, ŠM-ka! Jestlipak má taky funkční dvourychlostní automat :) ?

bejver

No, s tou funkčností to neni zas tak žhavý. Celý to mělo být ovládané maňáskem, včetně otvírání dveří a zatáčet se mohlo mimo to i volantem. Motorový pohon s mou výbavou by asi vzhledem k váze možný nebyl.

Benelli_2000

Správnej old-skůl technic.
Koukej sehnat chybějící bricky a dodělej to. Fakt by mě zajímalo, jak by to vypadalo hotový a funkční.  :D
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

Colonel32

bejavar, a dojit mu dily? podezrele...

jinak, k motorizaci - ja bych tam vrazil 2x motor 8287, sprevodovanej dolu, pohon vzadu, zataceni na klasickej 4x5 9v motor, sprevodovanej prez sneka

bejver

No, já disponuji jedním 9V a dvěma 4.5V motorama takže... Ale ani kdybych měl víc nejsem přítel toho aby se na jedné zatížené ose sešel víc jak jeden 9V motor (patřičně zpřevodován), připadá mi že zejména některá ozubená kola to nesnášejí příliš dobře. (Taky jsem o některá tímto způsobem přišel.)
Upřednostňuju propracovat odpružené zavěšení atd. A mimochodem v téhle šířce je poháněná odpružená náprava (dokonce i bez diferenciálu) docela oříšek.

GNOSIS

Pěkné a ještě pěknější je to pozadí. ;D
Ty slipy jsou tvoje? >:D >:D >:D

Jarmila

#10
Citace od: GNOSIS kdy 26.07.2006, 12:52:37
Pěkné a ještě pěknější je to pozadí. ;D
Ty slipy jsou tvoje? >:D >:D >:D

Detailisto! A to se říká, že já jsem hnidopich.  ;) A všimla jsem si jen ručníku. :) Neb oči jsem měla spíš pro ten autobus.  :o
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!