Diskuse o stavebnicích > Alternativní modely

(Vlastní) Alternativní modely ze setu 31112

(1/5) > >>

Tomik:
Už tomu bude skoro pět let, co jsem si vzal do parády set 4884 a přestavěl lva na ženskou...

Když jsem uviděl letošní set 31112, tak na mě hned vykřiknul: "Troufneš si?"

Má odpověď byla jasná a tady je výsledek několikahodinového snažení. Model této ženské v plavkách není sice tak propracovaný jako originál (má jen třetinu dílů), ale i tak nabízí slušnou polohovatelnost a dokonce i malého mopsa. 8)

Návod na stavbu je ke stažení na mém webu buildinst.cz

Petronel:

--- Citace: Tomik  01.02.2021, 14:56:46 ---...Model této ženské v plavkách ...nabízí slušnou polohovatelnost a dokonce i malého mopsa. 8)
...

--- Konce citace ---

I ty zvrhlíku jeden. ;D Ale dobrá práce. Mops je taky pěknej.
Má plavky, takže to nemusí být prezentováno po 22h. :D Jen si nejsem jist, jestli má i spodní díl plavek. ???

Tomik:

--- Citace: Petronel  01.02.2021, 18:11:38 ---I ty zvrhlíku jeden. ;D Ale dobrá práce. Mops je taky pěknej.
Má plavky, takže to nemusí být prezentováno po 22h. :D Jen si nejsem jist, jestli má i spodní díl plavek. ???

--- Konce citace ---
Díky za komentář. Ano, je to spodní díl plavek ve stejném stylu jako podprsenka a nikoliv přerostlý bobr. :P

Hardegon:
Fascinující... Opět smekám klobouček.

yoshimaka:
Obdivoval jsem už první výtvor, před druhým opět smekám!

--- Citace: Petronel  01.02.2021, 18:11:38 ---Má plavky, takže to nemusí být prezentováno po 22h. :D Jen si nejsem jist, jestli má i spodní díl plavek. ???

--- Konce citace ---
Jak se na kostkách prezentuje "po 22. hodině"?
BTW.. tohle je cajk, projde to i na FB, když na to přijde, ale čistě ze zvědavosti: Existuje nějaká sekce, kde by se mohly prezentovat.. ehm.. případné bezplavkové modely, tak aby to případné KFOLy nepohoršovalo? Když už TLC zavedlo Adult program...  8)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi