Diskuse o stavebnicích > Duplo

Školní projekt Hrad :-)

<< < (2/3) > >>

nikolinek:
To je pech a moje děti takový úkol nedostanou :-(
To je jen samé Pks Pkn a kdo si to má od té školy pamatovat. :-)

Neřád :-):

--- Citace: miroslav  11.05.2020, 09:39:33 ---A koho víc bavilo stavět? Tebe nebo Emu? :D

--- Konce citace ---

To je jasny :-D staveli jsme to nakonec cela rodina byla to sranda  >:D  uvidime jak dlouho nam to maminka bude tolerovat obyvaku holky si s tim dost vyhrajou Anik ma ruzovej zamek a Ema temnej hrad, je to primarne stavene na hratelnost na vystavu by to nebylo :-)

--- Citace: STARHAWK  11.05.2020, 09:37:19 ---Parada. Poprosim este viac foto z inych uhlov. Napr dole pod ruzovim zamkom su tusim stajne, ako to tam vypada ?

--- Konce citace ---

zkusim vyfotit ale je uz mozne ze je vse uplne jinak :-D bylo to stavene primarne s ohledem na hrani  (na vystavu by to urcite propracovanejsi atd.) a abych si zkusil jednu myslenku co jsem uz driv na vystavy T.

STARHAWK:

--- Citace: Neřád :-)  11.05.2020, 12:19:12 ---
--- Citace: STARHAWK  11.05.2020, 09:37:19 ---Parada. Poprosim este viac foto z inych uhlov. Napr dole pod ruzovim zamkom su tusim stajne, ako to tam vypada ?

--- Konce citace ---

zkusim vyfotit ale je uz mozne ze je vse uplne jinak :-D bylo to stavene primarne s ohledem na hrani  (na vystavu by to urcite propracovanejsi atd.) a abych si zkusil jednu myslenku co jsem uz driv na vystavy T.

--- Konce citace ---

Prave ta hratelnost je na tom perfektna a este to moze spojit dve oblubene veci pri hrani pre babi - princezne a kone

Jedna z nasich uz skusala postavit vlastny zamok - zatial je to menej hratelne lebo dookola davala steny a priecky a prave toto je dobra inspiracia. Este by sa dalo dookola nejaka zaujimava zahrada s labirintom a kvetinovymi sadmi :)

--- Citace: peki  11.05.2020, 10:32:35 ---
--- Citace: Neřád :-)  11.05.2020, 08:57:18 ---Ema dostala ukol postavit hrad z kostek..

--- Konce citace ---

Tak to si paní učitelka asi dost naběhla ;) Určitě netušila na koho narazila.

--- Konce citace ---

Dnes nastala vtipná situace když během video výuky učitelka řekla ať model donese k notebooku  >:D no dopadlo to opačně   ;D

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi