Kniha - The Unofficial LEGO Technic Builder's Guide

Založil MeNadruhou, 19.12.2012, 12:45:52

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

MeNadruhou

Jistě jste postřehli knihu  The Unofficial LEGO Technic Builder's Guide, na techbircks se o ní psalo.
Nepodporuji pirátství, ale tady se do ní dá "slušně" nahlédnout
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

Colonel32

Řekněme to takto. Pokud si knihu stáhnete, budete ji chvíli používat a přijde vám zajímavá... kupte si originál - zvýšíte tím šanci, že autor udělá pokračování (když už nic jiného).

MeNadruhou

No ono se v pdf blbě hledá, ještě hůř používá, je to anglicky, a vytisknout to je paleta... 350 *3kč / strana + svázání, ořezání... (1200 ?) já si objednám asi originál z amazonu.
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

ViloB

ten kto si ju len stiahne tak by si ju aj tak nikdy nekupil a ten co ju naozaj chce (aj na zaklade stiahnuteho PDFka) tak si ju skratka kupy fyzicky. Inak dik za link, manzelka mi uz o tej knihe rozpravala.

Tomik

Já už jí mám doma, teda dostanu jí pod stromečkem... Objednával jsem si jí na amazonu (americkém), vyšla mě i s poštovným na cca 600 Kč a dorazila asi za 2 až 3 týdny od objednání. Po letmém nakouknutí dovnitř musím říct, že stojí zato a je tam spousta chytrých mechanismů.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

hanka7817

Kdyby ji někdo objednaval přidám se.Díky

Woyta

Prosel jsem to a pri koupi bych byl trochu zklaman. Vicemene obsah jeho webu v tistene podobe.
Par novejch veci ale jetovicemene pro lidi co neznaj jeho web.

Jina starsi Technic guide zsmerena studded technic pro me byla zajimavejsi
"Blbí maj čas si pamatovat. Chytří musí vymýšlet." Jan Werich

Tomik

Citace od: Woyta kdy 23.12.2012, 15:13:16
Prosel jsem to a pri koupi bych byl trochu zklaman. Vicemene obsah jeho webu v tistene podobe.
Par novejch veci ale jetovicemene pro lidi co neznaj jeho web.

Je pravda, že Sarielův web moc dobře neznám (nakoukl jsem tam asi jednou nebo dvakrát), ale knížka je knížka - prostě je to o tom papíru místo svítící či blikající obrazovky...
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

TUKE