Motorizace 8052 a 8109

Založil azizi, 31.10.2011, 23:15:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

azizi

Ahoj, jsem dalo by se rict po 15ti lete pauze znovu zacatecnik co se tyce lega a  momentalne mam dilema, zda koupit set 8052-nakladni vuz s kontejnerem nebo 8109-auto s plochou korbou. Nejde mi o to,ktery set se vice ci mene hodi pro zacatecnika, spis me zajima, ktery z nich se vice hodi pro pozdejsi kompletni motorizaci. Vice se mi libi 8109,ale rikam si ze u toho budu muset nacpat vsechno do kabiny a to se mi uprimne moc nelibi. Mate nekdo s timto zkusenosti? Predem dekuji za radu

Kiko97

Tomuto Tomuto sa to celkom podarilo.

Tomik

Citace od: Kiko97 kdy 31.10.2011, 23:44:48
Tomuto Tomuto sa to celkom podarilo.

Povedená věc! Jen to bude ve srovnání s motorizací 8052 krapet dražší sranda - kromě PF dílů a ozubených kol bude třeba nakoupit i linear actuator (viděl jsem tam minimálně jeden). Motorizaci setu 8052 jsem taky viděl na Youtubu a byla dost povedená. Jinak, já mam 8052 a spíš bych ti doporučil pro začátek jiný set, kde je víc ozubených kol. Na druhou stranu jsme s grohlem dali dohromady už 4 alternativní modely k setu 8052, a to převážně i s podrobnými návody na stavbu...
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

hanka7817

dobry chci sezeptat jestli by ste mi mohl poslat navod na motorizyci toho setu 8052 co uz ste dali dohromady  rada se vam nejak odmenim .je to pro syna co ma  6 let dekuji hanka7817