Kúpa s bricklink

Založil Arheonx, 21.03.2011, 22:13:43

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Arheonx

Ahojte mám záujem kúpiť si dáky RC set s bricklinku. Chcel by som sa spýtať ,že keď si objednám set s kanady alebo USA koľko by stálo poštovné a ešte či neklamú v stave balenie (nové, použité,...). A ešte jedna otázka či sú tam dáky šikovný podvodníci.

Hany007

Ahoj no většinou se to posílá přes USPS, záleží na hmotnosti a celkový ceně tady si to můžeš spočítat http://www.usps.com/tools/calculatepostage/welcome.htm?from=home_header&page=calculatepostage

Moergil

Ak si chceš byť istí, pozri si hodnotenia obchodníkov. Spokojný zákazník, pozitívny feedback, nespokojny, negatívny feedback. Takže ľahko nájdeš serióznych predajcov.

scj

Citace od: Arheonx kdy 21.03.2011, 22:13:43
Ahojte mám záujem kúpiť si dáky RC set s bricklinku. Chcel by som sa spýtať ,že keď si objednám set s kanady alebo USA koľko by stálo poštovné a ešte či neklamú v stave balenie (nové, použité,...). A ešte jedna otázka či sú tam dáky šikovný podvodníci.

Ahoj, idealne je ked sa spytas priamo predavajuceho zo shopu. Z mojich skusenosti odpovedaju rychlo. Navyse aj rychlost odpovede ti co to povedat o serioznosti predajcu. Niektory uvadzaju shipping podla hmotnosti aj v infe o shope. Ale privatna sprava pre predajcu to isti.

Urcite nakupuj od cloveka s pozitivnymi hodnoteniami. Ak ma clovek 50> nieje co riesit, ak ma menej, je lepsie si precitat hodnotenia. Podvodnici sa eliminuju na BL velmi rychlo, nieje vsak vylucene ze na neho mozes narazit. Ak teda zoberies do uvahy moje skusenosti ktore som ti tu popisal, budes spokojny zakznik ;)
technic&unix

Matošo

#4
Citace od: Arheonx kdy 21.03.2011, 22:13:43
koľko by stálo poštovné

Počítej minimálně 30 - 40 $ v případě celého setu s krabicí... Dá se to ukecat i na 20 - 25$, ale to jde "obyčejně", tudíž nepojištěné, nevystopovatelné a místo týdne měsíc...

scj

Ja este pouzivam taku fintu, ze poprosim predajcu nech otoviri box a obsah zabali bez zbytocenho "vzduchu". Da sa dosiahnut omnoho kompaktnejsi format balika.
technic&unix

Arheonx

A ešte mám otázku ktorí s týchto setov by ste mi doporučili: 8675, 8676 a 8366. Ide mi hlavne o RC krabicu a oto aby to jazdilo dobre vonku. Môj favorit je ale zatiaľ 8675.

Měch

8366. Pasuje na normální lego technic. Ty druhé dvě obludy mají jiný systém skládání. Navíc používají standartní 7.2 V baterku, která je do 5 minut vybitá (aspoň u mě - musím koupit lepší :-\). Ten 8466 chce 6 AA baterek a podle mého je nesrovnatelně lepší. Záleží ale na ceně, žejo.
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Arheonx

#8
Fú ale ten supersonic stojí ako novo zabalený 275 €   :-\  A u outdoor challengera sa rc box nedá spojiť s technicom ?

mind storm

Malo by sa dať (neviem isto, lebo to nemám doma),
Malý Měch má, tak sa spýtaj jeho.