annonce

Založil muzzo, 04.12.2005, 14:45:48

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

muzzo

Brouzdám si tak po netu a přemýšlím, čím si zpestřím Vánoce a na inzertních stránkách annonce jsem našel tenhle inzerát. Rozhodl jsem se zjistit o jaký hrad se jedná a takhle to vypadalo: "Dobrý den reaguji na Váš inzerát v annonci. Můžete mi prosím říci jaké číslo setu  je uvedeno na krabici a za kolik ho prodáváte. Děkuji."-(píšu já)
a odpověď "Mate li opravdový zájem, můžete zavolat, Proberme to. Pouze podotýkám, ze se jedna o zcela novou věc tomu odpovídá i cena. Děkuji!" (už né výrazná sleva?) 
A já na to "Dobrý den, to jestli mám opravdoví zájem mohu posoudit teprve potom co zjistím o jaké lego se jedna. Napište mi prosím číslo uvedené v  hornim rohu. Děkuji" a odpověď "Milá kočko, to se asi nedomluvíme, Vy si stojíte na svém a já také přeji hezké Vánoce, Petr." Konec citace ;D Tak tedy nezbývá než poděkovat za přání. ;D (Ale s tou kočkou mě dostal ;D ;D)   

TomG

Evidentne seriozni obchodnik. Jeden by i rekl, ze spis ceka kdo se nachyta na kup zajice v pytli. Aby to nebyl nejaky Bionicle hrad :))
Only the best can survive.

muzzo

No jo to mně ani nenapadlo, já spíš čekal Harryho Pottera  ;D

Micho

Citace od: muzzo kdy 04.12.2005, 14:45:48
....
A já na to "Dobrý den, to jestli mám opravdoví zájem mohu posoudit teprve potom co zjistím o jaké lego se jedna. Napište mi prosím číslo uvedené v  hornim rohu. Děkuji" a odpověď "Milá kočko, to se asi nedomluvíme, Vy si stojíte na svém a já také přeji hezké Vánoce, Petr." Konec citace ;D Tak tedy nezbývá než poděkovat za přání. ;D (Ale s tou kočkou mě dostal ;D ;D)   

Asi si ten chlapík poplietol maili ...

muzzo

Citace od: Micho kdy 04.12.2005, 22:14:17
Asi si ten chlapík poplietol maili ...

Taky jsem si říkal, ale byly to smsky.

TomG

Tak si s nim domluv rande, treba si to oznaceni kocko jeste rozmysli :)
Only the best can survive.

muzzo

Citace od: TomG kdy 05.12.2005, 07:19:20
Tak si s nim domluv rande, treba si to oznaceni kocko jeste rozmysli :)

A co když ne? ;D ;D ;D

TomG

Citace od: muzzo kdy 05.12.2005, 07:31:14
Citace od: TomG kdy 05.12.2005, 07:19:20
Tak si s nim domluv rande, treba si to oznaceni kocko jeste rozmysli :)
A co když ne? ;D ;D ;D

Pak mas problem :)
Only the best can survive.

Ravenhorn

Velmi pěkná reakce  ;D

Jsem tam ještě objevil tento inzerát   Star Wars 4475 Jabba's Message, obsahuje figurky C-3PO, R2-D2, Bib Fortuna za 450 Kč. Dále 7113 Tusken Raider Encounter s figurkami 2x Tusken Raider a Anakin Skywalker také za 450 Kč. Je to dvoujnásobně předražené. Tyto sety mam nebo mohl jsem mit za poloviční ceny a to uplně nové orig. zabalené.
Castle, Pirates a Star Wars.

J_BOB

tak to je dost vysoka cena pac aj u nas na slovensku to stoji "len" cca 400
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader