Padající rameno u setu 8421

Založil Bořek Stavitel, 18.07.2007, 08:49:49

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jamesek

Citace od: ass kdy 20.07.2007, 15:10:11
Citace od: Jamesek kdy 20.07.2007, 14:40:00
edit2: pokud jsi myslel tuhle - dlouhý link na pecka modelář - tak tuhle bych nekupoval ani náhodou. Nesedí rozměr a podle popisu a ceny bych si to nelajznul. V kamenných prodejnách pecky nakupuju kolem 15 - 20 Kč. Tahle je asi větší.

Tu jsem si koupil a pasuje v pohodě (používám ji v KTT).

Aha, tak to je jiná. V tom případě v pohodě. Zarazila mně ta cena.

ass

Citace od: Jamesek kdy 20.07.2007, 15:12:06
Citace od: ass kdy 20.07.2007, 15:10:11
Citace od: Jamesek kdy 20.07.2007, 14:40:00
edit2: pokud jsi myslel tuhle - dlouhý link na pecka modelář - tak tuhle bych nekupoval ani náhodou. Nesedí rozměr a podle popisu a ceny bych si to nelajznul. V kamenných prodejnách pecky nakupuju kolem 15 - 20 Kč. Tahle je asi větší.

Tu jsem si koupil a pasuje v pohodě (používám ji v KTT).

Aha, tak to je jiná. V tom případě v pohodě. Zarazila mně ta cena.

Taky jsem se divil, protože na fóru byla zmiňována cena asi 2x nižší. Jiná možnost ale nebyla, tak jsem vzal tuhle.

Pepan

#32
Citace od: Jamesek kdy 20.07.2007, 14:40:00
Jestli si si jistý tím vnitřním průměrem (já ne ;) tak by to mohla být ona, protože ty co kupuju jsou trošku větší. Tužší nejsou, protože jsou ze silikonu a ten je krásně pružný (najdi nějakou kamarádku po úpravě a zkus si to ;) oproti Lego hadičkám z gumy.
Ty tuhé (varianta dvě) mají malý vnější rozměr - do 1mm. Nevím z čeho jsou ale drží fest.


Když má silnější stěnu, tak trošku tužší učitě bude nebo méně ohebná a taky zabere víc místa, či jak to chcete formulovat, otázka je jestli to běžný člověk od oka pozná (porovnání myslím s hadičkami ze silikonu 2x1, nikoliv Legovými) ;)

Co se týká těch kamarádek, tak mi je 16, nevím jaké kamarádky máš ty, ale já bych asi nepochodil  ;D ale jaký je na dotek silikon vím, pač hadičky mám doma taky  ;)

Bořek Stavitel

#33
Takže chlapi mohl bych si koupit tu hadičku 2x1,5 co nabízí na stránce www.peckamodel.cz ?

otaznik

#34
Citace od: Bořek Stavitel kdy 21.07.2007, 15:32:05
Takže chlapi mohl bych si koupit tu hadičku 2x1,5 co nabízí na stránce www.peckamodel.cz ?


Můžeš si koupit co chceš! Podle toho, jak se ptáš na všechno pětkrát, by mě zajímalo, jestli se ptáš i na to, jestli si můžeš zavázat boty nebo si převlíknout kalhoty!?  ::) ::)

Panebože, za co nás trestáš?  ???

***Banana.com

#35
Citace od: Bořek Stavitel kdy 21.07.2007, 15:32:05
Takže chlapi mohl bych si koupit tu hadičku 2x1,5 co nabízí na stránce www.peckamodel.cz ?



Když tak toužíš po hadičce, zkus tuhle. ::) Ještě předtím ale udělej tak 8 témat k tomu, zda tam bude pasovat.

To Otazník : těch trestů se tu vyrojilo nějak moc, tolik zas nehřešíme... :P

grohl

To Otaznik a banana.com: ROF ROFL ROFL Kucí, jak vidno tak nejen já se při čtení tohohle vlákna bavil. Ačkoli je tohle obyčejný spam, jsem ochoten riskovat cokoliv jen za to, abych Vás pochválil za skvělé a vtipné odpovědi.  ;D

merlog

Ahoj, aby nebyla diskuse mimotématická, podívejte se na link: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=159429

Velice zajímavý způsob upouštění vzduchu z pístů za pomoci ventilku ze zapalovače.

danny01

Riesenie sice technicky pekne  ;) Ale neviem si predstavit mat taky hnus niekde na Legu   :-\
Danny

merlog

Jde o nápad, technické zpracování je věc jiná. Určitě by šlo udělat to elegantněji. Výhoda tohoto je možnost určité regulace. Další řešení je strčit do konce hadičky nějaký váleček s malou štěrbinou. Tady však odpadá ona možnost řízení.

danny01

ja viem, preto pisem ze ako technicke riesenie sa mi to paci :) Priznamsa ze sam neviem ako to riesit. Cudujem sa ze neexistuje z Lega nejaky regulacny clen, ktorym by sa naozaj dal prietok vzduchu aspon trosku korigovat...  :'(
Danny