Obchod > Obchody

Změna - akce/slevy/poptávky

(1/13) > >>

Jindroush:
Všechny časově omezené události pište do poddiskuse Akce / Slevy.

Ta se bude pravidelně mazat, informace o tom, že v roce 2004 bylo v Globusu LEGO u Dobrý vody je ne úplně podstatná  ;)

Darth Giovanni:
Upozorňuju na nové obchodní centrum Fashion Arena, Outlet shop. Je to směrem od Černého mostu k Praze, všude jsou zcela jasné směrovky. Je zde také Pompo či co. Radím abyste hned nevzdávali hledání po tomto obchodu, protože je dost záludně schován u schodů vedoucích do resteurací, vedle prodejny PC-her za posuvnými dveřmami:D. Jsou tam věco které se neprodaly a svážejí je tam ze všech Pomp z Prahy a okolí. Ovšem, nečekejte žádný zázrak, protože když jsem tam byl naposled, měli tam děsnej hafec Batmobilů, ale třeba i Exo-Force za 199. Tak kdybyste nekdo cas od casu nasal, prej to tam dost casto aktualizujou... tak tady to je :)

Hana129:

--- Citace: zuzalu  21.08.2009, 22:02:06 ---tesco opava asi obmenuje sortiment a maji nejake sety ve sleve kombajn z 999 za 600,- a jeste par kousku je to normalne v regale tak hodne zdaru :)

--- Konce citace ---

V Tesco jsem dnes byla a neměli tam žádné slevy.  ;)

Na cedulku  city kombajnu 7636 za 600,--jsem však narazila v Globusu- nebyl tam ani jeden.
Sama jsem koupila poslední 8401 http://www.peeron.com/inv/sets/8401-1 za 100,--.
Jinak tam měli ještě ve slevě duplo vlak za 800,--. U zbytku slevněných setů byly už jen cedulky  :P, ale bude to asi akce ve všech Globusech, tak to můžete omrknout v jiných městech.

Hardegon:

--- Citace: Hana129  24.08.2009, 17:20:57 ---Na cedulku  city kombajnu 7636 za 600,--jsem však narazila v Globusu- nebyl tam ani jeden.
Sama jsem koupila poslední 8401 http://www.peeron.com/inv/sets/8401-1 za 100,--.
Jinak tam měli ještě ve slevě duplo vlak za 800,--. U zbytku slevněných setů byly už jen cedulky  :P, ale bude to asi akce ve všech Globusech, tak to můžete omrknout v jiných městech.

--- Konce citace ---

V Globusu Plzeň-Černice nic takového neni. Jen pár 7669 kolem 500. Jiinak na LEGO plné ceny.  :(

Honzik:
Při použití slevového kupónu "kostky" , který se vloží v košíku si můžete na shopu hracky-kong.cz koupit Lego Star Wars 7752 - Count Dooku's Solar Sailer za 1199 Kč

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi