Prvé stretnutie Lego Trains maniakov

Založil rdk, 10.11.2005, 19:50:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

rdk

No, aby to měli Slováci blíž, tak by se to mělo uspořádat v Brně, ne? ;)

EDIT: Odděleno z jiného threadu

Cavelon

Citace od: rdk kdy 10.11.2005, 19:50:44
No, aby to měli Slováci blíž, tak by se to mělo uspořádat v Brně, ne? ;)

No, no, to by bolo supiš! Mám to od svokrovcov na skok. Micho tiež často chodí do BA, tak by sme mohli spolu aj s KLF a mythom odskočiť. A rdk by nám mohol vybaviť nejaké ubytovanie, aby sme sa mohli v kľude zotaviť. Teda poviem Vám, to je fak vynikajúci nápad! 8) :D

Micho

#2
Citace od: rdk kdy 10.11.2005, 19:50:44
No, aby to měli Slováci blíľ, tak by se to mělo uspořádat v Brně, ne? ;)

To je dobrý nápad! 8) 8) 8)

Pripájam sa k Cavelonovi. Čo tak si urobiť stretnutie niekedy pred Vianocami (alebo po nich) a pozrieť si v rámci toho aj tu výstavu vláčikov, ktorá tu už bola spomínaná. Samozejme pre tých, ktorých to zaujíma (nie je to Lego).

rdk

Bysme si mohli udělat i vlastní kolejiště, na kterým by jezdilo několik Santa Féček s mrakem vagónků. ;D ;D ;D

Cavelon

Citace od: rdk kdy 10.11.2005, 20:02:43
Bysme si mohli udělat i vlastní kolejiště, na kterým by jezdilo několik Santa Féček s mrakem vagónků. ;D ;D ;D

Ty kokso! A vybavíš nejakú telocvičňu? ;D

rdk

Citace od: Cavelon kdy 10.11.2005, 20:04:50
Ty kokso! A vybavíš nejakú telocvičňu? ;D

Místo by se dalo zařídit a zdarma... 8)

Micho

Citace od: Cavelon kdy 10.11.2005, 20:04:50
Citace od: rdk kdy 10.11.2005, 20:02:43
Bysme si mohli udělat i vlastní kolejiště, na kterým by jezdilo několik Santa Féček s mrakem vagónků. ;D ;D ;D

Ty kokso! A vybavíš nejakú telocvičňu? ;D

A bude nám to vôbec stačiť?  8)

peter

Citace od: rdk kdy 10.11.2005, 20:06:21
Citace od: Cavelon kdy 10.11.2005, 20:04:50
Ty kokso! A vybavíš nejakú telocvičňu? ;D

Místo by se dalo zařídit a zdarma... 8)

Tady naznačuješ něco jako, že máš nějakou místnost? Proč tedy neuděláme nějaký ten sraz tam. Mohli by jsme pouštět LEGO filmy, uspořádat třeba soutěž v Trucktrialu apod.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Radical

Se nám z toho vyvíjí AFOL club!  ;) ;D
Old lego , good lego.

rdk

#9
Citace od: peter kdy 10.11.2005, 20:51:24
soutěž v Trucktrialu

Co to je? (V souvislosti s legem)

Colonel32

no, RDK by mistnost sehnat mohl, ale je to v Brne.. takze by vsichni zucastneni museli prijet tam... a nevym, jak by to bylo se zajistenim ubytovani...

Jarmila

Citace od: Colonel32 kdy 10.11.2005, 23:51:23
no, RDK by mistnost sehnat mohl, ale je to v Brne.. takze by vsichni zucastneni museli prijet tam... a nevym, jak by to bylo se zajistenim ubytovani...

Nejsme žádné cukrové panenky: Karimatku a spacák s sebou a je vystaráno.  ;D ;D ;D
Trocha toho nepohodlí nám, pravověrným AFOLům, přece nemůže být na překážku.
Ale raději bych něco podobného realizovala v teplejším ročním období a ne hned teď v zimě.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Colonel32

nejsme cukrove panenky, nejsme cukrove panenky... ale radsi az v lete...

otaznik

Nápad srazu v Brně, aby mohlo přijet co nejvíce lidí, se mi dost líbí. Snad se nějak podaří sehnat to ubytování.

Colonel32

bud spacak a primo mezi legem, nebo hotel...

otaznik

Citace od: Colonel32 kdy 11.11.2005, 16:38:21
bud spacak a primo mezi legem, nebo hotel...

Já jsem pro hotel :-)

Colonel32

na legu setri, a pak se ubytuje v hotelu....

Police collector

Když tak máte rádi vláčky - jděte spinkat  na nádraží.  ;D Já přespím u tety  >:D >:D
Terminated.

rdk

Citace od: otaznik kdy 11.11.2005, 13:12:51
Nápad srazu v Brně, aby mohlo přijet co nejvíce lidí, se mi dost líbí. Snad se nějak podaří sehnat to ubytování.

Věřím tomu, že by se dalo sehnat něco cenově snesitelnýho. Můžu se dyštak poptat... 8)

Micho

Najlepšie je to robiť v lete cez prázdniny. Vtedy sú vysokoškolské inťáky - koleje prázdne a núkajú ubytko v dobrých cenách. Ale to je dosť ďaleko - o 3/4 roka. A my ktorí máme decká - ideálne obdobie na plánovanie s nimi nejakých párdňových akciíí.

Druhá strana mince - dovolenky a ktohovie ako to bude s nami ....

Cavelon

Ja sa tiež prihováram za to, aby sa aj viacdňová The First CZ&SK Lego Trains Maniac Show  :D konala až cez letné prázdniny, inak to je pre mňa veľmi problematické. Ale to neznamená, žeby sme dovtedy nemohli uskutočniť len také kratšie pub posedenie, iba CZ&SK AFOL Meeting. S veľkou istotou (99%) môžem prísť medzi vianočnými a novoročnými sviatkami. 8)

Micho

Citace od: Cavelon kdy 11.11.2005, 22:13:06
..... S veľkou istotou (99%) môžem prísť medzi vianočnými a novoročnými sviatkami. 8)

A keď to Cavelon píš, tak verte, že s veľkou istotou príde. Ja si beriem tých zvyšných - 1%.  ;D  Nie, nie ... aj ja by som to celkom uvítal v takom čase zimných prázdnin - u mňa to by šlo tak na 50%.

rdk

To by byla přímo Vánoční LEGO spářkaTM. ;D 8)

Co se týká prázdnin - mám zkušenost, že na prázdiny se něco domlouvá podstatně hůř, protože polovina lidí stejně někam odjede...

Cavelon

Nedá sa všetkým vyhovieť. To máš jedno, kto môže a chce prísť, tak príde a kto nie, možno na budúce. Aj keby nás prišlo iba 5, tak aj tak si myslím, že to bude príma stretnutie. ;)
Ja sa tam mimo prázdnin určite nedostanem :'(, lebo máme doma prváčika. 8)
Čo je to spářka?

rdk

#24
Citace od: Cavelon kdy 11.11.2005, 22:32:49
Čo je to spářka?

Akce, při níž lidé skončí spaření jak hlávkový salát. ;D ;D

EDIT: Našel sem i toto: moravský ekvivalent slova pařba. 8)

Jarmila

Jestli jste zapomněli na nápad srazit se v Brně o prázdninách, tak já si to pamatuji moc dobře!  :D
Takže si toto celé od začátku znova pročtěte a vyjádřete se, jestli domluvíme sraz v Brně o prázdninách nebo ne. Nejvíce starostí by s tím ale měl nějaký Brňan.

Možná přidat anketu: Jel bych do Brna, nejel bych do Brna.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

rdk

Citace od: rdk kdy 10.11.2005, 20:06:21
Místo by se dalo zařídit a zdarma... 8)

Toto sem napsal v listopadu. Nyní už to bohužel není pravda...

Jarmila

Najde se mezi námi někdo z Brna, okolí Brna, studující či pracující v Brně, kdo by byl ochoten zorganizovat akci pro setkání v Brně? Pokud ano, tak se přihlaste. Ať se to rozjede nebo ať se možnost setkání v Brně totálně zazdí. A pak přestanu "prudit".

(Ne, netěšte se. Vymyslím zase něco jiného. :P)
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Jarmila

Citace od: Jarmila kdy 10.05.2006, 12:56:35
Najde se mezi námi někdo z Brna, okolí Brna, studující či pracující v Brně, kdo by byl ochoten zorganizovat akci pro setkání v Brně? Pokud ano, tak se přihlaste. Ať se to rozjede nebo ať se možnost setkání v Brně totálně zazdí. A pak přestanu "prudit".

(Ne, netěšte se. Vymyslím zase něco jiného. :P)

Nepřihlásil se nikdo.  :'( :'( :'(
Ale protože jsem jak tropická zimnice, tak nedám pokoj.  >:D >:D >:D
Jeden ochotný se nechal ukecat a teď na mé přání "prohledává terén".   :-* Nic není ztraceno. Možná se sejdem.  ;D I v Brně.  ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

MildaPajda

Sem taketo skorocajzl, do stadlu bych se klidne vydal slopnut nejaky ten skopek... ;)
tak to domluvte... ;)
v pripade nabizim 3 mista v aute.. ;) 
m.

karimatku i spacak mam vlastni... ;)
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)