(Vlastní) Rekreační areál Lipno Point

Založil Luky1987, 14.09.2012, 07:04:12

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Luky1987

Hala je prakticky hotová, schází pouze sítě na badminton, na tenisovém kurtu již je  :)
Na druhém objektu již jen ladím interiér a musím nějak kloudně osadit střechy...
Budovy budu předávat 6.12.2012, poté budu do konce roku ladit terén.
Instalace na místě bude nejspíš až na jaře, zvažuje se umístění ve venkovním prostředí - samozřejmě v "akvárku".










Micho

Luky, úžasná prácička. Rátajú sa mi hlavne cesta a povrchy pasluboviek.  8) 8) 8)

peki

Věděl jsem že to bude veliké, ale nečekal jsem že to bude takový macek  :o Na to už je opravdu potřeba stěhovák  >:D Libí se mi to je to opravdu model.

Luky1987

Tak budovy jsou hotové z takových 95%, jen doladit detaily.
Hlavně, že už jsou pod střechou...












MLT

No to je nádhera, úžasné, úchvatné.....

Ptakus

#35
Pekelná stavba :D Letos sme tam vyhráli závod na Dračích lodích a vyfasovali sme za to kolem dvaceti litrů rumu. Tak si moc nevzpomínám jak to tam vypadalo, ale todle mi to pěkně osvěžilo :D

Ethan

Vypadá to velmi dobře, neumím si ani představit, co taková stavba obnáší. Zatím jsem rád, když postavím něco o velikosti modulárního domu.

Luky1987

Díky, obnáší to asi tolik, že už stavění z Lega není zábava, ale práce ;)
Samozřejmě práce, která člověka baví...

peki

Libí se mi jak jsi vyřešil střechu. Vzhledem k vysokému detailu zpracování interiérů modelu by možná stálo za to udělat i nějaké video něco jako prohlídka LP z pohledu minifiga  ;D  A ještě bych to doplnil krátkým animačním filmem jak figové hrají různé sporty v LP  :o

Luky1987

Tak budovy dnes byly slavnostně předány do užívání, snad přežijí převoz na jih.
Udělal jsem pár posledních fotek, budovy jsou tedy hotové.
Celkový rozměr je tedy 310x230cm, výška hřebenu střechy haly 45cm.
Celkový počet kostek bude cca 130.000ks, je v tom cca 300 hodin práce. (plánování, nákupy, třídění, stavba)
Teď ještě do konce ledna dodělat terén, a můžu se pustit do dalšího obdobného projektu.
Krycí jméno - Space Point >:D














Systematik

Citace od: Luky1987 kdy 06.12.2012, 15:15:44
Tak budovy dnes byly slavnostně předány do užívání...
Dobrý, nicméně mnohem více jsem zvědav na ten další projekt  :D

Edit: tohle byl Tvůj 800. příspěvek :D

Chairudo

vypadá to fakt super :)

Citace od: Luky1987 kdy 06.12.2012, 15:15:44
Celkový počet kostek bude cca 130.000ks,

To je jen velmi hrubý odhad nebo vycházíš z nějakých reálných čísel?
Kolik ta stavba váží?
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Luky1987

Tak 24.1.2013 až 26.1.2013 proběhne na Lipně montáž.
Návštěvy jsou vítány :)

peki

První model je již úspěšně nainstalován. Je to opravdu impozantní. Nedá se do ani pořádně v celku vyfotit  ;D

linhi


Daniel

To seš rád, že ti to konečně zmizelo z půlky kuchyně, co? ;)
Jinak, jak jsem již naživo říkal, paráda! Už se těším na Lipno, abych to mohl porovnat s originálem! :)

Hana129

Obdivuji vytrvalost, krásná stavba!

Luky1987


blindmelon

#48
No pěkný to je.... Akorát mám výhradu, proč plážový volejbal žen, sledují samé ženy? Nebylo by typické, kdyby tam okouněli spíš figové? ;D EDIT: aha, oni hrají proti fotbalistovi a tenistovi...  ;D
Hezký den, Blindmelon

Jonas

Je to skutečně pěkné a monumentální.

Myslím, že Luky opět dokázal, že je nepřekonatelným mistrem ve stavění realistických staveb (v reálném měřítku) ze současnosti.
Jonas - Můj Brickshelf

branio

Úžasné množstvo detailov, parádna práca.
Ale najviac ma rozsekali clonetrooperi v jedálni ;)

Micho

Fantastická práca plná detailov. Luky je frajer!  8) 8) 8)

waf

RESPEKT

Vypadá to perfektně. Budete ještě nějak doplňovat volné plochy - např. nějaké lodičky na vodu apod.?


William

Taky dotaz k voleyballu, ja nevidím balón :)
Jinak super, tato stavba je dle mého přesně padnoucí k tvému stylu stavění.

Mtron

Paráda, už se tam těším, jako nikdy na žádnou výstavu. Jenom teda maličkost, proč na terase nesedí Mtroni a Blacktroni ?
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Togaran

Moc povedené :) je neuvěřitelný jak jsi si s tím vyhrál. Vsadím se, že i dětskou prolejzačku máš podle skutečnosti  ;)

Nemůžu si odpustit - kolik je v tom kostek a jak dlouho jsi to stavěl?  >:D tenhle počet platí?
Citace od: Luky1987 kdy 25.10.2012, 13:38:04
Velikost: 310cm x 240cm x 50cm
Počet kostek: 127.001ks (zatím ;))
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Luky1987

Citace od: Togaran kdy 27.01.2013, 17:39:24
Moc povedené :) je neuvěřitelný jak jsi si s tím vyhrál. Vsadím se, že i dětskou prolejzačku máš podle skutečnosti  ;)
Nemůžu si odpustit - kolik je v tom kostek a jak dlouho jsi to stavěl?  >:D tenhle počet platí?
Citace od: Luky1987 kdy 25.10.2012, 13:38:04
Velikost: 310cm x 240cm x 50cm
Počet kostek: 127.001ks (zatím ;))
Konečný rozměr je 308x230cm a počet kostek se ještě o pár tisíc zvedl, neprozradím ho, bude totiž součástí nějaké tipovací soutěže ;)
Jinak děkuji všem za pozitivní ohlasy.

Ryxe

Jedním slovem paráda! Zakomponování života stavbu hodně zvedlo spolu s různými detaily, typu prolézačka atd... .

Tomik

#58
Musím říct, že tohle se ti opravdu povedlo! Nejvíce mě zaujal a pobavil život kolem budovy - clone troopeři, mimozemšťani v jungli, :D indiáni u ohně, mořská panna atd.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr