Design a produkce unikátní sady modelů tropického ostrovního hotelu

Založil Jakub Codr, 14.08.2020, 06:36:41

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jakub Codr

Zdravím,
dostal jsem za úkol prověřit možnosti vytvoření modelů tématicky spojených s naším hotelovým resortem v tropech.
Jedná se vytvoření produktů použitelných jako dárky pro hosty a jako PR pro náš Sales tým.

ideální by bylo získání partnera, který by pomohl vyvíjet sety v průběhu několika sezon. Tedy nejedná se o jednorázovou spolupráci.

Rádi bychom dosáhli luxusního vzhledu bookletu a balení. V bookletu by se kombinovaly pokyny ke stavbě s fotografiemi a texty od našeho PR.

Měřítko a počet dílků na model - vše podle dohody.
Očekávaný počet kusů od každého modelu - řádově desítky.

Těším se na komentáře a doporučení, kam se obrátit a jak postupovat, aby byl tento projekt  úspěšný. 

Jakub


Anatyt

Tak nadizajnovať, nakúpiť a nasáčkovať ti to tu ľudia vedia. Ale pod značkou LEGO to rozdávať nemôžeš.

Jakub Codr

To je jasné.
jde mi o to, aby se používaly orig. LEGO kostky. jinak vše musí být v našem firemním brandu.
důležité je sehnat lidi, kteří umí a jsou schopní dodat na čem se dohodneme.

Skyrider

Jako vymyslet model, dodat kostky a zpracovat návod se dá udělat relativně v pohodě.
Ale prodraží se Vám to, jakmile budete chtít mít návod vytisknutý (třeba jako u Lego setu a ne jen na papiře) a taky potisk na krabici

Jakub Codr

To už je prostě život. musí to vypadat profesionálně a luxusně.  :D

Hardegon

Podobné věci jsem realizoval nebo byl v procesu. Spousta z nich zanikla, protože zadavatel neměl představu o ceně lega. Tisknout si to nemůžem a závoz přímo z továrny neexistuje.

Klidně mi napište zprávu, pošlete mi nějakou svojí představu a udělám vám nějakou základní rozvahu.