Aký software na virtuálne tvorenie používate?

Založil jantosciak, 25.02.2010, 15:10:27

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

jantosciak

Pred nedávnom som si nainštaloval Lego Digital Designer a prišiel som na to, že je to akurát dobrá blbosť. Dielikov má strašne málo a celkový model sa nedá nijako virtuálne odskúšať. Aký software na virtuálne tvorenie sami používate? Podporuje aj Windows 7?

Hardegon

Napřed se zeptám, jestli si prošel rubriku CAD (Vše o virtuálním stavění, renderování apod.)? Určitě se tam dozvíš co potřebuješ...

Petronel

Koukám že je tady takové načaté téma... nechtěl jsem vytvářet nové, tak se zeptám tu.

Mám takovou prosbu: Virtuálně jsem nikdy nestavěl, jen pouze pár pokusů v LDD, ale jinak mám rád skutečné kostičky. Problém je ale ten, že teď bych si potřeboval postavit takový větší návrh a sháním na to nějaký vhodný program. Potřeboval bych aby tam byla možnost dát zelenou plochu 64x64 studů (4 klasické baseplates) a aby tam byly všechny klasické Lego stromy, no tedy aspoň ty 3: kulatý a malý a velký špičatý. To jsou jediné požadavky (s předpokladem že všechny základní kostky tam budou  :) )

Byl by nějaký takový program? Jaký byste na to použili?
Snad se na toto mohu normálně bez ukamenování zeptat :) Potřebuji jen nějaký jednoduchý program na tuto jednu stavbu, avšak aby to zmíněné zvládal...

Děkuji za pomoc a odpovědi

Anatyt

Hargedon vám tu už naznačil, kde nájdete odpoveď.
Inak samozrejme LDraw + ML-CAD.