(Vlastné) Niekoľko renderov autíčiek

Založil Splinter, 01.02.2009, 12:51:39

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Splinter

Po dlhých trápeniach pri rozbehaní L3P a ostatných som postupne začal pretvárať staré MLCADové návrhy do nejakej slušnejšej formy...
Obrázky nechávam na brickshelfe nech to zbytočne nezavadzia...
Odkaz na Brickshelf

Allconel

Veľmi dobré fakt, spätné zrkadlo na traktore dobrá detail, akurát ten kamión a ručičky tých pasažierov sú kusa obmedzené.

linhi


maeror

Moc hezké. Aby to bylo úplně 100%, možná by to chtělo něco udělat s tím odleskem na silnici; přece jen to podle okolí nevypadá, že by mělo být náledí jak zrcadlo...  ;) Ale nevím, nakolik je to reálné provést, do těchto tvůrčích krajin jsem ještě nezabrousil.

Splinter

CitaceAby to bylo úplně 100%, možná by to chtělo něco udělat s tím odleskem na silnici
No neviem do akej miery sú lesklé bežné cestné podložky pretože sa mi reálne do rúk ešte žiadna nedostala, ale predpokladám, že sa lesknú asi ako aj ostatné kocky...

Splinter

Po dlhšom čase som zasa zostavil nejaké vozidlo a zároveň som si aj vyskúšal nový typ pozadia a osvetlenia. Teraz sa jedná o valník. Zámer bol taký spraviť kabínu čo možno najnižšiu, no podarilo sa mi dostať len na úroveň ako majú aj iné 6study od TLC (teda okrem toho, že v tejto kabíne sedí vodič o 1 plate nižšie). Neskôr pridám aj iné pohľady (kde bude aj vidieť na korbu atď.).

P.S.: Dúfam, že som tentokrát nezabudol na nejaký konštrukčný detail, ktorý by znemožnil zostavenie tohto modelu  :)

blackrabbit

Strašně se mi líbí tvoje "stavby", jsem rád, že si se vydal cestou 4 studů. I když je tohle 6-ti stud tak je to moc povedené... Připomíná mi to zlatou éru.  :D

Splinter

Tak, nastalo mierne uvoľnenie od povinností, ostal nejaký čas aj na "stavanie". Tentokrát som dostal chuť na postavenie ťahača s "ňufákom" po prečítaní si recenzie na set č. 3221. Výsledok môjho snaženia môžete vidieť nižšie, je taký polostud, polostudless hybrid. Najväčšou výzvou bola zadná časť kabíny, ktorá aby nekolidovala s hlavami vodiča a spolujazdca je spravená snotom. Ostatné časti sú potom jednoduché. Zatváranie návesu som si požičal od werraca. Po úspešnej kompletizácií hlavného objektu záujmu som sa ho rozhodol umiestniť do vidieckej krajinky s krivolakými cestami a alejami ovocných stromov popri nich. No to je asi tak všetko v slovách.