(vlastní) Pražské metro a Moskevské metro

Založil betakaroten, 06.05.2005, 21:47:47

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

betakaroten

To doufám, že ne! Tohle je totiž pohled z kabiny přijíždějícího metra (vystupuje se doleva).

Micho

A ja som myslel, že to nejaký Lego turista si obzerá stanicu a krásny výhľad na trať.  ;D

TomG

Akorat by to mozna chtelo ty bricky po stenach pruhledne. Jaksi mi to na karlaku vzdycky pripomina jako kdyz tam jsou na stenach flasky od okurek :)
Only the best can survive.

myth

Pekné :) Ale nechýba tam čistou náhodou ešte jedna koľaj?
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Colonel32

ne, nechybi... jsou tam obe koleje.

jinak, gratuluju, vypada to naprosto, ale naprosto uzasne...

myth

When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

peter

#36
No tak já to naopak trochu zkrytizuji zkritizuji, abys jsi mohl zlepšovat :P

Nejvíc mi vadí to přesvětlení a vůbec barva toho světla. Skus Zkus to změnit a jsem si jist, že to bude daleko věrnější. Jinak ty sloupy bys měl o jeden stud zapustit, protože ve skutečné stanici nevyčnívají, ba naopak jsou ještě trochu zapuštěné.

Tak doufám, že jsem se Tě moc neurazil. Jinak je to skvělá práce. Škoda, že si ji nemohu postavit i v reálu.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Colonel32

jeste bych podotkl, ze by se dalo vyhloubit dira mezi kolejema jeste tak o tu jednu, dve tretinky, a teoreticky by se dalo pokracovat i kusen tunelu metra za vyjezdem ze stanice

betakaroten

Citace od: peter kdy 11.10.2005, 18:32:47
No tak já to naopak trochu zkritizuji, abys mohl zlepšovat :P ....
Asi tak o víkendu se vrhnu na "reál", tohle byl jen pokus; vůbec se mi nelíbí ta klenba, je to celé moc hranaté, zkusím experimentovat s panty (hinge). LDRAW zdroják nezveřejním, poněvadž je to zbastlené a nedrželo by to pohromadě, taky tam absolutně chybí střední chodba a protější nástupiště ...

betakaroten

První zhmotnění je na světě, připomínkujte, kritizujte, eventuelně pošlete nějaké díly  ;D třeba průhledné mřížky na pilíře (ty se mi nepovedly).

betakaroten

To jsou ony nešťastné pilíře :(

betakaroten

"Tubing" aneb Jak to vidí okolní skála :) (směrem doprava má skutečná stanice ještě dva oblouky klenby)

betakaroten

Podle mého názoru nejlepší záběr.

Teddy Bear

Vyborna Prace!!!
Toto, ale jeste tak 100krát  ;D ;D ;D ;D
Buďte sami sebou!!!

muzzo

je to paráda, jenom by to možná, chtělo přidat na rozměrech do všech stran.

edward193

Je to uchvatne, neviem, co dodat...

betakaroten

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=1480277 Stanice podle mě výborná, jen ten vlak je trochu neohrabaný ...

betakaroten

Foto z průběhu stavby. Ještě dodělám navazující kusy tunelů a "boudu na povrchu", další obrázky už budou za denního světla.

Micho

To schodište vyzerá dobre. Som zvedavý a teším sa na ďalšie fotá z tejto stavby.  8)

betakaroten

Práce pokračují...

betakaroten

.

betakaroten

.

myth

Wau. Nemám slov. Je to inšpirované nejakou existujúcou stanicou metra, alebo je to fantázia autora?
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Police collector

Mě to připomíná jednu z těch nových - myslím že Vysočanskou anebo Černý most - jedna z nich je podobná - každopádně - móc pěkné ! Palec nahorů !
Terminated.

Cavelon

Černý most asi ťažko, ten predsa nemá pohyblivé schody smerom nadol. :P

Radical

Old lego , good lego.

corelxt

cerny most... rofl ;D pc ty fakt dokazes pobavit...

cerny most, co ja vim, a pokud ho nahodou behem pulhodiny neprestaveli, tak ma spolecny kolejiste s oddelenyma nastupistema pro kazdy smer zvlast. tedy jako hlavni nadrazi, vysehrad a spol..

rajska zahrada ma patrovy kolejiste, takze ta to taky neni...

Colonel32

nechci kazit radost, ale me osobne to prijde hodne spatne, co se celkoveho dojmu tyce, vysehrad byl podle me mnohem lepsi... uznavam, ze ty schody samy osobne jsou uplne luxusni, ale ten zbytem mi pride takovej, ze stanici metra jen vzdalene pripomina... proste to nema styl...

KLF

Mna by zas hlavne zaujimalo, co je na tej stanici "funkcne" ?  :o

Terminated.

peter

#59
Bohužel se musím připojit k názoru C32. Jak uvedl, tak schody sami samy o sobě jsou skvělé, ale zbytek je dle mého názoru silně odbitý. Přijde mi, že bylo jen na rychlo splácáno spousta kostek, bez většího nápadu. Stanici metra mi to také nepřipomíná žádnou :-\

Takže přeji mnoho štěstí do rekonstrukce a ať se zadaří alespoň jako u Vyšehradu. ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.