(vlastní) vlaky

Založil stepan, 02.06.2006, 09:34:05

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

stepan

řada 751

otaznik

Krásně vystihnuté charaktery lokomotiv. Ještě si trochu pohrát s pár detaily (např. uchycení předku 751) a bude to naprosto super.

Cavelon

Vyzerá to zaujímavo, len tak ďalej! ;) Konečne sa niekto prezentuje aj s domácimi vozidlami. :)
Chcelo by to ešte foto na porovnanie s realitou...

stepan

CitaceChcelo by to ešte foto na porovnanie s realitou...
přidáno ;)

peter

#4
No já smekám, je to opravdu super. Nemám ani co bych dodal, snad jen bych doplnil ta horní hlavní světla Clear plate 1x1 ;D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Cavelon

Citace od: stepan kdy 02.06.2006, 09:34:05
řada 751

Tu máš spriahlo (držiak s magnetom) upevnené pevne na ráme/karosérii, nie na podvozku. Alebo tam vôbec nie je? Z obrázku to neviem rozlíšiť...
Skúšal si s tým aj jazdiť s pripojenými vagónmi? Nemá to problémy pri jazde do zátačky/cez výhybky?


Cavelon

Citace od: stepan kdy 02.06.2006, 10:46:50
vsechno projizdi dobre

Jasné, ok. ;)
Má to aj nejaký interiér?

Lukas

Tak tohle je fakt nádhera! :o :o
Perfektní práce stepane, konečně vlak otevírajícímy dveřmi.

stepan

#9
CitaceMá to aj nejaký interiér?
v kabině 751 je http://www.peeron.com/inv/parts/2431px17 ;D
edit: židle je v 742

muzzo

Ta 751 je výborná, jsi dobrej   :o

Shi-So

Citace od: muzzo kdy 02.06.2006, 11:29:43
Ta 751 je výborná, jsi dobrej   :o

Souhlas ,jako milovnik clasickejch masinek tleskam :D
Neuvazujes o treba E499 ,nebo E69?

stepan

CitaceNeuvazujes o treba E499 ,nebo E69?
E499 z lega asi postavit nepude a E69 du zkusit. 8)

Micho

To stepan: Tak ta 751 je pefektná. Som rád, že zase niekto rozšíril rady priaznivcov vláčikov. Teším sa na tvoje ďalšie výtvory.  8)

PS: Potešilo by ma viacej fotiek na tvoje dielka, hlavne na zverejnenú 751.

Dansson

Velmi zdařilé a vagónky nejsou žádné???

tazzy

Nááádhera, takové krásné vlaky jsem snad ještě ani neviděl..

stepan

Citacevagónky nejsou žádné???
vagónky jsou, ale teď neni čim je vyfotit 8)

hobby

Moc pěkné a nápadité, svědčí o velké šikovnosti autora. Budeme se těšit na celý vlak s vagony, případně na další modely :).

Benelli_2000

Skvělé výtvory, které se dokonale podobají skutečným předlohám - gratuluji!
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

MiP

Citace od: stepan kdy 02.06.2006, 09:34:05
řada 751
Tohle je prostě nádhera! Asi si doopravdy nějaký ten vlak pořídím.  ;)
-------------------------------------------------------
MiP http://www.mipovo.cz - MiPova nabídka setů a dílů http://www.bricklink.com/store.asp?p=mip - BL shop MIPOVO

MwK

Ta rada 751 to je krása!Taká presnosť!Proste užasne,paráda...Naozaj klobúk dole...
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

TomG

Tak to koukam, s tou 742 si me predbehl, neni to dlouho co sem po te lokomotive koukal, ze by nemelo byt tezke ji postavit.
Only the best can survive.

Colonel32

nevim, jestli zamracena jeste stoji, nebo uz je rozebrana, ale nybl bys ji ochoten pripadne dat dokupy a zapujcit na vystavu ve svitavach?

Shi-So

Citace od: Colonel32 kdy 27.12.2006, 18:19:54
nevim, jestli zamracena jeste stoji, nebo uz je rozebrana, ale nybl bys ji ochoten pripadne dat dokupy a zapujcit na vystavu ve svitavach?

Pripadne nemas na ni nejaky navod? :D

stepan

Ahoj, na výstavu jí bohužel dát nemůžu, ale jestli by jí chtěl někdo postavit, ať mi napíše SZ, a já mu pošlu víc fotek v lepší kvalitě. ;)

H0636

Jsi šikulka. Nemá to chybu.

Papiňák

#26
edit: ok, pomlčím :-)

stepan


stepan

Ten ozubenej převod sem odkoukal od nějakýho návrhu tady na fóru a už nevim od koho, tak když to bude číst tak děkuju za nápad  ;D

hobby

Citace od: stepan kdy 23.07.2010, 16:11:27
a teď chystám tajný projekt
;) Nic tajného: bude to 477.0 - "Papoušek" a jeden už tady jezdí - viz:
http://www.kostky.org/forum/index.php?action=dlattach;topic=15905.0;attach=54956;image
Ten sice není 2'D2' jak je správně - pouze nesprávně 2'C2', ale zato celé hnací soustrojí je v pevném rámu přes všechna hnací kola a všechna kola s nákolky (kola bez nákolků nechci a nepoužívám). Každopádně jsem zvědavej, jak tvůj Papoušek dopadne a rád uvidím jeho jinou verzi. Ten můj pohání motorizovaný služební vůz.