Adventní kalendář Lego 399.-

Založil Llevelyn, 05.12.2005, 22:31:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Llevelyn

V Carefouru Praha Štěrboholy..možná i v jiných.
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

muzzo

Za ten kalendář je to ještě pořád moc.

werrac

Ve Sterboholech je pokud se nemylim Interspar,
Carrefour je v Edenu ??? Takze kde ?

Raistlin M


TomG

Ja byl v Intersparu pred nejakou dobou (nemyslim ten na Zlicine), ale ten dalsi a kdyz sem se tam byl podivat na LEGO, tak sem to tam nemohl najit a kdyz sem to nasel, tak tam meli pekny bordel v cenach, ze kdyz meli neco v akci nebylo jasne ke kteremu setu to patri a u pokladny sem to zjistovat nechtel.
Only the best can survive.

Dickie

Citace od: TomG kdy 07.12.2005, 09:58:54
Ja byl v Intersparu pred nejakou dobou (nemyslim ten na Zlicine), ale ten dalsi a kdyz sem se tam byl podivat na LEGO, tak sem to tam nemohl najit a kdyz sem to nasel, tak tam meli pekny bordel v cenach, ze kdyz meli neco v akci nebylo jasne ke kteremu setu to patri a u pokladny sem to zjistovat nechtel.

po ploše by měli snad mít pípáky na cenu, aspoň mám pocit, že jsem nebyla v žádným Sparu bez pípáků
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

TomG

Citace od: Dickie kdy 07.12.2005, 10:26:40
Citace od: TomG kdy 07.12.2005, 09:58:54
Ja byl v Intersparu pred nejakou dobou (nemyslim ten na Zlicine), ale ten dalsi a kdyz sem se tam byl podivat na LEGO, tak sem to tam nemohl najit a kdyz sem to nasel, tak tam meli pekny bordel v cenach, ze kdyz meli neco v akci nebylo jasne ke kteremu setu to patri a u pokladny sem to zjistovat nechtel.

po ploše by měli snad mít pípáky na cenu, aspoň mám pocit, že jsem nebyla v žádným Sparu bez pípáků

Tak to uz nevim, sem celkem spechal a nejak sem nekoukal jestli tam maji ctecky kodu, vim ze v Carrefouru je maji.
Only the best can survive.

Raistlin M

V tomhle Intersparu je neměli. To vím jistě, neboť jsme tam s Llevelyn kupovali nějaké zlevněné DVD pro "minifiga" a museli jsme k pokladně.

werrac

Takze trochu se zpozdenim, ale prece mam doma Adventni kalendar, vyjde  diky pozdnimu nakupu presne do konce roku. Musim rict, ze neni spatnej, nebot mi pomaha vstavat do prace, kazde rano se tesim jako malej kluk :-), ze si otevru dalsi okenko. Je sice drazsi nez cokoladova verze, ale apson clovek nepribere :-). Obsah je celkem pouzitelny, az na drobne nutne upravy, odpovidajici cena by podle mne byla asi ty 300, a jestli bude vyprodej, poridim si jeste jeden :-).