Lego prodejny v Německu

Založil Blake, 01.12.2005, 18:28:01

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Blake

Zdravím, neví někdo z místních AFOLŮ kde v Německém Mnichově je LEGO prodejna na způsob legáčka nebo legulky? Www adresy by přišly vhod. Díky

Maci

Občas jedu kousek za hranice a taky bych přivítala dobrý typ kam se podívat. Něco jak jsou naše www.akcniceny.cz . Existují podobné stránky i v Německé verzi?

Jindroush

Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Blake

No spíše bych potřeboval odkaz na prodejnu přímo z Mnichova. Zda tu někdo neví. Toto http://www.1000steine.com je jenom fórum.

rdk

Při troše snahy a proborouzdání lego webu bys objevil lego shop v Mnichově. ;D 8)

The LEGO Store
München, Germany
Unit B-13
StadtQuartier Riem Arcarden in der Messestadt
Willy-Brandt-Platz 5
München  81829
Germany
Phone: 089/9453 9969
Fax: 089/9599 3144

Blake

Díky! Snaha byla velká, ale brzy se dostavil zvláštní pocit  ;D, který převýšil velikost snahy a předčasně jsem opustil stánky. Hoj

Blake

#6
Citace od: rdk kdy 01.12.2005, 23:44:22
Při troše snahy a proborouzdání lego webu bys objevil lego shop v Mnichově. ;D 8)

The LEGO Store
München, Germany
Unit B-13
StadtQuartier Riem Arcarden in der Messestadt
Willy-Brandt-Platz 5
München  81829
Germany
Phone: 089/9453 9969
Fax: 089/9599 3144

Jenom upřesním pro další zájemce: Tato prodejna se nachází v předměstí Mnichova a je to objekt starého Mnichovského letiště, který se přebudovalo na výstaviště a  prodejní středisko. The LEGO Store je officialní zástupce www.lego.com.

Mates

Ty už jsi tam byl? Měli tam něco zajímavého??? ::)

Blake

Já osobně ne, ale poslal jsem tam známého, který bydlí 20km od Mnichova a kterého jsem začal zásobovat úkoly v podobě zhánění Lega  ;D. Němci sice mají lego v každém merketu, ale tento obchod by měl dodržovat ceny uvedené na www.lego.com páč tato prodejna je i uvedena na těchto stránkách. Ještě to nemám ověřeno, poslal jsem mu tři sety co zháním a cenu z lego.com stránek tak jsem zvědav jak pochodí. V přepočtu to vycházelo až o 35% levnějc jak u nás. Až mě odpoví tak dám vědět. HOJ

chadzi

hehe, taky ukoluju znamy, ted jsem jednoho naukoloval aby mi dovez nejaky UCS z ameriky, tak jsem zvedavej jak to zvladne  :D

Mates

Já spíš myslel, zda jsi tam třeba nebyl a neviděl jsi nějakou možnost nákupu náhradních dílků, které se sem tam hodí :D
Ale jinak je jasné, že se tam ten nákup vyplatí oproti ČR, to je bez komentáře ::) ;D