Další klony...

Založil Jindroush, 29.11.2005, 20:34:39

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jindroush

Sem dneska prolejzal hračkářství, ať mám něco pro děti (zdravím C32  :P) a v Cafourku jsem kromě odpudivýho Cobi uviděl i něco novýho - velikánskej černej kýbl BestLock s nějakou pirátskou lodí za 999.-

(BestLock je ta kumpanie, co porazila TLC v Německu u soudu)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

KLF

Citace od: Jindroush kdy 29.11.2005, 20:34:39
Sem dneska prolejzal hračkářství, ať mám něco pro děti (zdravím C32  :P) a v Cafourku jsem kromě odpudivýho Cobi uviděl i něco novýho - velikánskej černej kýbl BestLock s nějakou pirátskou lodí za 999.-

(BestLock je ta kumpanie, co porazila TLC v Německu u soudu)

No mi nieco hovor ! Bol som v Trnave a tam ten bestLock aj spolu s cinskym Brickom !!! Som to videl prvy krat v zivote ! V Bratislave po tychto srackach niet ani stopy nastastie. V Trnave ich je plna... Najprv som kukal, ze BOMBA - LEGO Z 80tych - 90tych rokov !!! Potom pozrem - obal rovnaky, logo ine - Brick ! Sila... Schvalne som sa tety spytal, ci ma LEGO a ona suverenne, ze ano, a uz smerovala k brickom ! Kokos...
Terminated.

Micho

Ja som to tiež pred pár týždňami videl v košickom Carrefouri. Zaujalo ma obrovskou krabicou a zaujímavou cenou s celkom dobrým prebalom. Pokiaš sa dobre pamätám - tiež 999 ale Sk.

Chvíľku som to študoval a išiel ďalej. S legom to nebudem miešať. Pre neznalých to môže vyzerať ale dosť zaujímavo ... 

Mrkol som teraz ešte príslušné letáky Carrefouru na nete (www.zlacnene.sk), ale tam to nie je.