Cena nového setu 6374

Založil otaznik, 25.11.2005, 23:50:12

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

otaznik

Nedávno se na Ebayi ukázal sice rozbalený, ale stále v podstatě netknutý, 6374.

Sám jsem si říkal, že bych mohl nějakých 70-80 EUR obětovat, přecejen je to super kousek a já mám největší radost z perfektně zachovaných setů.
Pak jsem však ani nebidoval, neboť cena rapidně letěla nahoru a nakonec se zastavila na úctyhodných 202 EUR.

Musím se přiznat, že novému majiteli upřímně závidím  ;)

Aukce viz tento odkaz.


Micho

Slušná cena, tento setík nemám a už som mal pár krát naň zálusk. Myslím, že je to veľmi podarený set a raz si ho určite zaobstaram. Postupne som ale zistil, že aj používané chodia relatívne slušne vysoko.

Colonel32

novej chodiva jeste o dost draz....

Jindroush

To by asi fakt nikdo nečekal...  ::)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

cembry

Musim rict, ze tenhle set je fakt uplne super. Pred pul rokem jsem ho konecne ziskal na Ebayi za necelych 20E. Byl docela silene zezloutlej a chybelo par kosticek, ale nic zasadniho, vetsinou 1x1 bila (resp. skorozluta  :) ). Dal jsem si to praci se savem, kyslicnikem a podobnymi zalezitostmi a je skoro jako novej. Akorat ta zatahovaci markyza nema original samolepku, mel jsem stesti, dilky byly naprosto neporuseny, takze jsem jenom vyrobil novou samolepku a uz ho mam na stole na cestnym miste! Minifigove maj kde delat zahradni party!  ;D

Colonel32

nemel bys fotky, jak vypadal predtim, a jak ja vypadal, kdyz ses na nem vyblbnul? Mozna bychom to mohli pouzit pro inspiraci, ze i poskozene veci ma smysl zachranovat

cembry

Bohuzel fotky nemam, muj prastarej digital si nejak neporadi s detailama, takze jsem se o to ani nepokousel. Ale specialne kvuli tomhle si zkusim pujcit neco slusnejsiho od souseda a vyfotim aspon jak to vypada po mym zasahu. Kdyz tak na ten domek koukam, tak jeste potrebuje vymenit stresni okna, jsou pekne poskrabany. Ale to uz je jenom takova tresnicka na dortu.

Colonel32

#7
tak ani moje oblibena 7822 nesla v ramci mych moznosti:

moc dlouhej link

cembry

Ja si dneska nestezuju - pokud teda neni nekde neco malickym pismem pripsany, taxem koupil Semi Truck 6367 za par drobnejch!  ;D

taky jeden dlouhej link

cembry

Konecne jsem domecek vyfotil, prikladam fotky.

cembry

A jeste par 'detailu'  ;)

cembry

K poslednimu obrazku bych jenom podotknul, ze jsem tu akci nereziroval ja, ale muj skorosvagr!  ;D

myth

Dobrá kúpa :) . V tichosti závidím ;) .
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

GNOSIS

Za necelych 20E, no tak to gratuluji protože podle fotek vypadá moooc dobře.

cembry

Ted uz vypada trosku k svetu, ale kdyz jsem ho postavil poprve, tak byl celej zezloutlej, nektery kostky pocmarany fixem (specialne na okenice nemci radi kresli  ;) ). Takze prislo na radu savo, lih a podobne veci a domek vypada, tak jak vidite. Samolepka neni original, ale zatahovaci roleta byla komplet. Jeste by to chtelo udelat samolepku dovnitr, ktera znazornuje sporak/lednici (nebo co to vlastne ma byt). Pruhledne cire dily jsou nektere zasle, ale s tim asi nic neudelam (leda je komplet nahradit). No az dam do oken novy skla, tak to bude uplne super.  :)

Colonel32

Citace od: GNOSIS kdy 07.12.2005, 08:15:56
Za necelych 20E, no tak to gratuluji protože podle fotek vypadá moooc dobře.

20 euro + prace, spise tak...

btw, ja jeste nemel okenice pocmarany nikdy, spise trpim na basic bricky (brick 1 x 8 with Krankenhaus pattern) a na figy (Torso with "39" and "Hasek" pattern). A uz 2x jsem zaregistroval cvoky, kteri delali cerneho rytire, a co cerne nemeli, tak to se delalo lihovkou...

cembry

Ta prace mi ani moc nevadila, tesil jsem se na vysledek.  ;)