Pompo bundle 7249+7243+7248+7242+... za 2699

Založil Lomax, 25.11.2005, 18:13:17

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Lomax

Zvěd mi hlásí z Pompo (OP), že mají kromě již dříve hlášených akcí také bundle setů (česky: balení sad?) ;)

7249 + 7243 + 7248 + 7242 + koberec za celkem 2699 Kč.

7249 XXL pojízdný jeřáb, ceník Kč 1779
7243 Stavba, ceník Kč 1419
7248 Bagr, ceník Kč 579
7242 Čistící vůz, ceník Kč 179
celkem ceník Kč 3956,  nově Kč 2699, -32%

BTW nevíte, co je to ten koberec, jak to vypadá, a kde najdu podrobnosti? Je to dobré? Dá se koupit zvlášť? ;-) TIA.
Před odesláním příspěvku jej obohaťte automaticky o odkazy na Lugnet, nebo dokonce o české názvy, ceny a výpočet slevy.
Nechte svůj Firefox vyhledávat sety pravým myšítkem na serverech Lugnet, Peeron a dalších.

Llevelyn

Mají to  v Pompu v Hypernově Průhonice a 1 kus v Bílý Labuti.. koberec je takovej ten se silnicema.. ;)
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Lomax

A to ten koberec je zn. LEGO? Kde ho najdu třeba na Peeronu?
Ví někdo? TIA.
Před odesláním příspěvku jej obohaťte automaticky o odkazy na Lugnet, nebo dokonce o české názvy, ceny a výpočet slevy.
Nechte svůj Firefox vyhledávat sety pravým myšítkem na serverech Lugnet, Peeron a dalších.

Radical

Ne ne koberec neni od lega, je to takovej ten "pro děti" ze silnicema.
Old lego , good lego.

Lomax

Citace od: Radical kdy 28.11.2005, 21:04:07
Ne ne koberec neni od lega, je to takovej ten "pro děti" ze silnicema.

OMG! :-) A já už si to skoro šel koupit všechno znovu. ;-)
Díky.
Před odesláním příspěvku jej obohaťte automaticky o odkazy na Lugnet, nebo dokonce o české názvy, ceny a výpočet slevy.
Nechte svůj Firefox vyhledávat sety pravým myšítkem na serverech Lugnet, Peeron a dalších.

Mičánek

Stavebnice č.65800.

Mičánek


Jarmila

Škoda, že už to mám dávno doma. Tohle vypadá moc dobře  ::)  a za menší peníze. Hm,hm... Kdo to mohl tušit. No, není každý den posvícení.  :D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Raistlin M

Tak jsi mně předběhl. Před chvílí jsem to přinesl domu a chtěl to nafotit ;D

Chtěl jsem sice třídit nějaké dílky, co mi přebývají z "neprůhledných zásilek od lidí, ale ten jeřáb nepočká :)
Koberec putuje okamžitě k "minifigovi", aby si měl po čem jezdit duploautama. :)

Mičánek

Citace od: Jarmila kdy 29.11.2005, 17:44:44
Škoda, že už to mám dávno doma. Tohle vypadá moc dobře  ::)  a za menší peníze. Hm,hm... Kdo to mohl tušit. No, není každý den posvícení.  :D

Moje zásada je nekupovat stavebnice když jsou úplnou novinkou (výjimku tvoří stavebnice mimo oficiální vydání – ty koupit okamžitě, omezený náklad). Za půl roku stojí o 30% méně, za rok 50%. Stačí si počkat, vyplatí se to. Tyto stavebnice jsem koupil ještě draho, budou ještě levnější ale neodolal jsem.

KLF

Citace od: Mičánek kdy 29.11.2005, 18:01:02
Citace od: Jarmila kdy 29.11.2005, 17:44:44
Škoda, že už to mám dávno doma. Tohle vypadá moc dobře  ::)  a za menší peníze. Hm,hm... Kdo to mohl tušit. No, není každý den posvícení.  :D

Moje zásada je nekupovat stavebnice když jsou úplnou novinkou (výjimku tvoří stavebnice mimo oficiální vydání – ty koupit okamžitě, omezený náklad). Za půl roku stojí o 30% méně, za rok 50%. Stačí si počkat, vyplatí se to. Tyto stavebnice jsem koupil ještě draho, budou ještě levnější ale neodolal jsem.

Ja sa tymto tiez riadim. Len uz som na to doplatil aj tak, ze som cakal, cakal, az to uz nebolo na trhu... ;)  :-\

Terminated.

Lomax

Citace od: Mičánek kdy 29.11.2005, 17:40:48
Stavebnice č.65800.

Aáááá, Mičánku, vítej zpátky. ;) A dík za fotky.

Takže to nakonec JE LEGO KOBEREC! Wow.
http://www.brickset.com/search.aspx?Query=65800
Před odesláním příspěvku jej obohaťte automaticky o odkazy na Lugnet, nebo dokonce o české názvy, ceny a výpočet slevy.
Nechte svůj Firefox vyhledávat sety pravým myšítkem na serverech Lugnet, Peeron a dalších.