Santa fé v Praze - je ještě k dostání ?

Založil Police collector, 25.11.2005, 17:28:12

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Police collector

Nevíte jestli někde v Praze mají ještě Santa Fé lokomotivu ? Nebo jste to už všechno vykoupili ? Taky bych totiž aspoň jednu chtěl. Dík  8)
Terminated.

rdk


Colonel32

na budejovicke v budove Ikey je ve druhem patre obchod s hrackama kombinovanej s papirnictvim, maji tam jak Santafecka za 999, tak tam meli i posledni 4 baggage/mail vagony, taky po 999

Police collector

No já myslel že by se mi třeba podařilo koupit levně trafo (kdysi jste tu psali že stojí asi 100Kč a třeba pár poškozených kolejniček abych měl taky vláček  ;) ) Anebo tajně doufám ve spárkys výprodej jako loni. Každopádně bych aspoň jednou santa féčko chtěl.
Terminated.

Colonel32


Police collector

To já vím že byl, však jsem to sem psal já ;), jenom nevím jestli je tam ještě mají anebo ne ? V tescu nedávno byly avšak stály víc než 999Kč. Myslím že 1100 a to je přece jen o dvě kilča víc  :-[
Terminated.

Colonel32

Citace od: Police collector kdy 25.11.2005, 19:14:05
To já vím že byl, však jsem to sem psal já ;), jenom nevím jestli je tam ještě mají anebo ne ? V tescu nedávno byly avšak stály víc než 999Kč. Myslím že 1100 a to je přece jen o dvě kilča víc  :-[

1100 - 999 = 101, ne 200, btw

Police collector

Terminated.

hobby

Citace od: Police collector kdy 25.11.2005, 17:28:12
Nevíte jestli někde v Praze mají jeątě Santa Fé lokomotivu ? Nebo jste to uľ vąechno vykoupili ? Taky bych totiľ aspoň jednu chtěl. Dík 8)
Vím. Dnes jsem viděl 3 kusy v hračkárně na rohu u Stavovského divadla (když se jde z pasáže Černá růže na Staromák- ulice mezi divadlem a Příkopy). V 1.patře, kde mají lego, v rohu regálů, v nejhořejší polici. Stojí 999,- Kč.

Colonel32


Radical

Právě jsem se vrátil z TESCA (Národní Třída) a měli tam SF lokomotivy .(asi 20 kusů) Vagoniky žádné, a koleje taky ne  >:( (proně jsem musel do POMPA)
Old lego , good lego.

Llevelyn

Santa Fe..Tesco Zličín, lokomotiva i vagonky, ovšem za 1199.- >:(
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))