Tesco Děčín - Santa Fe za 999 Kč

Založil Rob, 02.11.2005, 22:09:13

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Rob

Tesco Děčín má (nebo včera mělo) set 10020 - Santa Fe super chief za 999 Kč. Tak jestli jich ještě nemáte dost, hybaj tam.
Rob

Honza D.

Já vím, ani mi to nepřipomínej. Vidím je tam denně a přitom z toho nemám radost, protože jsem pár dní před tou akcí nakoupil SantaFe do svého obchodu - ale v zahraničí a ve větším než malém množství.
Jestli jste mě tady už někdo slyšel nad tím lkát, tak se omlouvám, ale nemohu si pomoci  :-[

Dokonce ani nikomu nenabídnu, že bych mu je tam koupil a poslal poštou  ;D.
Nabízím jednotlivé kostky (základní, střechy, technic, elektro, pneu, vlaky) i stavebnice; seznam najdete na kostky.malozvlkahostiny.net. Vše je nové, nepoužité.

Micho

S tým sa nedalo rátať. Teraz sú snáď všade - v každom Tescu ...

Colonel32

SF vagony uz jsou vyprodane, alespon co ja jsem videl, takze ty uz klidne muzes zase zacit prodavat

eNTy

Sparkys jich ma za tu samou cenu (999) porad tuny  :)

Micho

Ešte keby tak koľajivo (hlavne rovné) dali po nejakých 200-250 Kč a výhybky po 400-500 Kč, tak by bolo fajn. Aby vôbec tie tuny vlaku mali po čom jazdiť.  ;)

Radical

Tak jsem dneska byl v tescu ( Kolín)
A mají tam SF lokomotivu, ale ne za 999,- nýbž za 1299,-  :( :o ???
A po vagonech ani stopy. (o kolejích nemluvně  :P)
Old lego , good lego.

GNOSIS

V tescu v Brně měli v Neděli taky za 1299,- a asi 10 kusů a po ostatním - vagony, koleje ani stopy.

Cavelon

V popradskom Tescu ich majú stále za 1199,- Sk. :o

Micho

Citace od: Cavelon kdy 25.11.2005, 08:02:51
V popradskom Tescu ich majú stále za 1199,- Sk. :o

Včera som bol v KE HyperTescu - vypredané.

Cavelon

Citace od: Micho kdy 25.11.2005, 08:28:31
Včera som bol v KE HyperTescu - vypredané.

Priznaj sa, že si im to tam vybielil. ;D
Alebo žeby Ti rástla v KE nová konkurencia? Vypátraj a prinúť ich bezodkladne sa registrovať na fóre! ;D

Micho

Citace od: Cavelon kdy 25.11.2005, 08:35:35
Citace od: Micho kdy 25.11.2005, 08:28:31
Včera som bol v KE HyperTescu - vypredané.

Priznaj sa, že si im to tam vybielil. ;D
Alebo žeby Ti rástla v KE nová konkurencia? Vypátraj a prinúť ich bezodkladne sa registrovať na fóre! ;D

Ale ako ich vypátrať. Dať inzerát do zoznámky, že hľadám príjemných spoločníkov na pokec na fóru s takou zvláštnou záľubou v Legu?

Alebo máš iný nápad?

Cavelon

Citace od: Micho kdy 25.11.2005, 08:39:04
Alebo máš iný nápad?

Možno ich majú v Tescu nahraných na videozázname, čo tam neustále snímajú kamerami...

Micho

Citace od: Cavelon kdy 25.11.2005, 08:42:28
Citace od: Micho kdy 25.11.2005, 08:39:04
Alebo máš iný nápad?

Možno ich majú v Tescu nahraných na videozázname, čo tam neustále snímajú kamerami...

Tak to ma nenapadlo a pritom také jednoduché. C. si dobrý!  8)

Ešte tak si urobiť nejakého známeho z ochranky. Alebo cez kamaráta na vyšetrovačke vyžiadať záznamy z Tesca, že hľadáme určité individuá vykupujúce Lego, za účelom ich registrácie.  ;)

Alebo dohodnúť sa s obsluhou a umiestniť tam letáčik pre priaznivcov Lega o fóru. To by možno šlo.  8)

Cavelon

Citace od: Micho kdy 25.11.2005, 08:46:13
Alebo dohodnúť sa s obsluhou a umiestniť tam letáčik pre priaznivcov Lega o fóru. To by možno šlo.  8)

Áno, áno, to je ono! :) 8) Ten plagátik treba nalepiť na regále s Legom. Veď nejde len o vlakových maniakov, ale všeobecne o Legomaniakov, máme predsa záujem o každú spriaznenú dušičku. :) ;)

Jarmila

#15
Citace od: Cavelon kdy 25.11.2005, 08:52:15
Áno, áno, to je ono! :) 8) Ten plagátik treba nalepiť na regále s Legom. Veď nejde len o vlakových maniakov, ale všeobecne o Legomaniakov, máme predsa záujem o každú spriaznenú dušičku. :) ;)

My ano, my máme zájem o každou další spřízněnou dušičku. My ukecaní. Představ si dalších 20 - 30 ukecaných AFOLů, to pak nebudeme dělat nic jiného, než číst příspěvky a odpovídat na příspěvky a nezbude žádný čas na samotné lego.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Cavelon

Citace od: Jarmila kdy 25.11.2005, 09:02:04
pak nebudeme dělat nic jiného, než číst příspěvky a odpovídat na příspěvky a nezbude žádný čas na samotné lego

Tak budeš čítať len to, čo Ťa najviac zaujíma a hotovo. ;)

Jarmila

#17
Citace od: Cavelon kdy 25.11.2005, 09:05:04
[Tak budeš čítať len to, čo Ťa najviac zaujíma a hotovo. ;)

A jak mám vědět, co mě zajímá?  ;D
Dokud si to nepřečtu, tak přece nevím, o čem je řeč!  ;D

Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Cavelon

Citace od: Jarmila kdy 25.11.2005, 09:12:31
A jak mám vědět, co mě zajímá?  ;D

Ja napr. viem, že ma najviac zaujíma oddelenie Trains, tak budem určite vždy najprv čítať to, čo je tam. A viem, že ma nezaujímajú počítačové hry, tak to jednoducho vypustím.

muzzo

Citace od: Micho kdy 25.11.2005, 08:28:31
Včera som bol v KE HyperTescu - vypredané.

U legáčka je ještě stále mají, ale to určitě všichni víte (neplacená reklama :D)