ONDROVO LEGO

Založil Ondra, 18.01.2007, 14:37:19

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ondra

Sety na výstavu ve Svitavách.

Ondra

#31
Jestli se vše vydaří,tak budu mít v nejbližší době nový přírůstek:Reedici metrolinera 10001(Misb)  a trafo 4548 (Také misb) a zároveň první lego po dlouhé době na které mi mamka přispěje(Že by metroliner uchvacoval dokonce i ženy? ;D)

Dejv

Citace od: ONDRA kdy 22.01.2007, 16:38:11
Slibuji že to nafotím lépe.Momentálně mám chřipku,takže hned to nebude.

Spíš si zkus zapnout blesk ;) . Jinak to město ( z toho, co lze poznat )  vypadá dobře.  Těšim se na lepší foto  :)

Ondra

Citace od: sparkz kdy 04.03.2007, 18:02:19
Citace od: ONDRA kdy 22.01.2007, 16:38:11
Slibuji že to nafotím lépe.Momentálně mám chřipku,takže hned to nebude.

Spíš si zkus zapnout blesk ;) . Jinak to město ( z toho, co lze poznat )  vypadá dobře.  Těšim se na lepší foto  :)
Díky za pochvalu.Hned to nebude místo letiště je prales(Babča neměla kam dát okrasné kytky ;D )A banka a telecom je ve Svitavách.

petras81

Citace od: MildaPajda kdy 22.01.2007, 16:35:51
Citace od: Honzik kdy 22.01.2007, 15:23:06
Ty fotky to je hrůůůza!!!  Chápu, když se objeví fotka na fóru, která je špatná, ale když už chceš dávat na BS, tak prosím, v dobré kvalitě...

to je focený nějakym shitem, nebo telefonem s rádoby foťákem... je to šíleně mázlý... doporucuju alespoň improvizovanej stativ (třeba židle, kniha apod.) a trochu (hodně) ostrosti by to chtělo... tohle s fotkou nemá nic společného!  ::) >:(
to jo no.. hele k tomu by se hodil popisek jako z inzeratu... ''foto napovi'', ale opravdu jenom napovi ;D ;D nic konkretniho z toho nevylustis, az budu prodavat tu svoji starou karu, tak se ti ozvu a muzes to nafotit, alespon nebudou videt ty orezle plechy 8)

Ondra

#35
Konečně dorazila dlouho očekávaná zásilka tří misbů od Kanala 10001 , 4548 a 2882.Ani nevíte jakou mám radost,skoro je mi líto ty misby odmisbovat  :'( a ani nevím jestli mi také ty misby vydrží do Srpna na mé patnáctiny  ;D .P.s.:Tímto chci velice poděkovat Kanalovi K1 za jeho obětavost a ochotu , která se málokdy vidí.

Ondra

#36
Nemohl jsem odolat,no není to krasný starý technik(8280)?Děkuju JardaLe.