SKAERBAEK Fanweekend 2018

Založil Igorus, 13.10.2017, 14:34:39

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Igorus

Takže další rekapitulace:
Doprava:
Modely budou dopraveny Vasykovou dodávkou. Díky tomuto máme dost místa na Lego. Ale je potřeba počítat i s tím, že se množství díky nákupům může zdvojnásobit. Budou existovat sběrná místa - Olomouc, Hradec Králové, Kostelec n. Labem, Teplice. Do těchto míst bude potřeba modely dopravit.

Osobní vozy:
Mirek - 6 lidí (kapacita 7)
Sihaja - 5 lidí (kapacita 7)
Samy 6 lidí (kapacita 9)

Připojí se v Dánsku
3 lidi + Vasyk

Modely
Zvažte jestli je opravdu nutné vézt všechno co chcete. Když budu konkrétní myslím třeba Skywalkera, Chairuda, Mtrona. Já Friendsky povezu ve zmenšeném rozsahu než bylo např. v Olomouci.

Krabice
Vzhledem k umístění ve velkoprostorové dodávce bude potřeba opravdu dobré zabalení. Investujte do toho a pořiďte pořádně krabice. Žádné slepeniny z více krabic omotané motouzem. Unifikované krabice od Robkterytena jsou značka ideál. Ty se dají vyskládat na paletu a zajistit folií.

Úkoly
Grilování – gril zajistí Peki
Reproduktor – zajistí Bruno
Jednorázové nádobí – zajistí ? ? ?
co dalšího vás napadá?

Každý si zajišťuje sám
Jídlo - jedeme do chatek, kde je možnost vaření. Hromadné vyvařování si pak domluvte mezi sebou (zasedací pořádek bude brzy oznámen)
Pivo
Deku na pláž


Igorus

Prosím, zašlete doplatek na ubytování ve výši 1100,- Kč (Robbed 2200,-) na Kostkový účet

číslo účtu: 2600219371
kód banky: 2010

Kontrolu platby ověříte výpisem z transparentního účtu zde


Do zprávy pro příjemce při převodu peněz napište:
nick + Dansko 2018

Termín zaslání doplatku 15.8.2018

peki

Citace od: Igorus kdy 08.08.2018, 11:21:15
Jednorázové nádobí – zajistí ? ? ?

peki koupím v makru

Robbed

Pár detailů na upřesnění.

Přepravu Terminatora tedy zajistí peki za pomocí Hardegona (?) je potřeba pro to ještě něco udělat z mé strany ? S instalací na místě počítám, model mám nahlášený na sebe.

Do Legolandu pojedeme nějak hromadně v pátek ? Na stránkách SFW píšou, že letos sleva nebude, takže každý si asi musí koupit lístky sám. Večer mi pak stačí 1h na instalaci na výstavě.

Rád bych se i mrknul do Kodaně, možná v sobotu, buď autem, nebo vlakem. Myslíte, že je to reálné ?

V pondělí v obchodě bych pak bral jen pár věcí (2-3 krabice), zbytek limitu můžu poskytnout pekimu, ale je potřeba počítat s místem na odvoz do ČR. Krabici se kostkami (BrickBox) jsem neobjedníval a na webu SFW jsem zahlídl, že už nejsou k dispozici ("All brickboxes are gone!"), takže jen sety. Nebo to není ta krabice s dílky, o které mluvíte?.

Ad trička: jsem pro velké logo kostek přes celé záda, ať je to už z dálky viditelné, že jsme jeden lug 8), plus klidně nějaký obrázek zepředu.

Chairudo

Citace od: Robbed kdy 08.08.2018, 12:37:38
Rád bych se i mrknul do Kodaně, možná v sobotu, buď autem, nebo vlakem. Myslíte, že je to reálné ?

Reálné určitě, prezence během výstavy je zcela dobrovolná, je to spíše o seznamování, prohlížení modelů a tlachání.
Autem to máš do Kodaně 300 kiláků, cca 3,5 hodiny + myslím 70 Euro za dvě přejetí mostu, tak doporučím zjistit si vlak. Může to být rychlejší i levnější :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Igorus

Citace od: Robbed kdy 08.08.2018, 12:37:38
Pár detailů na upřesnění.

Přepravu Terminatora tedy zajistí peki za pomocí Hardegona (?) je potřeba pro to ještě něco udělat z mé strany ? S instalací na místě počítám, model mám nahlášený na sebe.

Do Legolandu pojedeme nějak hromadně v pátek ? Na stránkách SFW píšou, že letos sleva nebude, takže každý si asi musí koupit lístky sám. Večer mi pak stačí 1h na instalaci na výstavě.

Rád bych se i mrknul do Kodaně, možná v sobotu, buď autem, nebo vlakem. Myslíte, že je to reálné ?

V pondělí v obchodě bych pak bral jen pár věcí (2-3 krabice), zbytek limitu můžu poskytnout pekimu, ale je potřeba počítat s místem na odvoz do ČR. Krabici se kostkami (BrickBox) jsem neobjedníval a na webu SFW jsem zahlídl, že už nejsou k dispozici ("All brickboxes are gone!"), takže jen sety. Nebo to není ta krabice s dílky, o které mluvíte?.

Ad trička: jsem pro velké logo kostek přes celé záda, ať je to už z dálky viditelné, že jsme jeden lug 8), plus klidně nějaký obrázek zepředu.

Terminátor je v řešení.

Což mi připomíná, jak to je s tebou a cestou na ubykace? Budeš asi potřebovat nabrat ne? Už víš kdy přesně přiletíš?

Výlet do Kodaně - třeba bude chtít jet víc lidí ???

Robbed

Citace od: Igorus kdy 09.08.2018, 09:54:05
Což mi připomíná, jak to je s tebou a cestou na ubykace? Budeš asi potřebovat nabrat ne? Už víš kdy přesně přiletíš?

Výlet do Kodaně - třeba bude chtít jet víc lidí ???

Přijedem nakonec ve středu ráno vlastním autem, psal jsem ti to v mailu :) (8. 3. 2018)

Tím pádem mám celou středu volnou a asi dáme tu Kodaň vlakem. Druhá možnost by pak byla sobota...

Bruno

Já jsem pro velké logo a triko spíš tmavší barvy.

Reprák beru ;-)

S nákupem moc šílet nebudu, tak že se o část kreditu podělím.

Bude k instalaci potřeba nějaké nářadí? Kdyby bylo potřeba smontovat nějaké desky, nebo něco podobného...

Igorus

Citace od: Bruno kdy 09.08.2018, 10:21:54
Já jsem pro velké logo a triko spíš tmavší barvy.

Reprák beru ;-)

S nákupem moc šílet nebudu, tak že se o část kreditu podělím.

Bude k instalaci potřeba nějaké nářadí? Kdyby bylo potřeba smontovat nějaké desky, nebo něco podobného...

Základní nářadí sebou vozí většinou Mirek, takže asi není nutné.

Bruno

OK, ale staci rict a kufrik s vercajkem vezmu.

Chairudo

Zpátky k trikům, říkám si, jestli to má smysl.
Většina trika máme a i kdyby jsme se dokázali dohodnou na památkových se zvláštním potiskem pro akci, stejně kvůli teplotním podmínkám ve Skaerbaeku na konci září je moc neukážeme.
https://www.flickr.com/photos/87198490@N07/36665473353/in/album-72157686352066571/
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Igorus

To je otázka, jestli mají všichni. Já bych řekl že rozhodně ne. Navíc už je v oběhu několik typů. Ale nenutím chápu. Třeba Peki se svého žlutého s límečkem jen tak nevzdá  >:D

Samy405 - na kolik by vyšlo jedno triko?

peki

Citace od: Igorus kdy 09.08.2018, 12:39:53
To je otázka, jestli mají všichni. Já bych řekl že rozhodně ne. Navíc už je v oběhu několik typů. Ale nenutím chápu. Třeba Peki se svého žlutého s límečkem jen tak nevzdá  >:D

Samy405 - na kolik by vyšlo jedno triko?

Ale klidně si triko vezmu. Nebudu chodit v jednom triku (ono i těch žlutých mám více)
určitě logo (mohu dodat) pokud si někdo chce pohrát s tím obr (logo, km, počet a vižáš figů, atd...) co jsem házel dříve tak jsem pro)

Robbed

Tak s dlouhým rukávem! nebo mikiny.

Klidně i nějakou výraznou barvu, třeba žlutá ? Každopádně to musí být jednotný ;)

šipka

jsem pro černý (nebo nějaký tmavý odstín, dark gray ;) )  triko,  krátký rukáv.  Limit v obchodě nedám, část určo přenechám.

peter

Citace od: Chairudo kdy 09.08.2018, 12:15:45Většina trika máme a i kdyby jsme se dokázali dohodnou na památkových se zvláštním potiskem pro akci, stejně kvůli teplotním podmínkám ve Skaerbaeku na konci září je moc neukážeme.

Počasí v Dánsku bych se nebál. Co si pamatuji z mé a Shmade první návštěvy a tedy naší kostky.org první účasti zde, tak jinak než v triku jsme tam nebyly ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Bruno

Já tričko ještě nemám :-) ale přizpůsobím se.
Na počasí se spoléhat nedá, vidíme letos u nás :-)

Sihaja

Já taky triko nemám. Barvu raději výraznou.
Klidně i nějaké s límečkem a budu chtít 2 v jednom to nedám.
8)

mirek

Jsem pro černé  tričko s límečkem a krátkým rukávem. Rád nosím "KidsFest 2015 - LEGO FUN"...a má všude úspěch.

skywalker007

Jsem pro jakoukoliv barvu i potisk,ale radši bych měl triko bez límečku.

samy405

Citace od: Igorus kdy 09.08.2018, 12:39:53
To je otázka, jestli mají všichni. Já bych řekl že rozhodně ne. Navíc už je v oběhu několik typů. Ale nenutím chápu. Třeba Peki se svého žlutého s límečkem jen tak nevzdá  >:D

Samy405 - na kolik by vyšlo jedno triko?

To je otázka :) nemám problém udělat i něci jiného jen opatrně s barvama ... maximálně do 3 vrstev (každá barva je jedna vrstva a nejlépe kousek od sebe - ručně se skládá) tisk na spec. fólii by jsme nezaplatili a sítotisk je nás málo aby se vyplatil ...
jedno triko včetně trika a materiálu a práce cca 200kč (a to je logo přes celý předek - viz Blacktron :)

nějaké podmínky mám aby to šlo a vydrželo ale to není nic tak vážného :) (např. 100%bavlna) a ještě pár drobností ...
berte prosím v potaz, že každá barva - fólie se musí vyřezat,odstranit to co nechcete a "nažehlit" (žehlička je plocha o určité velikosti při teplotě na +- 0,5 stupně po celé ploše a při určitém tlaku a času. takže čím složitější to bude tím víc času to zabere a cena se podle toho taky bude měnit ... :) ale to snad chápete :)
žádné tenké linky - vydrží strašně málo ... (pračka je svině co to ráda ničí i přes to že se pere naruby)
jinak v ostravě - kostky.org, triko blacktron ...
logo prosím v křivkách ... nebo stačí kvalitní obrázek - překlesím si jej ...

Robbed

Citace od: samy405 kdy 10.08.2018, 00:26:01
To je otázka :) nemám problém udělat i něci jiného jen opatrně s barvama ... maximálně do 3 vrstev (každá barva je jedna vrstva a nejlépe kousek od sebe - ručně se skládá) tisk na spec. fólii by jsme nezaplatili a sítotisk je nás málo aby se vyplatil ...

V tom případě asi barva trička musí být jedna z barev na logu - tedy bílá, červená, modrá, (nebo černá, ale tu bych zavrhl), aby se ušetřila jedna barva.

peki

Tak asi jasno:
černé triko s límečkem
logo kostek (barvy bílá ,červena, modrá)
komu mám poslat logo?

Kdo zorganizuje závaznou objednávku? Velikost, počet atd.

Igorus

#113
Citace od: peki kdy 10.08.2018, 10:21:02
Tak asi jasno:
černé triko s límečkem
logo kostek (barvy bílá ,červena, modrá)
komu mám poslat logo?

Kdo zorganizuje závaznou objednávku? Velikost, počet atd.

Barevná varianta je zavrhnuta???

No, kdo zorganizuje? Hlaste se!

peki

Až se někdo přihlásí  :)
peki XL 2 krát

Sihaja


Hardegon

Je někde cena trika? Popravdě už je to docela drahej vejlet a nevim, jestli chci nové triko na víkend.

Vasyk

Nějaké rozměry těch triček v cm jsou ? Není XL jako XL. Pokud jsem to přehlédl, tak se omlouvám.

samy405

tak když to jde za mnou tak jáááá :)

Citace od: Igorus kdy 10.08.2018, 10:25:48
Citace od: peki kdy 10.08.2018, 10:21:02
Tak asi jasno:
černé triko s límečkem
logo kostek (barvy bílá ,červena, modrá)
komu mám poslat logo?

Kdo zorganizuje závaznou objednávku? Velikost, počet atd.

Barevná varianta je zavrhnuta???

No, kdo zorganizuje? Hlaste se!

samy405

Citace od: Vasyk kdy 12.08.2018, 09:01:20
Nějaké rozměry těch triček v cm jsou ? Není XL jako XL. Pokud jsem to přehlédl, tak se omlouvám.

bráno v klasické vleikosti pro čr :) takže to co nosíš :)