(Vlastní) Vesmírný průzkumník

Založil Marťan, 21.05.2006, 12:28:32

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Marťan

Postavil jsem malé vozítko vesmírného průzkumníka....

Marťan

další..

MwK

Celkom pekna pracicka len mi Trosku vadi ta jednoduchost...inak vesmirny priezkumnik by nemal mat nahodou nejake vznasadlo???
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

fuli

Citace od: MwK kdy 22.05.2006, 14:54:01
Celkom pekna pracicka len mi Trosku vadi ta jednoduchost
proč? Když se podíváš na Lunar rover z Apola, tak ten byl také jednoduchý a docela pěkný.
Uč se z chyb druhých. Nikdy nebudeš žít tak dlouho, abys je stihl všechny udělat sám.

MwK

Citace od: fuli kdy 22.05.2006, 16:01:42
Citace od: MwK kdy 22.05.2006, 14:54:01
Celkom pekna pracicka len mi Trosku vadi ta jednoduchost
proč? Když se podíváš na Lunar rover z Apola, tak ten byl také jednoduchý a docela pěkný.
No ten Lunar vyzeral...proste vyzeral trosku realnejsie a bol jednej farby :P
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

fuli

Citace od: MwK kdy 22.05.2006, 16:03:45
Citace od: fuli kdy 22.05.2006, 16:01:42
Citace od: MwK kdy 22.05.2006, 14:54:01
Celkom pekna pracicka len mi Trosku vadi ta jednoduchost
proč? Když se podíváš na Lunar rover z Apola, tak ten byl také jednoduchý a docela pěkný.
No ten Lunar vyzeral...proste vyzeral trosku realnejsie a bol jednej farby :P
Tím jsem chtěl říct,že i jednoduché věci mohou být hezké. Marťanovo vozítko vypadá samotné trochu nevýrazně, ale kdyby se umístilo do nějaké základny tak by nevypadalo vůbec špatně.
I když ty barvy vypadají trochu divně
Uč se z chyb druhých. Nikdy nebudeš žít tak dlouho, abys je stihl všechny udělat sám.

Marťan

No jo no, je to celkem jednoduché....  :-[ , ale já spíš dělám do castle, tak toto byl jen takový výtvor na rychlo.... nemám teď dostatek kostek, tak jsem musel použít to, co zrovna bylo po ruce. Tak jsem použil šedou a černou na stavbu vozidla, to si celkem myslím, že není moc barev...  ;)
jinak to vozítko by mohlo být klidně i létající, ale já jsem to spíš myslel jako průzkumník po souši....