(Cizí) Classic Space socha

Založil Teddy Bear, 12.12.2005, 16:03:21

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Teddy Bear

Buďte sami sebou!!!

J_BOB

tak to je teda fakt drsne :o KRAAAASA :D mohli by ju aj predavat :)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

TomG

Nema to ponekud vysokou helmu oproti originalu ?
Only the best can survive.

Raistlin M

A pak, že je na škodu mít doma hromadu kostek běžných barev. ;D ;D ;D

Je to moc fajn. Po zkušenosti se skládáním Yody, každého člověka, co něco podobného vymyslí a postaví obdivuji. a nevadí ani to, že je opravdu ta helma poněkud vyšší, jak říká TomG :)

muzzo

A každou ruku má jinou >:D

TomG

Citace od: Raistlin M kdy 12.12.2005, 17:03:24
A pak, že je na škodu mít doma hromadu kostek běžných barev. ;D ;D ;D

Je to moc fajn. Po zkušenosti se skládáním Yody, každého člověka, co něco podobného vymyslí a postaví obdivuji. a nevadí ani to, že je opravdu ta helma poněkud vyšší, jak říká TomG :)

No takovy typ staveb se uz resi pres pocitac, kdyz vis kde co a jak, tak ti to dost ulehci staveni, nez kdyz to zkousis jen tak nahodne.
Only the best can survive.

myth

Citace od: TomG kdy 12.12.2005, 17:10:25
... tak ti to dost ulehci staveni, nez kdyz to zkousis jen tak nahodne.

Ale náhodné skúšanie je väčšia sranda :) .
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

J_BOB

ja myslim, ze sa da taketo skladanie vymyslet aj tak, ze vezmem navod na toho velkeho minifiga (ten set. vysieva to napr v Tescach zlepene z lego regalov ;) ) urobit to v danych fabrach a hlavu nejak vymyslet uz :)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Raistlin M

CitaceNo takovy typ staveb se uz resi pres pocitac, kdyz vis kde co a jak, tak ti to dost ulehci staveni, nez kdyz to zkousis jen tak nahodne.

Ale i tak to je hodno obdivu, když tomu někdo tu práci věnuje a vymyslí to. ;)

Anakin


KLF

Tychto maxi-minifigov som uz videl kopec. V podstate to bolo raz spravene (v 80tych rokoch!!!) a uz sa to len upravuje na rozne varianty. Je ich strasne vela. Pamatam sa, ze este koncom 80tych rokov som vo Viedni videl takyto maxi-minifig Classic Space kozmonauta (podobne tomuto). A ako som uz spominal tu na inom mieste - ja mam doma Ninju.
Terminated.

J_BOB

Citace od: KLF kdy 16.12.2005, 01:27:44
Tychto maxi-minifigov som uz videl kopec. V podstate to bolo raz spravene (v 80tych rokoch!!!) a uz sa to len upravuje na rozne varianty. Je ich strasne vela. Pamatam sa, ze este koncom 80tych rokov som vo Viedni videl takyto maxi-minifig Classic Space kozmonauta (podobne tomuto). A ako som uz spominal tu na inom mieste - ja mam doma Ninju.

a nebola by fotka? ja mam ninjov dost rad a rad by som si to pozrel :) dakujem
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

KLF

Citace od: J_BOB kdy 16.12.2005, 14:12:28
Citace od: KLF kdy 16.12.2005, 01:27:44
Tychto maxi-minifigov som uz videl kopec. V podstate to bolo raz spravene (v 80tych rokoch!!!) a uz sa to len upravuje na rozne varianty. Je ich strasne vela. Pamatam sa, ze este koncom 80tych rokov som vo Viedni videl takyto maxi-minifig Classic Space kozmonauta (podobne tomuto). A ako som uz spominal tu na inom mieste - ja mam doma Ninju.

a nebola by fotka? ja mam ninjov dost rad a rad by som si to pozrel :) dakujem

Zial nemam digitalny fotak,a le buduci tyzden si mozno poziciam a mozem ho odfotit.
Terminated.